NZOZ Wanda Kabata - Medycyna Rodzinna

Adama Mickiewicza 20a
Gdańsk
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Rodzinnego
58 344 43 12
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
58 344 43 12
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Lekarza Rodzinnego
58 344 43 12
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
58 344 43 12

Opinie o NZOZ Wanda Kabata - Medycyna Rodzinna

Dodaj opinię
1/5
Długie tygodniowe kolejki
2/5
W poniedziałek pierwszy wolny termin do obojętnie, którego lekarza był na czwartek.
1/5
Koło wtorku, pierwszy wolny termin mieli na piątek. Z ciekawostek:

1. Jak czekałem na przyjęcie, przyszła pani odebrać zamówione w środę recepty, miały być na piątek. Nie było ich. Słowa przepraszam nie usłyszała, tylko pretensje, że trzeba było później przyjść.

2. Ta sama pani stwierdziła, że poczeka i poprosi panią lekarz o wypisanie recept pomiędzy pacjentami. W tym czasie zarobiona pani doktor miała 15 minutowe opóźnienie. Natomiast w tym samym czasie pani w rejestracji pisała sobie SMSy. Ktoś gotów pomyśleć, że takie recepty mogłaby wydrukować recepcjonistka, i tylko dać do podpisu. Ale nie. Niech sobie lekarz traci kolejne 5 minut na drukowanie, niech opóźnienie się wydłuża.
5/5
Najlepsze przychodnia, inni powinni się od nich uczyć. U dr Wandy lęczę się od ponad 20 lat, teraz leczę się u dr Piotra, który też jest wybitnym specjalistą!
5/5
Kameralna przychodnia, gdzie pacjent jest najważnieszy!
5/5
Byłam na badaniu USG u dr Pawła, rewelacyjny lekarz. Polecam!
5/5
Przychodnia na 5+
5/5
Pacjentem dr Kabata jestem od dawna. I mimo że kolejki się troszkę wydłużyły i czasem trzeba poczekać 2-3 dni na wizytę to napewno obsługa jest tu duża lepsze niż w innych okolicznych przychodniach.
5/5
Traflam przez przydapek i tak juz zostalam. Przychodnia z ludzkim podejsciem do pacjenta.
Dr Wanda super, Dr Ciarka rowniez.
5/5
Pani Wanda Kabata jest super lekarzem.
1/5
Od kilku miesięcy są regularne problemy z dodzwonieniem się do przychodni. Jeśli człowiek jest chory nie ma szans na dodzwonieniem się w godzinach porannych w celu jak najszybszemu umówieniu się do lekarza na teleporadę, a jeśli w końcu się uda robione jest to z łaską, arogancją i brakiem jakiejkolwiek empatii. Rejestratorka zamiast skupić się na pacjencie przekrzykuje, przerywa i nie słucha pacjenta jakby odbierała połączenia za karę. Na początku gdy przepisałam się do tej przychodni kilka lat temu byłam na prawdę zadowolona z atmosfery i obsługi bo była na naprawdę wysokim poziomie. Pogorszenie zauważyłam jeszcze przed wystąpieniem ery covida, a w tej chwili rozmowa jest tak nieprzyjemna, że człowiek stara się rozmawiać jak najkrócej by szybko ją zakończyć. Gdyby nie fakt, że lekarze wiedzą co robią i są w tym dobrzy już dawno zmieniłabym przychodnię.
1/5
Straszna przychodnia, ciasno, ciemno, niemiło. Panie w rejestracji jak ustroju PRL, dr.P , USG wykonuje w 1.5 minuty, ciągle problemy z wydaniem skierowania bo nie na wszystko mogą skierować takie ubogie mają kontrakty i.t.d. Pani doktor, jeśli coś się nie podoba sugeruje zmianę przychodni. No, tak, teraz większy dochód mają na szczepieniach i na pacjentach niby Covid, dlatego normalnych pacjentów mają w d...e. połączenia tele zablokowane bo przecież z NFZ dużo mniejszy zarobek mają...
2/5
Pani w średnim wieku, pracująca w rejestracji inkasuje od pacjentów pieniądze, nie potrafi obsłużyć kasy fiskalnej więc nie wydaje paragonu. Zainkasowała większą kwotę, twierdząc ,że badanie podrożało, po mojej interwencji pani poszła do lekarza spytać o cenę, po powrocie oddała mi nadwyżkę. Lekarz dając opis badania usg nie dołączył zdjęć. Kiepsko
1/5
W poniedziałek od 8 rano do 9.30 czekałam na połączenie by się zarejestrować na wizytę. Niestety bezskutecznie. W żadnej innej przychodni takiego nie spotkałam.
1/5
Nie polecam, przychodnia nie przystosowana do wózków, do osób niepełnosprawnych. Przy większej ilości osób w tak małej poczekalni robi się duszno i nieprzyjemnie. Zmieniłam na przychodnie obok gdzie jest o niebo lepiej
1/5
Nie wiem kto pisze te dobre opinie, ale na pewno nie pacjenci. Terminy długie, prędzej sama się wyleczę niż dostanę do lekarza. W okresie panującej grypy powinna być większa dostępność do lekarza. Nie ma mowy żeby wjechać z małym dzieckiem i wózkiem. Zmieniłam przychodnie bo myślami że będzie lepiej sugerując się dobrymi opiniami ale niestety. Wróciłam do przychodni obok
5/5
Bardzo miła obsluga i profesjonalni lekarze, leczę się u doktor Kabata od 25 lat i nigdy się nie zawiodłem.
5/5
Miła obsluga, dobrzy lekarze
1/5
Przychodnia jak z XIX wieku. Lekarz nie chce podjąć się wizyty domowej, antybiotyki wypisuje na telefon. Arogancja, pacjent to zło konieczne. Jednak szanowni "doktorzy" gdyby nie my pacjenci, to z głodu byście pomarli!
Więcej empatii, więcej uwagi i może warto jednak pojechać na wizytę domową i obejrzeć pacjenta czy aby napewno ten antybiotyk miał rację bytu i byłby pomocny.
Karygodne działania- gdzie jest NFZ, gdzie kontrole? ! NIGDY WIĘCEJ JUŻ W TEJ PRZYCHODNI.
Musze wystawić ocenę - zaczyna się od gwiazdki, szkoda że nie ma innej skali, uważamy że - 5.
5/5
Kameralnie ale za to mi się podoba
1/5
Nie jestem pacjentem, tylko moja 87letnia mama. Chciałam wziąć dzień opieki nad nią. Dostałam termin teleporady na czwartek 17.45. O 18.10 zadzwoniłam co z teleporada, uzyskałam info, że Pani doktor Kabata nie może zadzwonić i oddzwoni jutro po 13.00. W piątek o 13.45 kolejny telefon z mojej strony, dlaczego doktor nie dzwoni. Kazano mi poczekać i dostałam info, że zadzwoni jednak doktor Piotr. Pytam, o której. Zdziwiony ton: zaraz. O 14.39 kolejny mój telefon, dlaczego znowu nie zadzwonił - bo robi usg. Zaraz zadzwoni. Po prawie 2 godzinach zadzwoniłam po raz ostatni - tym razem zrobiłam awanturę. To skandal, że się tam tak traktuje ludzi, pacjentów 87letnich. Instytucja do likwidacji
5/5
Bardzo dobra przychodnia, recepty można otrzymać nawet w 1 dzień o wysłania prośby poprzez formularz zgłoszeniowy , POLECAM:)
5/5
Bardzo dobrzy fachowcy, Polecam:)
5/5
Należę do ośrodka zdrowia w Drewnicy krótko bo od niedawna ale bardzo chwale pracę lekarzy i dziękuję że tacy lekarze przyszli pracować na wies uprzejmi doradza wysłuchają do końca i postawia dobra diagnozę .
Życzę miłej pracy
1/5
Dajcie spokój, przychodnia zatrzymała sie w latach 90...
Dodaj opinię

Adres:

Adama Mickiewicza 20a, Gdańsk Wrzeszcz

Numer telefonu:

Strona internetowa: