NZOZ "Vita"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Kochanowskiego 68a
Ełk
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Vita"

Dodaj opinię
3/5
lekarze są dobrzy lecz te w recepcji to dno nigdy nie można się do dzwonić tak zawzięcie pracuja....
2/5
Dokładnie Panie na recepcji tak zawziecie pracują. Plotkujac z łaski rejestrujac kilku pacjentow. Dodzwonienie się graniczy z cudem. A stoja tam jak za karę. Tylko uciszają te chore dzieci bo im wszystko wiecznie przeszkadza. Masakra jednym slowem.
1/5
Baby w recepcji okropne, chamskie i niekompetentne. Ludzie wchodzą przed kolejkę. Człowiek przychodzi o 9. Zajmuje kolejkę, a jakieś babska z gówniakami czy geriatria przychodzi i mówi że ona była pierwsza. Do lekarza czeka się ok. 4 godziny z odrobiną szczęścia jeśli ktoś nie uzna, że ma ochotę wejść przed tobą. Wizyty trwają od 40 minut do godziny. Beznadzieja, nie polecam..
1/5
Polecam zmienić personel w recepcji jeśli paniom praca nie odpowiada to trzeba może prace zmienić moze tam gdzie fochy można strzelać!
1/5
Kto te " babsztyle " na rejestracji w ogóle zatrudnia? Gdzie jest kompetencja tych " bab" bo o kulturze nie wspomnę! Nie umiecie rozmawiac z ludźmi to na jakiś kurs niech pracodawca wyśle bo to już graniczy z brakiem szacunku wobec ludzi!
1/5
Rejestracja w tej placówce jest beznadziejna. Telefonów nie odbierają albo od razy odrzucają połączenie. Kobiety w rejestracji powinny nauczyć się rozmawiać z ludźmi.
Dodaj opinię

Adres:

Kochanowskiego 68a, Ełk