NZOZ "Tur-Med" Beata Turańska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Teatralna 11
Nowa Ruda
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Tur-Med" Beata Turańska

Dodaj opinię
5/5
PRZYJAZNA PRZYCHODNIA DLA PACJENTÓW, LEKARZE ZAINTERESOWANI SWOIMI PACJENTAMI I BARDZO KOMPETENTNI, PANIE PIELĘGNIARKI KOMPETENTNE ,UŚMIECHNIĘTE I SŁUŻĄCE POMOCĄ, JESTEM OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ TYM BARDZIEJ POLECAM PRZYCHODNIĘ ,BO NIE MA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH, CZUJĘ SIĘ W PRZYCHODNI JAKBYM BYŁA WŚRÓD PRZYJACIÓŁ, POLECAM WANDA S.
1/5
Dodzwonienie graniczy z cudem
5/5
Przepraszam panią doktor Danutę Cichańską za to że podczas mojej wczorajszej wizyty byłem zdenerwowany i nieprzyzwoity. Zapomniałem że jeśli człowiek chce być zdrowy jak najdłużej musi się przede wszystkim przyzwoicie zachowywać. Jeszcze raz PRZEPRASZAM.

Bogdan Kondracki
5/5
Jedna z Najlepszych przychodni,Pani doktor Turańska jest najlepszym lekarzem jakiego znam, fachowa,spokojna, wytłumaczy,tylko tej lekarce ufam,zaangażowana aby pomóc pacjentowi! Bardzo kompetentna lekarka z powołania tak samo jak pielęgniarki. Daje najwyższa ocenę chociaż 5gwiazdek to i tak za mało.
Dodaj opinię

Adres:

Teatralna 11, Nowa Ruda