NZOZ St. Vincent Medical Center

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ St. Vincent Medical Center

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam.
5/5
Super rzetelna firma
1/5
Na szczescie bliska nam Osoba byla pod opieka tego hospicjum bardzo krotko.Jestesmy bardzo rozczarowani sposobem pracy tej placowki. Pani doktor mimo zapowiedzi nie pojawila sie wiele dni u pacjenta,bez wyjasnienia przyczyn i przeprosin. Po naszych wielokrotnych probach kontaktu wreszcie przyszla, zbadala pacjenta nawet sie do niego nie odezwawszy i stwierdzila,ze nie moze wypisac skierowania do szpitala (w zagrozeniu zycia),bo" nie ma wlasnie komputera"(!!!).Osoba kompletnie bez empatii i predyspozycji do pracy w takim miejscu,gdzie dobrostan chorego i pomoc jego bliskim powinna byc na pierwszym planie. Pani pielegniarka mila,ale generalnie malo pomocna. Jesli w ciezkich chwilach potrzebujecie pomocy,poszukajcie jej gdzie indziej. Serdecznie nie polecam.
5/5
Zdecydowanie polecam. Byłem pod opieką tego hospicjum przez kilka lat i byłem bardzo zadowolony. Wszyscy lekarze i pielęgniarki, których tam spotkałem byli bardzo życzliwi i zawsze można było na nich liczyć. Pomogli mi w bardzo wielu sprawach i wiele potrzebnych rzeczy zorganizowali. Byłem wręcz zaskoczony wysoką jakością opieki i profesjonalizmem. Równie życzliwy i chętny do pomocy jest też dyrektor, dr. Majszyk. A to jest, oczywiście, najważniejsze, ponieważ - choć zawsze może zdarzyć się jakiś gorszy pracownik - wtedy można zwrócić się do dyrektora, który z zaangażowaniem dba o podopiecznych hospicjum.
5/5
Tata mój był pod opieką hospicjum od października 2021 r.W lipcu br.
zmarł.Z całego serca dziękuję cudownym ludziom, którzy się Nim opiekowali.Pani Hani K.(pielęgniarce) oraz Panu dr.Wojciechowi L.To osoby z ogromnymi pokładami życzliwości
zainteresowania i szacunku dla chorego, pełni empatii i zaangażowania.Bez względu na porę dnia mogłam kontaktować się z Panem doktorem,który zawsze służył mi radą i pomocą.Dzięki tym ludziom łatwiej było mi przejść przez okres ciężkiej choroby mojego taty.Jeszcze raz bardzo dziękuję za ogrom serca, pomoc i wsparcie.Gratuluję tak wspaniałych pracowników w hospicjum.Dodaj opinię

Adres:

Miła 6/b, Warszawa Śródmieście
NZOZ St. Vincent Medical Center na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ St. Vincent Medical Center