Dental Med Wyżyny Magdalena Dżur

Adama Grzymały Siedleckiego 26
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
41 dni52 363 16 99
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT14:00-19:00
ŚR14:00-19:00
CZnieczynne
PT08:00-13:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
48 dni52 363 16 99
Godziny otwarcia:
PN09:00-16:00
WT08:00-18:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-17:00

Opinie o Dental Med Wyżyny Magdalena Dżur

Dodaj opinię
5/5
Polecam. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze i są bezstresowe. Zawsze punktualnie wchodzę do gabinetu.
1/5
Wizyt 3, prywatnie - opóźnienie 1,5h, NFZ- odwołana, prywatnie - odwołana, z gorszym dziadostwem się jeszcze nie spotkałem. Omijać szerokim łukiem jeżeli komuś zależy na czasie! Telefonu nikt nie odbiera bo po co :)
5/5
Bardzo miła obsługa. Personel uśmiechnięty. Czasami jest opóźnienie, to prawda,ale spowodowane przedłużającym się zabiegiem. Jak zaczną leczyć, to przecież muszą skończyć. Raczej nikt nie chciałby aby przerwali leczenie, bo jego czas minął 😁
Polecam.
5/5
W życiu bym nie pomyślał, że kiedyś powiem, że lubię chodzić do dentysty, a to wszystko dzięki doktor Magdalenie Dżur. Dziękuję bardzo Pani Doktor 😁
5/5
Polecam Pana Doktora do wyrywania zębów. Robi to bezboleśnie. Wiem, co mówię, bo byłem u niego kilka razy.
5/5
Polecam Pana Doktora, bardzo dobrze wyrywa zęby. Nic nie boli.
5/5
Pan doktor bardzo miły, kompetentny, usunął ząb sprawnie i bezboleśnie. Czułam się zaopiekowana i doinformowana. Pan doktor sprawia wrażenie osoby na właściwym miejscu, lubiący swój zawód. Byłam z nfz.
5/5
Miałem tam kilka wizyt. Każda była na NFZ. Terminowość - w zależności od zabiegów, raz zdarzyło się że musiałem czekać przez przedłużający się zabieg. Zaskoczyła mnie troskliwość lekarzy. Dr Dżur opiekowała się moimi dziurami w zębach, plomby trzymają, zabieg właściwie bezbolesny. Miałem też usuwaną ósemkę przez p. dr Ratajczaka. Duża ulga. Szczerze mogę polecić ten gabinet.
5/5
Bardzo miły personel. Pani asystentka uśmiechnięta, potrafią z doktorem rozładować stres, jaki panuje przed usówaniem zęba mądrości. W życiu nie naśmiałam się tyle u dentysty i to bez gazu rozweselającego 😁
Bardzo polecam ten gabinet !!!
5/5
Polecam ten gabinet. Ząb leczony kanałowo, nie potrzebnie się bałem. Pani doktor bardzo miła.
5/5
Byłam pierwszy raz na zdjęciu kamienia u higienistki. Znajoma mi poleciła i jestem bardzo zadowolona. Tak dokładnie, to jeszcze nie miałam zajętego, a chodzę regularnie, co pół roku.
Polecam gabinet i higienistkę.
5/5
Polecam, leczenie bez bólu. Pani doktor Dżur uratowała mi ząb, choć w innym gabinecie chciano bo usunąć. Jeszcze raz dziękuję.
5/5
Zabieg usuwania ósemki poszedł sprawnie, szybko się zagoiło. Polecam Pana doktora.
Panie z rejestracji mega uprzejme. Dziękuję za opiekę :)
1/5
Trudno jest się dodzwonić, nie udzielono mi pomocy w moim stanie
5/5
P.Doktor jest super! Profesjonalna ;)
1/5
Nie polecam tego miejsca!!!
Lekarz spóźnił się 1,5 h bez żadnego słowa przepraszam po tym czasie doszedł do wniosku że nie usunie zęba ponieważ ma dla mnie przeznaczone 20 minut(w końcu udało się usunąć ). Pani sprawdzając moje ubezpieczenie wyszła do innego pokoju z moim dowodem osobistym, pacjenci zapisywani są na korytarzu każdy widzi notes i dane osobowe (RODO) w poczekalni nie ma osoby pilnującej limitu osób !!!!
Przykro mi ale odradzam to miejsce
Po wyrwaniu zęba 8 nie zostałam zapytana o rodzaj wykonywanej pracy( nie zostało zaproponowane l4), nie miałam założonych szwów na zęba, dostałam tylko kartkę z preparatem który mam zakupić ( produkt sponsorowany).
1/5
Straszny problem z kontaktem telefonicznym. Nie można się dodzwonić.
5/5
Miałam umówiona wizytę na wyrwanie ósemek. Chirurg wszystko jasno wytłumaczył oraz doradził. Sam zabieg przebieg szybko i bezboleśnie. Cała wizyta jak najbardziej na plus
1/5
nie polecam jeżeli chodzi o rejestracje do stomatologa dr.Dżur na NFZ ponieważ lekarz mówi żeby się rejestrować po 20.08.2021 a pani rejestratorka w tym dniu mówi że nie ma wolnych miejsc do końca roku i kto tu kłamie ludzie jeżeli możecie to rejestrujcie się gdzie indziej bo tu tylko prywata
5/5
Bardzo miła atmosfera panująca w gabinecie. Profesjonalne podejście do pacjenta
5/5
Bardzo sympatyczna zarówno Pani stomatolog jak i w rejestracji. Miałem usuwany kamień i wykonane to zostało świetnie. Polecam gorąco! :)
Dodaj opinię

Adres:

Adama Grzymały Siedleckiego 26, Bydgoszcz Wyżyny

Numer telefonu:

Dental Med Wyżyny Magdalena Dżur na mapie