1. Endokrynolog
  2. Śląskie
  3. Częstochowa

Salumed Franusiak - Endokrynolog

Śląska 22
Częstochowa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Świadczenia endokrynologiczne
Poradnia Endokrynologiczna
350 dni 34 361 22 53

Opinie o Salumed Franusiak

Dodaj opinię
1/5
widziałam już różne przychodnie , ale ta "przychodnia" to jakieś kuriozum . Doradzam - omijać szerokim łukiem . Takiego betonu jak tam w rejestracji nie było nawet w głębokiej komunie . Pani doktor nie oceniam bo szkoda słów ....
1/5
Pani z rejestracji powinna być zwolniona! To co sobą reprezentuje w tych czasach jest nie do pomyślenia. Składam na ta Panią oficjalna skargę.
1/5
Też radzę omijać, żałuję 150zł.
1/5
Odradzam!!
1/5
Wizyty nie realizowane w terminie, przekładane, jakość badania przez panią doktor wątpliwa jak i zachowanie samej doktor... Pani w rejestracji niegrzeczna, opryskliwa, koszmar...obsługi
5/5
Wszystkie powyższe opinie pochodzą od jednej osoby... Przykre, że konkurencja tak bardzo chce zaszkodzić. Myślę, że pacjenci sami poznają się na świetnych kwalifikacjach zarówno pani doktor jak i pani z recepcji.
1/5
Leczę się w tej przychodni od wielu lat. Pani Doktor zawsze się spóźnia, raz jedynie gdy nie było Pani w rejestracji wizyta odbyła się o wyznaczonej godzinie. Aparat do USG w gabinecie pamięta lata 70- te.Pani w rejestracji opryskliwa i niegrzeczna. Nie polecam
5/5
A ja naprawdę bardzo dobrze oceniam wizytę. Trwała ponad 20 minut, w tym wywiad, USG, przeglądanie historii wyników i i omówienie, badanie palpacyjne. Rzeczowo, uprzejmie.
4/5
Z terminami jest duży kłopot, ale lekarka kompetentna. W razie potrzeby przekazuje pacjenta na Śląsk
2/5
Leczę się u Pani endokrynolog, osobiście lekarza polecam, wytłumaczyła mi wszystko po kolei i co mi dolega. Ale Pani na recepcji to kompletna katastrofa! Nie miła, powtarzając Pani że jestem w ciąży i mam skierowanie pilne i potrzebuje jak najszybszej konsultacji z Panią endokrynolog, powiedziala mi że mam przyjść w przyszłym roku w CZERWCU na NFZ. To są żarty, wtedy będę już 5 miesiecy po porodzie, to po co mi wtedy ta daremna wizyta?!
1/5
Tata miał umówioną wizytę prywatną. Jest bardzo ciężko chory ma bardzo dużą niewydolność i ledwo dotarł do gabinetu o własnych siłach...a tam po 30min oczekiwania na schodach...,(.gdzie oczywiście pani z Rejestracji nawet nie zgodziła się użyczyć krzesła żeby zwyczajnie udział...bo ledwo stał, w końcu usiadł na tych schodach.) Okazało się że Pani Dr Franusiak ma w d..e pacjentów i po prostu nie przyszła...200zl wizyta...szok....jak żyje nie spotkałam się z takim traktowaniem na wizycie prywatnej. Gdybym mogła dać ujemna gwiazdkę... .
Także drodzy Państwo gdyby Wam przeszło przez myśl wizyta u Pani doktor...to pomyslcie o innym endokrtnologu.
1/5
Przez tą rejestratorkę nie cierpię tu chodzić do tej przychodni, bardzo nieuprzejma. Wie,że od niej zależy czy zapisze na kolejną wizytę, więc ludzie gryzą się w język,bo im zależy. Ciągle dziwię się ,że tu jeszcze jest.Nigdy nie wiadomo do czego się przyczepi i ciągle ma pretensje do pacjentów.
1/5
Polecam Dr. Franusiak, najlepszy endokrynolog w Częstochowie. Bardzo kompetentna, dokładnie przeprowadza badania, sympatyczna. Dziwię się tylko, jak można zatrudnić takie okropne babsko do rejestracji. Dość, że nie odbiera telefonów, to jeszcze jest chamska i niegrzeczna, koszmar. Psuje tyłku opinię całej przychodni. Ocena dla p. Doktor 6+, a dla pani z rejestracji -1.
2/5
Jak ktoś może pisać, że komentarze pochodzą od jednej osoby skoro jest ich tyle i podkreślają dokładnie tą samą wadę tej przychodni, w tym każda ujęta z innej perspektywy. Również uważam, że Pani na recepcji jest nieludzka, ale szczerze mówiąc w niektórych sytuacjach się temu nie dziwię, ponieważ ludzie też nie są dla niej zbyt uprzejmi.
Jeżeli chodzi o Panią doktor to dosyć rzeczowa osoba, podejście jak do pacjenta. Szczerze mówiąc, że trzeba sobie ją zjednać, żeby wizyta przebiegła miło. Uważam, że Pani Doktor jest typem opiniodawcy. Nie mniej jednak myślę, że dobry fachowiec.
Jeśli chodzi o terminy to trzeba uzbroić się w cierpliwość, to również ogromna wada tej przychodni, ale myślę, że w Polskiej Służbie Zdrowia to normalne.... pieniądze.
Punktualność wizyt również kuleje, byłam na kilku wizytach i za każdym razem wchodziłam średnio 1.5h później.
Dwie gwiazdki dla Pani Doktor, pozdrawiam.
1/5
Rejestratorka chamska, traktuje pacjentów jak zło konieczne. Nie odbiera telefonów, sama też nie dzwoni jeśli wizyta jest przełożona. Pani powinna pracować w oborze a nie mieć kontaktu z pacjentami.
1/5
Pani w rejestracji masakra daje gwiazdkę bo inaczej się nie da
1/5
Dodzwonienie się do tej przychodzi wyjątkowo graniczy z cudem! Dzwoniłam 200 razy ciagle ponawiając połączenie! Nie dodzwoniłam się, ta przychodnia to jakiś żart?! Ja rozumieniem jakbym np w godzinach szczytu dzwoniła ale myśle, że do tej przefantastycznej przychodni aż tak się nie dobijają! Strata czasu! Mam wrażenie, ze pani po prostu odłożyła słuchawkę na bok aby nikt nie zakłócał jej spokoju! Pozdrawiam i nie polecam
1/5
Szczerze odradzam, jakość usług rodem z okresu komuny. Doktor zjawia się po dwóch godzinach spóźnienia i oświadcza, że przyjmie tylko 5 osób. Jak to wytłumaczyć, gdy na wizytę czeka się dwa miesiące. Kpina i lekceważenie pacjentów
1/5
Potwierdzam,pani z rejestracji nieuprzejma,nie odbiera telefonów.Nie chce przyjąć prośby o wypisanie recepty.Każe dzwonić po kilka razy,a później wypisze z łaski 1 opakowanie,dla osoby która bierze non stop lek a wizytę ma wyznaczoną na przyszły rok.Masakra.
1/5
Jak do p. dr. nie docierają skargi na tę kreaturę w rejestracji to trzeba chyba poszukać innego lekarza..? Jak p. dr. zacznie tracić pacjentów to może dotrze..?
1/5
Potwierdzam P.w rejestracji bardzo niesympatyczna
Dodaj opinię

Adres:

Śląska 22, Częstochowa Śródmieście

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN10:00-16:00
WT14:00-18:00
ŚR14:00-18:00
CZ15:00-20:00
PT10:00-14:00