NZOZ "Twój Lekarz"

Jurija Gagarina 110
Wrocław
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia diabetologiczna
Diabetolog
22 dni 71 311 12 36
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-16:00
ŚR08:00-16:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
71 311 12 36
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00,15:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki POZ
71 311 12 36
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
71 311 12 36
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki POZ
71 311 12 36

Opinie o NZOZ "Twój Lekarz"

Dodaj opinię
1/5
Przychodnia jest, ale nieosiągalna dla pacjenta. Dzisiaj od 8.00 do godziny 9.20 pozostawałam na linii, wysłuchałam wszystkich komunikatów, już nawet byłam pierwsza, ale za chwilę znowu byłam czterdziesta. No i niestety, nie pomogli mi w chorobie.
5/5
Jakiś czas temu opublikowałam opinię na temat Przychodni. Skontaktował się za mną Pan, który wyjaśnił, że tego dnia były problemy techniczne i dlatego miałam problem z dodzwonieniem się. To bardzo miło, że przedstawiciel tejże Przychodni zainteresował się problemem. Świadczy to o tym, że Pacjent jest ważny. W takiej sytuacji Przychodnia jest warta polecenia. Dziękuję za zainteresowanie, a "wpadki" zdarzają się wszędzie.
1/5
Zdecydowanie nie polecam przychodni Twój Lekarz na ul. Gagarina we Wrocławiu. Zgłosiłam chęć szczepienia 10cio miesięcznego niemowlaka. Pierwszy wolny termin zaproponowany został za miesiąc. To jest skandal, żeby tak traktować malutkie dziecko. Za miesiąc to powinna mieć kolejne szczepienia.
1/5
Dramat, bałagan, nieprzestrzeganie praw pacjenta, krzyki, wyproszenie z gabinetu z uwagi na wcześniejszą wizytę. Absolutnie nie polecam!
5/5
Nie wiem skąd negatywne opinie. Rozumiem, że do sposobu obsługi pacjenta w każdej przychodni należy się przyzwyczaić i może z tego wynikają te nieporozumienia. Uważam, jakość świadczonych przez tą przychodnie usług za naprawdę wysoką. Najlepszym dowodem na poparcie moich słów jest to, że posiadam prywatną opiekę w sieci Medicover, a mimo to wolę korzystać z usług przychodni "Twój lekarz". Nigdy nie ma problemu z rezerwacją wizyty (można to zrobić zarówno osobiście jak i online). I nawet jeśli zdarza się w godzinach porannych większe obciążenie linii telefonicznej (jak wszędzie obecnie), to około południa można się bez problemu dodzwonić. Jeśli nie będzie już miejsca na Gagarina miłe Panie zaproponują miejsce w innej placówce np. na Zwycięskiej, na Krzykach itd. Co do terminów szczepień, to nie wypowiem się, nie korzystałam z tej usługi, jednak pamiętajcie proszę Państwo, że jeśli przychodnia świadczy usługi w ramach NFZ to ich ilość zależy od funduszy z NFZ. Żeby nie wiem, jak wspaniale zorganizowana była przychodnia, tego się nie przeskoczy. Czas oczekiwania na zabiegi, badania itd. w ramach NFZ to jest bolączka całej polskiej służby zdrowia. Wtedy polecam dzwonić i szukać w innych miejscach/miastach.
5/5
Bardzo miła obsługa i szybkie wizyty.
1/5
Wow widzę że nie tylko ja mam takie odczucia jestem ich pacjentem od kiedy mieli jeszcze przychodnie na Kunickiego we Wrocławiu. Teraz od kiedy są na Gagarina to jest dno w porównaniu do personelu który był na Kunickiego. W przychodni rządzi Pani pielęgniarka i Pan pielęgniarz którzy jak naczelnicy decydują czy dać wypełnić ten śmieszny papierek o zachorowaniu nagłym czy nie. A najlepiej to jedzcie na SOR bo już jest 17:45 i przez chore dziecko trzeba będzie zostać 5 minut dłużej. Dno, dno i jeszcze raz dno. Jedynie jeszcze Panie z rejestracji trzymają poziom i starają się pomóc. Brak słów też niestety korzystam z porad prywatnych pomimo zgłoszonej do nich deklaracji . Odpowiedzi na opinie pisze chyba bot. Pora kolejny w ostatnich dniach musiałem korzystać z pseudo porady "Twój lekarz" oczywiście co umowione szczepienie dziecka okazało się teleporada u dermatologa 🤦 , zdrowe dziecko musiałem przejść do poradni dzieci chorych w tym samym czasie nie było żadnego szczepienia na moje pytanie czy nie można by było jednak zrobić tego w poradni dzieci chorych uzyskałem odpowiedź że nie bo teraz jest przerwa . Zgłosiłem skargę u Pani w sekretariacie przez telefon na podany nr kontaktowy z otrzymaną deklaracja oddzwonienia 🤣🤣🤣 to był piątek dzisiaj jest już niedziela dno dno i muł
Dodaj opinię

Adres:

Jurija Gagarina 110, Wrocław Muchobór Wielki

Numer telefonu:

Strona internetowa: