Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni61 662 32 67
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT08:00-15:00
ŚR11:00-18:00
CZ08:00-14:00
PTnieczynne

Opinie o NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne

Dodaj opinię
5/5
Czas oczekiwania zero dni, rejestracja w danym dniu na bieżąco. Nie ma problemu z dostaniem się do lekarza. Polecam !!!
5/5
Bez czasu oczekiwania, rejestracja na bieżąco w danym dniu na dany dzień. Bardzo miła pani rejestratorka. Polecam
5/5
Byłam zadowolona, lekarz był sympatyczny i kompetentny. Tylko szkoda, że rejestrować się można tylko w dany dzień i nie można z wyprzedzeniem.
4/5
Odbyłam tu są pierwszą wizytę ginekologiczną w życiu. Dzwoniąc zapisano mnie na 2 godziny później. Przyjęta byłam praktycznie na czas(malutki poślizg)- co rzadko się zdarza u lekarzy. Pani rejestratorka bardzo miła. Pan Doktor kompetentny, konkretny i bardzo miły. Polecam
5/5
Brak czasu oczekiwania na swoją kolej w gabinecie, przesympatyczny lekarz dopasowujący się do charakteru pacjentki z ogromną wiedzą, którą potrafi przetłumaczyć na język potoczny. Nareszcie trafiłam na ginekologa, który nie potraktował mnie jak kolejny numerek do odbębnienia :)
1/5
Mam poważne podejrzenia, co do prawdziwości pozytywnych komentarzy!
Lekarz jest bardzo opryskliwy i niesympatyczny. Traktuje pacjentki po chamsku i z góry. Niczego nie wyjaśnia, potrafi tylko zbywać. Nie mówiąc już o samej przychodni i gabinecie, które są w tragicznym i opłakanym stanie.
Stanowczo odradzam tego lekarza. Jedyne na czym mu zależy, to pieniądze i własne wybujałe ego, a dobro pacjentki jest na ostatnim miejscu.
5/5
super lekarz delikatny umiejacy odpowiedziec ns kazde pytanie.dzieki niemu trafilam szybko na zabieg do szpitala!polecam Pana doktora!!!!!!!
5/5
Chodzę do doktora już od dłuższego czasu, Lekarz sympatyczny, a przede wszystkim kompetentny. Zawsze odpowiada na każde pytanie, nie zbywa, jak do tej pory polecam :)
5/5
Byłam na wizycie na NFZ. Pan doktor Baron bardzo miły. Konkretnie wytłumaczył co i jak. Polecam wszystkim tego ginekologa. Jestem bardzo miłe zaskoczona że na NFZ tak miło mnie przyjęto. Oczywiście Pani z recepcji przemiła. Super kobietka.
5/5
Jestem zadowolona rejestracja super lekarz też polecam :-)
5/5
Super pani położna, świetny lekarz -konkretny pomocny.Polecam
1/5
Nie odbieranie telefonów i przede wszystkim zła informacja przez telefon przez co przyjechałam na marne!
5/5
Wizyta z godziny na godzinę, przesympatyczna Pani rejestratorka a lekarz bardzo kompetentny i delikatny. Serdecznie polecam
5/5
Pan doktor bardzo konkretny. Wizyta już w ten sam dzień, zwykle bez kolejek.
1/5
Opinie na temat tej przychodni ewidentnie napisane przez pracowników. W rzeczywistości jest to skansen PRL, jeśli ktoś chce się poczuć jak w głębokim PRL, to tam się poczuje. Ludzie wystają na korytarzach bo brak miejsc siedzących, panie w rejestracji nie odbierają telefonów i są opryskliwe. Sam budynek wymaga już dawno remontu, z każdą najdrobniejszą rzeczą trzeba wystawać w kolejce bo nic się nie załatwi przez telefon ani przez internet. Ogólnie dno!
5/5
Wizyta juz na następny dzień. Pani z rejestracji bardzo uprzejma. Lekarz skupiony na problemie, udzielił konkretnej odpowiedzi. Polecam
1/5
przyszłam do lekarza z pytaniem czy nie jestem w ciąży. Zrobione USG gdzie dowiaduję się, że 99% ciąża, a 1% to torbiel. Myślę sobie i cieszę się jak głupia bo ciąża upragniona już nawet nie stawiam na torbiel po czym po kliku dniach miesiączka owszem kilka dni wcześniej niż planowana, a w między czasie na własną rękę zrobiłam sobie badania HCG gdzie 2x wyszedł negatywnie. Nie wiem co lekarz tam widział ale to nie moja upragniona ciąża, a już myślałam że wszystko się może zdarzyć. Pani w rejestracji bardzo nie miła z miną na ,, NIE\ opryskliwa jak praca za karę. Gabinet z czasów PRL nawet nie ma gdzie się rozebrać, wszystko odbywa się na oczach lekarza. Badanie przeprowadzone bezboleśnie ale z tego wynika że nie profesjonalnie
odradzam
3/5
Pan doktor jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Natomiast Pani nie wiem jak to nazwać recepcjonistka bo położna to raczej wątpię. Bardzo nie miła, opryskwa, znieważająca Pacjent. Nie zdążyłam zamknąć za sobą dobrze drzwi od gabinetu a usłyszałam takie słowa " ch*j ją to obchodzi że mam godzinę tutaj" brak słów, mogła chociaż poczekać aż zdążę odejść od gabinetu.... Szkoda mi takich oschłych ludzi jak ta Pani :)
3/5
W dobie pandemii zmienili umawianie wizyt z telefonicznych tylko na stacjonarne.. chyba coś w drugą stronę tu zadziałało... Gabinet wymaga odświeżenia, lekarz miły.
5/5
Pan dr Jerzy Baron wspaniały dobry lekarz chodzę wiele lat pani w rejestracji miła sympatyczna serdecznie polecam
5/5
Bardzo dobry lekarz.
5/5
Pan doktor jest bardzo miły sympatyczny delikatny i cierpliwy jeżeli chodzi o moją osobę Oczywiście czasami może się zdenerwować mieć gorszy dzień jak każdy z Nas lekarz to też człowiek i trzeba wybaczyć i zrozumieć też ma prawo zjeść śniadanie i napić się herbaty
Ma charakter i temperament nie pozwoli sobie skakać po głowie Za to Go bardzo lubię i szanuję nie zamieniłabym Go na żadnego innego nawet młodszego i za dopłatą jest moim Slonkiem dzięki Niemu znów zaczęłam żyćI ja bardzo proszę szanowne Panie o wypowiadanie się o Panu doktorze bardzo dobrze dobrze albo wcale lekarza zawsze można zmienić A do tego jest najprzystojniejszym lekarzem w Poznaniu i okolicy Panie doktorze odmienił Pan moje życie Dziekuje
1/5
No cóż, skansen PRL to mało powiedziane, wszędzie brudno, do toalety lepiej nie wchodzić. Doktor w brudnych spodniach i przepoconej ( PODARTEJ I DZIURAWEJ) koszulce. Aż dziw bierze, że taki gabinet funkcjonuje w XXI wieku. Pani z recepcji robi co może, dla każdej pacjentki znajdzie termin. Przemiła. Lekarz opryskliwy, bez szacunku do pacjentki: siadać, czekać. Kolejny raz juz na pewno tam nie pójdę.
5/5
Chodze do Pana Doktora 30 lat i bym napewno nie zmienila polecam
1/5
Ten lekarz to jakiś dramat, brudas, opryskliwy, zero kultury osobistej, wiedza mniejsza niz moja. Gabinet bardzo brudny, w sumie wszystko brudne, metalowy wziernik w XXI wieku? Aż strach położyc sie na fotel, o toalecie nie wspomnę, brud brud brud.
4/5
Obawiam sie ze wiekszosc negatywnych komentarzy sie sprawdza.Gabinet woła o remont.Zauwazylam ze Pani w rejestracjii juz inna,nawet mila.Nie mam zastrzezen do doktora ale moglby sie naprawde bardziej skupic na pacjetce.Dziwne ze piersi nie bada.Nigdy nie mailam badanych i zastanawiam sie czy nie powienien sam tego zaproponowac a nie prosic sie czy laskawie moze to zrobic.
1/5
Wielka szkoda, że nie ma już w rejestracji pani Agnieszki, zawsze miła życzliwa uśmiechnięta
Doktor, no cóż, nastawiony jedynie na kasę a dobro pacjentek w ogóle dla niego się nie liczy. Pokazuje swoją wyższość, mimo, że jego kultura osobista pozostawia bardzo wiele do życzenia.
Badanie piersi nawet będąc w ciąży nie miałam przeprowadzonego, badania laboratoryjne musiałam robić we własnym zakresie ( koszt ok.500 zł), bo nie wystawia w ogóle skierowań, co jak się okazało jest bezprawne, bo NFZ gwarantuje pełną opiekę w ciąży.
Czystość i higiena w gabinecie to dramat, byłam w tym gabinecie 3 razy i więcej juz tam nie pójdę.
Nie polecam,
Dziewczyny uważajcie na ten gabinet !!!!!!!!!!
5/5
Nowa Pani w rejestracji bardzo miła, poprzednia Pani w ciemnych włosach nie miła opryskliwa, patrzyła się na każdego z pogardą. Doktor natomiast super, odpowiada na każde pytanie bezboleśnie wykonuje badanie szybko i dokładnie, samo badanie przebiega w warunkach higienicznych. Gabinet jest w średnim stanie jak cały budynek co nie jest winą doktora.
Polecam!!!!
1/5
Pani Agnieszka w rejestracji ZAWSZE była miła i uśmiechnięta, zyczliwa. Doktor nie zajmuje się absolutnie problemem pacjentki, bada niedokładnie, szybko i w fatalnych warunkach. Tylko patrzy na ilość pacjentek w poczekalni, czym więcej tym lepiej. Zwracanie się lekarza do pacjentek per ty, kompletnie nie do przyjęcia. Zero szacunku dla pacjentek. Nie warto tu przychodzić, bo jakakolwiek konsultacja mija się z celem. Wiedza lekarza na temat nowości - ŻADNA.
5/5
Pani Agnieszka była miła tylko i wyłącznie kiedy się jej to podobało i absolutnie nie do każdego, chyba tylko do tych których lubiła, ile się w poczekalni skarg na jej temat nasłuchałam...Wiele pacjentek mówi w poczekalni, że chodzi do doktora już X lat i sobie zachwalają, a jak czytam te komentarze negatywne zastanawiam się w czym problem. Nie podoba się to nie przychodź tu i tyle bo wnioskując z komentarzy Panie które przychodzą tu już np. 15 lat to wymyślają, że doktor jest w porządku??? Jak ktoś jest złym lekarzem to nie przychodzi do niego tak wiele osób, ile rano zawsze trzeba przyjść wcześniej żeby się szybko dostać bo jest kolejka, dodając jeszcze, że Pani Agnieszka nie kwapiła się żeby rejestrować telefonicznie, nie raz odmówiła i mi jak i mojej sąsiadce, albo w ogóle nie odbiera żadnego telefonu...A jeśli się przyjdzie zawsze znajdzie doktor chwilę aby przyjąć pacjentkę
Dodaj opinię

Adres:

Opolska 58, Poznań Świerczewo

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-16:00
WT08:00-15:00
ŚR11:00-18:00
CZ08:00-14:00
PTnieczynne
NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne