NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne "Elamed"

Stanisławy Leszczyńskiej 20
Łódź
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia alergologiczna dla dzieci
Alergolog
46 dni42 640 05 20
Godziny otwarcia:
PN15:35-17:00
WT12:00-19:35
ŚR07:00-19:15
CZnieczynne
PT08:00-17:15
Poradnia chorób płuc dla dzieci
Pulmonolog
17 dni42 640 05 20
Godziny otwarcia:
PN15:40-19:40
WTnieczynne
ŚR15:40-19:40
CZnieczynne
PT15:30-19:30
Poradnia gastroenterologiczna dla dzieci
Gastrolog
88 dni42 640 05 20
Godziny otwarcia:
PN09:00-16:25
WT15:35-20:00
ŚR15:35-19:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia immunologiczna
Immunolog
67 dni42 640 05 20
Godziny otwarcia:
PN08:00-10:30
WT08:00-12:00
ŚR13:30-17:30
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia nefrologiczna dla dzieci
Nefrolog
24 dni42 640 05 20
Godziny otwarcia:
PN15:15-19:30
WT15:10-20:00
ŚR08:30-13:30,15:10-19:30
CZnieczynne
PT08:00-12:00

Opinie o NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne "Elamed"

Dodaj opinię
2/5
Panie w rejestracji bardzo "akuratne" miłe uśmiechnięte, proszę, dziękuję, w czym mogę pomóc... ale świetnie radzą sobie tak, żeby nie pomóc, w białych rękawiczkach wysyłają petenta / pacjenta na święte nigdy
5/5
Droga Ewo!
Ja, osobiście korzystam z pomocy "Elamed" 3rok i absolutnie nie mam żadnych, ale to żadnych zastrzeżeń!!!
Dzięki Dr. Sordyl moje dziecko uniknęło kolejnej operacji,
Dzięki Dr.Ściborek w końcu, są LECZONE, a nie faszerowane niepotrzebnymi lekami.
Dzięki Mgr.Przygockiej dzieci przestały bać się lekarzy, nie wspomnę, o poprawie życiu codziennym! Aj! Dużo bym pozytywnego o lekarzach mogła napisać!!!
Co do Personelu również same pozytywy!
Ewo!
Osobiście od 1.wizyty w "Elamed" Odniosłam podobne wrażenie tzn. Miłe, etc... Panie tyle, że za każdym razem Panie dwoiły i się troiły, żeby pomóc. Niejednokrotnie dzwoniła do mnie, abym potwierdziła wizytę lub nie, bo jest długa kolejka oczekiwania.

No, ale jeśli ktoś przychodzi 18.12. I chce Bóg wie, co i na kiedy, to piszę opinię jaką pisze.
EWO w nagłych przypadkach zgłaszaj się na Pogotowie na Izbę Przyjęć, a nie oczerniasz NAPRAWDĘ BARDZO DOBRĄ PRZYCHODNIĘ!
P.S. Panie w rejestracji mają Anielską cierpliwość, za co bardzo dziękuję!!!
1/5
Jeżeli miałbym tą wiedzę co teraz, to nie skorzystałbym z tego centrum.
Moje niespełna półroczne dziecko z podejrzeniem AZS trafiło do pani doktor alergolog w tym centrum, która nawet na niego nie spojrzała, ani nie była zainteresowana środkami jakie stosował.
Dziecko musiało czekać w kolejce między chorymi dziećmi (7lat+), a Pani w recepcji stwierdziła, że w ich placówce tak małe dziecko musi czekać na swoją kolej.
Jeśli macie inną alternatywę leczenia, to omijajcie to miejsce.
1/5
Czy nastąpiła zmiana numeru telefonu? ponieważ przez kilka dni non stop starałem się dodzwonić i bez skutku, nikt nie odbiera telefonu.
3/5
Czy nastąpiła zmiana numeru telefonu? ponieważ przez kilka dni non stop starałam się dodzwonić i bez skutku, nikt nie odbiera telefonu !!!!
Doktor do której chodzę z synem jest bardzo miła i zna się na swojej pracy :-)
5/5
Jest pewien Pan alergolog,który od samego początku wzbudził zaufanie mojego dziecka.Pełny poświęcenia.Panie wykonujące spirometrie i odczulające,to prawdziwe profesjonalistki.Co prawda czasem trudno się dodzwonić,ale Panie w recepcji mają huk pracy,lecz zawsze uśmiechnięte i jak się pójdzie osobiście,to zawsze coś poradzą.Korzystam z tej poradni od ponad 5 lat i z perspektywy czasu wiem,że na inną bym nie zmieniła.
1/5
Zapisałem się na psychoterapię, po czym po wstępnej rozmowie z panią psycholog, pani psycholog poprostu mnie zbyła i musiałem całą procedurę od nowa zaczynać, wsensie, czekać na wizytę u psychiatry, żeby dostać nowe skierowanie itd.
1/5
Witam. Od wielu lat jestem pacjentem poradni psychiatrycznej (jeszcze za czasów gdy poradnia mieściła się w CZMP) i niestety muszę stwierdzić, że dobrze to w ELAMEDZIE to już było. Obecnie jako pacjent psychiatryczny czuję się w tej poradni jako petent nawet nie drugiej a entej kategorii. Połączenie poradni pediatrycznej z poradnią dla osób z problemami natury psychicznej nie jest delikatnie mówiąc dobrym pomysłem. Pacjenci psychiatryczni nie mają spokojnie oczekiwać na wizytę u swojego lekarza, panuje ogólny gwar i harmider, które to są bardzo uciążliwe i denerwujące. Należy również wspomnieć o bałaganie jaki panuje w kolejności przyjęć do lekarza co kiedyś w poradni na terenie CZMP było nie do pomyślenia. Niestety poważnie rozważam jeżeli nic się nie zmieni, mimo całego szacunku dla swojego lekarza, zmianę poradni gdyż warunki jakie obecnie panują w ELAMEDZIE sa dla mnie nie do przyjęcia.
1/5
Od tygodnia nie mogę się dodzwonić.
2/5
POPIERAM bardzo ciężko jest się dodzwonić do tej przychodni
1/5
Dzwoniłam przez kilka tygodni, nie ma mozliwości żeby się dodzwonić. Moze usuńcie telefon po co ludzie mają tracic czas?
1/5
drogo i nierzetelnie, nie polecam nikomu udawac sie do tej placowki
1/5
Ta przychodnia to pomyłka, dodzwonienie do rejestracji jest niestety niemożliwe. Alergolog zleca testy skórne tylko na 10 alergenów twierdząc, że Nfz tylko za tyle zwraca, śmiech na sali ... następnego dnia miałam wizytę z dzieckiem w innej poradni i na pierwszej wizycie dziecko miało wykonane testy skórne na 13 alergenów na jednej ręce i 15 na drugiej, mało tego lekarz kazał nam przyjść w dniu następnym na kolejne testy i zostałyo wykonanych kolejnych 11 alergenów skórnych i pobrana krew na panele oddechowy, pokarmowy i chyba sezonowy i inne badania jak pasożyty, mykoplazmy i inne i to wszystko w przeciągu 2 dni. Więc dało radę i NFZ jakoś za to zapłacił tylko na Leszczyńskiej jakoś nie chce. Pomimo chęci opłacenia komercyjnie testów skórnych na Leszczyńskiej termin dostałam za 4 m-ce. TRAGEDIA
1/5
Z wielką przykrością muszę napisać, ze zawiodłam sie na poradni psychologicznej, ktora miała pomoc mi i mojej mamie. Nie dość, ze musialam czekać 3 miesiące na wizyte (po tym czasie wizyty miały być co tydzień/ 2 tygodnie) to po wizytcie poszłam umówić sie z bólem serca na następną, okazało się ze następną moze być najszybciej za 2 MIESIACE. Pani doktor która miała pomoc mi rozmowa, żebym mogła wyrazić siebie i pomoc mi porozmawiać otwarcie z mama miała mnie kompletnie gdzieś. Co chwila wychodziła, wstawala, zamykają torebkę i miała gdzieś ze poleciały mi łzy. Jestem strasznie zawiedziona bo przeplakalam cala drogę do domu ze względu na to jak zostałam potraktowana. A jeszcze dodam ze moja pierwsza i ostatnia wizyta ktora sie tam odbyła była spóźniona o 20 min bo pani doktor miała "zebranie". Dziekuje bardzo.
3/5
bardzo cięzko dodzwonić się do przychodni... próbowała odwołać wizytę...no ale niestety nie udało się pomimo kilkunastu prób ...
3/5
Dla wszystkich mających problem z dodzwonieniem proponuję - inaczej niż wszędzie - dzwonić po 19. Wcześniej faktycznie nikt nie odbiera.
3/5
Co to za miejsce w którym siedzą trzy panie na recepcji a żadna nie odbiera telefonu? widziałam ich zachowanie stojąc w kolejce do rejestracji. Wyniosłe i jakby siedziały tam za karę! kiepska wizytówka placówki
Profesor Tkaczyk jest aniołem! najlepszy lekarz jakiego spotkałam. I jak widać mając nie takie tytuły jak panie w rejestracji można być ludzkim i z szacunkiem odnosić się do pacjentów.
1/5
Lekarze w porzadku, natomiast rejestracja PRL. Kobieta w rejestracji niemila, obslugujaca z pretensja, ani dziekuje, ani prosze, dzwonilam 5 razy, szosty stojac pod drzwiami poradni. Pani siedziala obok telefonu i ani myslala odebrac!
Przy ladzie kazala podac slownie wszystkie dane: pesel, adres zalemdowania, imie i nazwisko, numer telefonu przy stojacych obok innych pacjentach, lamiac tym samym zasady RODO i prawa do prywatnosci i ochrony danych! Koszmar. Odpychajaca kobieta zniecheca do powtornego przyjazdu do tej placowki.
1/5
Okropna, paskudnie wyniosła baba (bo inaczej nie da się opisać tej osoby) siedząca w rejestracji! Zmieńcie te kobiete ( byla dnia dzisiejszego tj.22.01.2019r po 19 w recepcji).
Chcialem zaplacic za wizyte "dwiescie zlotych!" Rzucila nawet na mnie nie spogladajac, podajac powiedzialem "proszę" zero kultury zwrotnej. Doslownie rzucila paragon na ladę. Każdą czynnośc wykonywała jakby za karę z nadetym wyrazem twarzy. Rezygnujemy z usług tego miejsca. Pomijając fakt, że zostawialiśmy tu pokaźne sumy to jak kazdemu czlowiekowi nalezy sie szacunek i mila obsluga.
5/5
Świetny lekarz alergolog i przemiłe Panie z rejestracji
4/5
Czy sa jakies inne numery telefonu niz podane na stronie.
Dodaj opinię

Adres:

Stanisławy Leszczyńskiej 20, Łódź Górna

Numer telefonu:

NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne "Elamed" na mapie
Widok z ulicy NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne "Elamed"