NZOZ "Violmed" Poradnia Zdrowia Psychicznego

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Violmed" Poradnia Zdrowia Psychicznego

Dodaj opinię
1/5
Placówka prowadzona przez niedoświadczoną "psycholog" i niedołężnego, podstarzałego psychiatrę. Lepiej szukać wsparcia w profesjonalnej placówce niż tam.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z porad Pani psycholog. Kobieta o wielkim sercu, potrafi wysłuchać i nakierowac na refleksje...
1/5
Żona tam chodzi. Po efektach sądzę że Pani psycholog potrafi tylko dyktować to co przeczyta w tych pseudo specjalistycznych książkach. Zapominając że pacjenci mają też rodziny, a ona każe im skupiać się na sobie. Zamiast pomóc zaszkodziła (przynajmniej mnie bo żona twierdzi że wszystko jest ok) Moje małżeństwo jest teraz w kompletnej ruinie.
1/5
Chciałbym przestrzec ludzi potrzebujących i szukających pomocy u w tej przychodni u Pani Renaty Ławniczek-Kamińskiej (Psychiatra). Ta Pani to żaden psychiatra. Potrafi tylko wypisywać recepty i uzależniać tym samym tych biednych ludzi od siebie. Żona "leczy się" u tej Pani od dłuższego czasu. Martwiłem się tym jak żona zmieniła się przez ten czas (niestety na gorsze). Chciałem zasięgnąć informacji o stanie zdrowia żony (oczywiście byłem upoważniony), ponieważ moje małżeństwo jest w ruinie. Pani Renata kłamiąc mi prosto w oczy kazała przyjść za tydzień. Stawiłem się na umówione spotkanie licząc na to, że dowiem się czegoś o stanie zdrowia psychicznego mojej żony. Okazało sie, że pani Renata zadzwoniła do mojej żony i tym samym wpłynęła na zmianę decyzji o upoważnieniu mnie do dokumentacji medycznej. Za takie praktyki powinni jej zabrać licencję. Moje małżeństwo jest już nie do odratowania. A Pani Renacie "pseudo lekarzowi" życzę, by trafiała zawsze na tak samo kompetentnych specjalistów jak ona sama, z takimi samymi efektami.
1/5
Chciałbym przestrzec ludzi potrzebujących i szukających pomocy u w tej przychodni u Pani Renaty Ławniczek-Kamińskiej (Psychiatra). Ta Pani to żaden psychiatra. Potrafi tylko wypisywać recepty i uzależniać tym samym tych biednych ludzi od siebie. Żona "leczy się" u tej Pani od dłuższego czasu. Martwiłem się tym jak żona zmieniła się przez ten czas (niestety na gorsze). Chciałem zasięgnąć informacji o stanie zdrowia żony (oczywiście byłem upoważniony), ponieważ moje małżeństwo jest w ruinie. Pani Renata kłamiąc mi prosto w oczy kazała przyjść za tydzień. Stawiłem się na umówione spotkanie licząc na to, że dowiem się czegoś o stanie zdrowia psychicznego mojej żony. Okazało sie, że pani Renata zadzwoniła do mojej żony i tym samym wpłynęła na zmianę decyzji o upoważnieniu mnie do dokumentacji medycznej. Za takie praktyki powinni jej zabrać licencję. Moje małżeństwo jest już nie do odratowania. A Pani Renacie "pseudo lekarzowi" życzę, by trafiała zawsze na tak samo kompetentnych specjalistów jak ona sama, z takimi samymi efektami.
Dodaj opinię

Adres:

Pck 6, Koło