NZOZ "Vita-Medica"

Włodka 16-18
Grudziądz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia medycyny sportowej
Lekarz sportowy
0 dni530 997 555
Godziny otwarcia:
PN07:00-11:00
WT07:00-08:00,15:00-19:00
ŚRnieczynne
CZ07:30-11:30,15:00-19:00
PTnieczynne
Poradnia preluksacyjna 0 dni530 997 555
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-10:00,15:00-19:00
CZ14:00-15:00
PT08:00-10:00

Opinie o NZOZ "Vita-Medica"

Dodaj opinię
5/5
W 2018 we wrześniu zostałem przywrócony zdrowej populacji społeczeństwa,dr Fortuna w asyście dr Kaźmierskiego uzdrowił mnie,jest super a nawet dwa razy lepiej,pilnuję się,nie szaleję a moja ruchowość jest tylko nieznacznie gorsza od tej,którą dysponuje stosunkowo młody organizm,dodatkowo korzystam z zabiegów u fizjoterapeuty raz w miesiącu i codziennie trenuję,jest super do kwadratu,polecam dr Fortunę z całą odpowiedzialnością...
1/5
Nie polecam. Obsluga w recepcji nie kompetentna. Umawialem wizyte telwfonicznie, infoemowalem ze zgodnie ze skierowaniem bedzie potrzebny do wykonania RTG a nastepnie ze bedzie trzeba usunac z nogi druty. Pani wziela odemnie nr telefonu i oznajmila ze to wszystko zrobie w danym dniu. Dzis przyjechałem do ppradni. Lekarz przyjal mnie szybko, wystawil skierowanie na RTG a tam slysze ze RTG sa w czwartki od 15 do 18 a później w piatek mam byc u lekarza. To ja pytam sie to czemu jak rejesteowalem sie nikt mnie o tym nie poinformowal. To jest dziadostwo. Gdybym to wiedzial to nie rejestrował bym się u nich. Teraz musze 3 razy wynajac taksówkę aby do nich do jechac. To jest dziadostwo XXI wieku. Nie polecam.
1/5
Obsluga w recepcji nie slucha co sie do nich mowi. Mnie np. zamiast zarejestrowac na RTG i lekarza to zarejestrowaly mnie na czwartek i piatek RTG. Bylem przekonany ze druga data piatek to wizyta u lekarza. Poszedlem dzis do lekarza a pani z recepcji mowi mi ze ja sie do lekarza nie rejestrowalem. To jej mowie ze osobiscie z nia rozmawiałem. Ona ze źle mnie zrozumiala. W tym tygodniu bylem tam juz 3 razy o kulach. Czlowieka szlag trafia jak trafi na takich ludzi. Dzis mnie zarejestrowala na poniedzialek. Mam juz dosc. Więcej tam na NFZ nie pójdę. Do lekarzy nie mam uwag.
1/5
Kontynuując swoje przygody z tą przychodnią opisze ciąg dalszy. Zgodnie z zaleceniami Szpitala Oddziału Ortopedycznego miałem mieć usunięte tzw. 4 druty z pięty w/w poradni. Przed zabiegiem miałem RTG oraz dwie wizyty u lekarza. Wczoraj miało nastąpić usunięcie drutów, które wystawały z pięty. Lekarz zobaczył RTG oraz kazał udać mi się do gabinetu zabiegowego. Dodaję że był to doktor nauk medycznych. Termin usunięcia przesunął się już o tydzień. Lekarz kazał położyć mi się na kozetce po czym ku mojemu zdziwieniu palcami próbował zruszyć druty, które znajdowały się w kości lewej pięty aby je rękoma wyjąć. Duża klasa bo byłem przekonany, że to robi się narzędziami typu szczypce ortopedyczne. Następnie stwierdził, że druty sa mocno przytwierdzone i nie da rady. Tutaj zaczyna się ciąg dalszy. Wystawił mi skierowanie do szpitala na ten zabieg. Skontaktowałem się z jednym ze szpitali, a tam powiedziano mi że skoro miałem zabieg w innym szpitalu to oni mi tego nie zrobią tylko mam dzwonić tam gdzie miałem zabieg. Zadzwoniłem tam a tam pani z oddziału Ortopedycznego stwierdziła, że skierowanie nie jest cito i nie przyjmą mnie bo najpierw muszę mieć skierowanie do Przychodni ortopedycznej i muszę zarejestrować się do lekarza, który robił zabieg i on dopiero zdecyduje kiedy mi wyjmą druty. Pozyskałem takie skierowanie. Chciałem się zarejestrować a tam słyszę, że czas oczekiwania na wizytę ok 40 dni na NFZ i tyle samo prywatnie. Dobrze, że człowiek jeszcze mógł skorzystać z pomocy ludzi, których zna. Dziś dzięki uprzejmości dobrych ludzi i lekarzy których znam w 2 minuty mi wyjęli gwoździe. Lekarz który to robił stwierdził, że pan z tej przychodni mógł zębami spróbować wyjąc te gwoździe. To jest kpina. Nie polecam. Gdyby nie fakt, że pomogli mi znajomi to bym jeszcze z dwa lub trzy miesiące chodził o kulach z drutami w nodze. To są specjaliści wysokiej klasy.
5/5
Moja opinia o przychodni od momentu rejestracji po wizytę u dr Błażynskiego jest oceniona na 6 z plusem,
Dodaj opinię

Adres:

Włodka 16-18, Grudziądz

Numer telefonu:

NZOZ "Vita-Medica" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Vita-Medica"