Wysoka 10/14
Łódź
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
31 dni 42 674 00 73
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN14:00-18:00
WT09:45-11:45,14:15-18:45
ŚR09:45-11:45,14:15-20:00
CZ14:30-17:00
PTnieczynne
Poradnia neurologiczna
Neurolog
25 dni 42 674 00 73
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-12:00,15:00-20:00
WT08:00-12:00,13:00-20:00
ŚR08:00-12:00,12:30-20:00
CZ08:00-19:00
PT08:00-14:00
Poradnia okulistyczna
Okulista
3 dni 42 674 00 73
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-13:30
WT08:00-14:00
ŚR12:00-18:00
CZ13:00-18:00
PT08:00-13:00
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
52 dni 42 674 00 73
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-20:00
WT15:00-20:00
ŚR08:00-14:30
CZ08:00-15:00
PT14:00-20:00
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
5 dni 42 674 00 73
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN13:00-19:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-19:00
CZnieczynne
PT08:00-12:30
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
4 dni 42 674 00 73
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
SO08:00-14:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-14:00
WT08:00-14:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-14:00
PT12:00-18:00
SO08:00-14:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
42 674 00 73
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
42 674 00 73
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej
42 674 00 73
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
42 674 00 73
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
42 674 00 73
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
42 674 00 73

Opinie o NZOZ Wysoka

Dodaj opinię
1/5
straszny bałagan maja. czas oczekiwania na wizyte znacznie przekracza ten podany powyżej. nie polecam.
5/5
Wizytę u laryngologa i okulistę wyznaczyli w ciągu dwóch tygodni, super !
1/5
Jedna z gorszych poradni .Większość pielęgniarek jest bardzo niegrzeczna .w stosunku do pacjentów odnoszą się bardzo niegrzecznie ,chodzą jak napuszone pawie .Brak kompetentnych lekarzy internistów.Nie polecam!!!
1/5
Godzinami nie można dodzwonić się do rejestracji /nie odbierają telefonów lub numer jest zajęty/, pielęgniarki niegrzeczne, zmieniłam przychodnię i nie żałuję.
1/5
Ostatnio miałem możliwość przekonać się jak działa rejestracja. Stałem obok kolejki, i telefon cały czas dzwonił. (prościej zadzwonić niż zasuwać przez pół miasta) Pacjent zwrócił na to uwagę, Pani w rejestracji. A ona odburknęła, że ma inne zajęcia a nie tylko odbierać telefony. To jak tu się dodzwonić? Jedyna opcja to przyjechać rano i czekać na mrozie przed poradnią. Nie polecam.
1/5
Fatalny kontakt, panie w rejestracji nie odierają telefonu, dodzwonienie się (w XXi wieku!) graniczy z cudem.
1/5
Zdecydowanie nie polecam! Bałagan w rejestracji, Panie tam nie mają o niczym pojęcia i wprowadzają pacjenta w błąd. Jeżeli chodzi o lekarzy to miałam okazję być u pediatry i internisty. I także zdecydowanie nie polecam!
1/5
Wrecz odradzam wizyte u okulisty lek. Dąbek. Lekarka opryskliwa, bez zadnego zainteresowania pacjentem, podejscie jak do intruza. Spowodowala lzy i wrecz odmowilam juz badania i odebralam swoje skierowanie. Po 3 minutach opiscilam gabinet! Nie wiem dlaczego z naszych podatkow utrzymywac takiego lekarza na etacie. Prosze poczytac wiecej opinii zebym nie byla posadzona o stronniczosc. Jestem strasznie zawiedziona teraz wiem dlaczego czekalam tylko 3 dni na wizyte
5/5
Moja dzisiejsza wizyta w Przychodni-rejestracji była w pełni zadowalająca.
Pani sympatyczna i uprzejma ,zapisała mnie do lekarza specjalisty(okulista i neurolog).
Oceniam bardzo pozytywnie.
1/5
CZY NFZ KONTROLUJE SWOJE PLACÓWKI, KTÓRE UTRZYMUJE Z NASZYCH PODATKÓW???ODRADZAM !!! TO MIEJSCE JEST WYŁACZNIE DLA ZATRUDNIONYCH TAM OSÓB. NIKOMU TUTAJ NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ!! PACJENT TO INTRUZ, KTÓREGO ZNIECHĘCA SIE DO KOLEJNEJ WIZYTY. PENSJE PRZECIEŻ I TAK DOSTANĄ, BEZ WZGLĘDU NA TO ILU PACJENTÓW OBSŁUŻĄ. GDYBY BYŁO MOZNA WYSTAWIĆ -10O TO TYLE BYM WYSTAWIŁA. JEDNA GWIAZDKA TO DLA TEGO MIEJSCA ZNACZNIE ZA DUŻO !!!
1/5
Nie polecam przychodni neurologicznej. Lekarz nawet nie zbadał mojej mamy na pierwszej wizycie, pozostałe to oczywiście telaporada. Jak już do Ciebie zadzwoni to jakby robił to za karę i ms pretensję że to do Ciebie nie można się dodzwonić.
Porażka nie polecam przychodni.
5/5
Jestem zadowolona krótkie terminy do specjalistów nawet powtórzenie leków mogę mieć od ręki przez telefon
1/5
Ludzie , to co piszecie jest minimalną prawdą o tej przychodni na jaką do kieszeni kierowniczki jakiej nie ujrzycie NFOZ nasze pieniądze bierze z Waszej kieszeni i jej daje do dyspozycji własnej . Ona w/g uznania rozdaje innym. Prawdą jest o lekarz co ignoruje chorych ludzi , o pracownicach rejestracji co telefon odbiorą jak się pomylą, bo na ogół nie dodzwoni się nikt do przychodni a kilka się opiepr.. .... udając że są pracą zajęte. Z kierowniczką nigdy od lat się nie można było zobaczyć bo jest "królową" co tyko nasze pieniądze zabiera i chorych ma gdzieś i wiadomo gdzie.
Pisanie Wasze tutaj co i jak jest też ma wielmożna Pani właścicielka przychodni wiecie gdzie? bo NFOZ i tak jej nasze pieniądze da , a nas chorych w tej przychodni wszyscy co tam niby pracują to olew....... jak nie gorzej. Dlatego że jak mówi porzekadło powtarzane przez rządzących często w TV że "ryba się psuje od głowy" wiez wiadomo o co chodzi aby tam nie chodzić ale nie można tutaj pisać bo nie czyta nikt tylko usuwa Wasze żale. Pisać należy do NFOZ I DO Ministra zdrowia to jak znadzie czas wtedy może to ukróci co powstało wiadomo dlaczego i jeszcze za Ministra Arłukowicza jak ktoś pamięta tego co naprawiał służbę zdrowia i teraz efekty mamy bo szybciej dzięki temu umiera naród. Pozdraiwam z ubolewaniem i mój e-mail podaję , [email protected] ZDROWIA ŻYCZĘ A TA RYBA PSUJĄCA SIĘ MUSI ZOSTAĆ UKARANA.
1/5
Ludzie jeżeli tutaj jest coś napisane pozytywnego to musi być fasz bo coś dobrego w tej przychodni się nie zdarza, co dobrze się kończy, a to pozytywne niby to napisane przez nich czy na ich życzenie aby nie było tylko prawdy jaką piszecie upodlony narodzie czego świadkiem i zachowania ich byłem nie raz widząc i słysząc z ludźmi innymi, wiarę dać można tylko tym co piszą prawdę jak jest źle bo jest jeszcze gorzej jak źle i tylko Ministerstwo może zrobić porządek bo NFOZ widzi , wie i płaci nasze pieniądze nie robiąc nic, udaje że nie wie.
Pozdrawiam z ubolewaniem,
1/5
PODANE TUTAJ DNI OCZEKIWANIA SĄ FAŁSZYWE , LUDZIE JAK ONI KŁAMIĄ, A DODZWONIĆ SIĘ NIE MOŻNA, ANI SPOTKAĆ KIEROWNICZKI BO WCALE NIE PRZYCHODZI CHYBA DO PRZYCHODNI,
1/5
Wizyta u okulisty dr. Magdaleny Dąbek to tylko strata skierowania i czasu. Pani doktor nawet nie chciała zbadać wzroku, bo od tego są optycy. Ciekawe czy jeśli wizyta byłaby płatna, to pacjent też zostałby tak potraktowany.
1/5
Wizyta u okulisty Magdaleny Dąbek to stracony czas i zszargane nerwy. Jestem osobą niepełnosprawną m.in. z powodu dużego niedosłuchu. Maseczki bardzo utrudniają mi porozumiewanie się.Dlatego,podczas wizyt lekarskich towarzyszy mi żona jako opiekun, na co zawsze zezwalają lekarze. Niestety doktor Dąbek wyprosiła żonę z gabinetu.Badanie wzroku było połowiczne. Zostałem cudownie uzdrowiony, gdyż doktor zapisała szkła o połowę słabsze od tych których używam. Nie dostrzegła też zaćmy.
Niekompetencje doktor Dąbek podkreśla fakt, że 5 godzin później inny okulista podważył jej badanie i zapisał szkła dużo mocniejsze oraz zdiagnozował zaćmę.
Omijajcie tę doktor z daleka. Absolutnie nie polecam.
1/5
Opinia 0- ,nie ma za co przyznać nawet jednej gwiazdki…
Pani okulistka- Dąbek(nie wiem skąd ten tytuł ,bo wiedza żadna albo gruby przekręt )
Bo jak wytłumaczyć sytuację :
Przyszłam do w.w Pani ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu z powodu nadciśnienia z prośbą o wykonanie badania dna oka…
Niestety P.Dąbek stwierdziła ,że ,,nie widzi podstaw do wykonania takiego badania i to ona jest od podejmowania decyzji jakie badania są potrzebne.
Jeśli lekarz pierwszego kontaktu uważa ,że powinnam je zrobić ,niech zrobi to sam”.
Spędziłam w gabinecie 5 minut ,które poświęciła na dobraniu mi szkieł do okularów .
Tydzień po wizycie w tym gabinecie ,wykonałam badanie w innej placówce .
Niestety diagnoza była niekorzystna-jaskra…
Wróciłam do gabinetu okulistycznego ,do pseudo-okulistki,przedstawiając jej wynik badania dna oka(przypominając ,iż ona nie chciała wykonać badania ,pomimo zgłoszenia w wywiadzie ,że była jaskra w rodzinie,oraz nadciśnienia )
I wtedy kobieta zbladła ,otworzyła moją kartę i ….powiedziała że miałam wykonane badanie dna oka😳
Wiec myślę,że wzięto pieniądze za moje badanie,które nie miało miejsca w tej placówce !!!!!!
Mam cała dokumentację odnośnie tego zdarzenia i nie zostawię tej sprawy bez rozgłosu .
Pani Dąbek powinna ponieść konsekwencję swoich machlojek!!!
1/5
właśnie siedzę przy telefonie potrzebuję odwołać wizytę dzwonię i dzwonię i dzwonię i oczywiście nie ma kto odebrać!!!!!!!
1/5
Byłam dzisiaj na wizycie u okulisty dr.Dąbek i jestem w szoku że w 21 wieku w placówce pracuje lekarz z takim podejściem. Pani Dąbek od wejścia bardzo nie miła jakby chciała dać do zrozumienia po co tu przyszłaś .Niestety mam sporą wadę wzroku , do tego od paru dni bolały mnie oczy . Pani doktor ani nie zbadała mi wzroku , ani nie sprawdziła ciśnienia w oku. W zasadzie zmarnowane skierowanie. Omijać szerokim łukiem. Lepiej poczekać na miejsce w innej przychodni.
1/5
Mało tego pani dr Dąbek wydała mi zaświadczenie że z oczami wszystko w porządku nie wykonując nawet badań ,nie mierząc ciśnienia oka. Dramat.
5/5
Jestem zachwycona obsługą, krótkim czasem oczekiwania na wizytę oraz podejściem lekarza do pacjenta. Lekarze wystawiają potrzebne skierowania na potrzebne badania. Polecam!
1/5
Wizyta krótka,zero zbadania obecnej ostrości wzroku,pacjent chodzi w okularach i Prosił o sprawdzenie wzroku. Pani dr odpowiada,że oczy do okularów zbadać u optyka,a nie u niej. Nie polec!!!!
1/5
Moja wizyta okulistyczna u dr Dąbek to tragedia! Od początku pani była opryskliwa i mało zainteresowana. Widać było, że traktuje pacjenta jako zło konieczne. Trafiłam do pani po wizycie na SORze, gdzie usłyszałam że mój stan nie jest ostry, ale muszę udać się do poradni okulistycznej, bo wydaje się że może być to początek jaskry. Pani Dąbek z wyrzutem pytała, czy robiłam test na covid i przed badaniem stwierdziła, że to napewno covid. Widać było, że ma jakieś pretensje do mnie, a także do lekarza internisty, który napisał mi skierowanie- stwierdziła, że lekarz internista nie umie mnie prowadzić. Badanie zrobiła, ale bardzo szybko i pobieżnie- cała wizyta trwała 4 minuty. Bardzo żałuję że nie poszłam do prawdziwego specjalisty, który by mi pomógł- zamiast niekulturalnie na mnie burczeć. Serdecznie odradzam wizytę u tej pani- niech krótkie terminy Was nie zwiodą.
1/5
Byłam na wizycie u dr.Dąbek.
Moja wizyta miała na celu zdiagnozowania retinopatii cukrzycowej.Po spojrzeniu na mnie dr wykluczyła retinopatię ,nie robiąc żadnego badania.Poprosilam o zbadanie wzroku na nowe okulary ,to usłyszałam że mam spadająca powiekę.Ns koniec dostałam receptę na nowe okulary bez pieczatki lekarza bo zapomniała doktor zabrać z domu.
Dodaj opinię

Adres:

Wysoka 10/14, Łódź Widzew

Numer telefonu: