1. Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy
  2. Mazowieckie
  3. Nowy Dwór Mazowiecki

NZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Dom Rodzinny"

Przytorowa 1
Nowy Dwór Mazowiecki
Świadczenia specjalistyczneNumer telefonuInne ośrodki
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy22 775 27 05

Opinie o NZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Dom Rodzinny"

Dodaj opinię
1/5
Nigdy nikogo nie umieszczajcie w tym zakładzie!!!!
Pacjentów nie myją, nie przebierają, nie przewijają obłożnie chorych tylko cewniki zakładają. Smród i brud. Warunki uwłaczające ludzkiej godności.
1/5
wlasnie teraz umiescilam mojego tate, dlaczego masz tak zla opinie o tym zakadzie Marlena?
5/5
Ja mam zgoła odmienną opinie. Jestem bardzo zadowolona, że moja matka tutaj przebywa, bo wiem że ma bardzo dobre warunki. Własny pokoj z lazienka, dobra opieke pielegniarek, lekarzy i ciekawe zajecia z innymi podpiecznymi. Pracuja tam naprawde zyczliwe i cieple osoby, a to bardzo wazne.
5/5
spoko placowka, polecam
5/5
cieszę się, że są takie miejsca jak to - to naprawdę dobry dom opieki dla staraszych, schorowanych osób
odwiedzam regularnie babcie i wiem, ze ma sie dobrze i to wasza zasluga :)
5/5
dobra opieka pielegniarek, lekarzy jak i obslugii ZOLu. wszyscy są uprzejmi i życzliwi, dobrzy ludzie na dobrych miejscach, tak trzymać!
5/5
bez zastrzezen, polecam placowke
5/5
mam u was babcie i jestem bardzo zadowolona z wyboru domu opieki, ze wlasnie jest tutaj, bo ma dobra opieke, wlasny pokoj z lazienka, wszystko jest tak jak byc powinno, zdecydowanie 5 gwiazdek
5/5
mile panie tu pracuja, placowka dobrze opiekuje sie seniorami
5/5
pokoje tutaj bardzo ladne sa, zadbane, łazienki czyste, personel miły, wujaszek mówi, ze karmią też smacznie, na nic się nie uskarża, mówi, że ma lepiej niż w domu, stąd 5 gwiazdek
5/5
dobry dom opieki dla starszych i chorych osob
dobrze starszych tu traktuja
5/5
NIE MOGŁABYM WYSTAWIĆ INNEJ OPINII NIŻ 5 GWIAZDEK PONIEWAŻ OKAZANO TUTAJ MOJEMU OJCU OGROMNE CIEPŁO I PROFESJONALNĄ OPIEKĘ. DOBRZE, ŻE SĄ TAKIE MIEJSCA JAK TO. DZIĘKUJĘ. BARDZO DZIĘKUJĘ.
5/5
opieka paliatywna naprawdę na dobrym poziome, mają tutaj zatrudnione porządne pielęgniarki i lekarzy, ktorzy dobrze traktują swoich podpopiecznych, sa pod stałą opieką
5/5
Mój wój tutaj przebywa już rok czasu i ma się dobrze. W domu nie mogliśmy sobie sami poradzić i zapewnić wszystkiego, czego potrzebuje. Tutaj to ma. Pielęgniarki miłe, pomocne. Pobyt trochę kosztuje ale warto.
5/5
Polecam placówkę, moim dziadkiem zajmują się dobrze, jest już leżacy, odwiedzam go kilka razy w tygodniu i widzę, że ma dobrą opiekę za co dziękuję.
3/5
Pierwsze wrażenie straszne: zbieranina zdezelowanych mebli, brudne ściany, obdarta tapicerka. Do tego dziwny, drażniący zapach na korytarzach - pewnie jakiś detergent, który przyprawia mnie o mdłości. Korytarze długie i ciemne, bo oszczędzają światło. Żadnego miejsca dla odwiedzających, jakiejś ładnej świetlicy czy kawiarenki. Nawet automatu z kawą nie ma, jedynie dystrybutor wody na korytarzu.
Spotkanie z personelem zdecydowanie na plus: są mili, pogodni, uśmiechnięci. Starają się być pomocni i reagować na zgłaszane uwagi. Dyrekcja robi niestety odmienne wrażenie: jeden pan bucowaty, żywcem wyjęty z PRL-u, drugi rozmawia z tobą patrząc na przestrzał, jakby cię tam nie było.
Trudno ocenić mi kompetencje, ale zaangażowanie pielęgniarek i opiekunów jest widoczne i miłe dla oka. Świetna rehabilitantka, pani Agnieszka, i logopedka, pani Marzena. Obie przemiłe i rzeczowe. Tylko ta estetyka rodem z komunistycznych szpitali...
5/5
Moja ocena jest wynikiem rocznej obserwacji, bo tyle wujek przebywa w tej placówce. Przede wszystkim i chyba najważniejszą rzeczą jest to, że pracują tutaj naprawdę ciepli ludzie, którzy troszczą się o osoby starsze a nie tylko pracują. To naprawdę wiele. Warunki okej, nie można się do niczego przyczepić więc 5 gwiazdek.
5/5
DOBRA PLACÓWKA, DOBRĄ OPIEKĘ TU MAJĄ STARSZE OSOBY
POLECAM DOM RODZINNY
5/5
dołączam się do pozytywnych opinii, ZOL naprawdę dobry
5/5
teściowa przebywa tutaj od 2 miesięcy i wszystko jest okej, jak szukaliśmy do niej domu to różnie było, ten dopiero spełnił nasze oczekiwania
5/5
dobrze ze jestescie bo sama nie poradzilabym sobie z opieka
mama wyrzuty sumienia troche ze sama nie moge sie zajmowac ale dobrze chociaz ze u was mama ma dobre warunki i opieke i troske
5/5
na oddziale paliatywnym pracują naprawdę dobre osoby, mama ma najlepszą opiekę z możliwych, jest ciężko, to miejsce stwarza jednak godziwe warunki na ostatni okres życia...
5/5
zdecydowanie polecam, mam tutaj dziadka i dobrze sie nim opiekuja, na nic sie nie skarzy, miejsce przyjazne starszym osobom
5/5
DOBRE MIEJSCE DLA STARSZYCH OSÓB, ZAJMĄ SIĘ JAK TRZEBA
5/5
sie zajmuja dobrze tu starszymi osobami
5/5
Bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Babcia przebywa tutaj już 8 miesięcy, ma się dobrze, polubiła to miejsce, bo ma koleżanki i z kim rozmawiać w ciągu dnia. Warunki ma dobre.
5/5
dobre warunki tu panują, dobrze się opiekują starszymi, można się nie obawiać
5/5
ZDECYDOWANIE NALEŻY SIĘ POZYTYWNA OPINIA, PERSONEL MAJĄ TUTAJ ŚWIETNY. STAROŚĆ BYWA SMUTNA ALE DZIĘKI TYM LUDZIOM JEST TROCHĘ PRZYJEMNIEJSZA!
5/5
dobrze zajmowali się tutaj dziadkiem
5/5
Moja mama tutaj przebywa. Sama nie mogłam się nią opiekować ze względu na ciągłą pracę w delegacjach. Stwierdziłam, że dom opieki to lepsza opcja niż opiekunka. Mama ma teraz koleżanki, ma z kim porozmawiać no i dużo osób się nią zajmuje. Wiem, że jest bezpieczna i ma dobrą opiekę. To dla mnie kwestia priorytetowa.
5/5
Dobrze, że są takie domy opieki, jak ten. Jestem bardzo zadowolona z warunków w jakich przebywa moja teściowa. Nie można się do niczego przyczepić. Personel mają bardzo życzliwy i pomocny.
5/5
wystawiam pozytywną ocenę bo ta placówka na taką zasługuje, opieka nad seniorami jest dobrze prowadzona.
5/5
Bardzo dobra opieka tutaj jest
Dobra opieka dla starszych
chorych osób
5/5
Ciocia trafiła tutaj bo nie było innego wyjścia. Na początku miałam sporo obaw ale jak się okazało niesłusznych. To dobre miejsce, bezpieczne i z troskliwym personelem. Wiadomo, że to nie jest dom rodzinny, ale co zrobić...
5/5
polecam ten dom opieki, pracują tutaj fajne panie, usmiechniete i zyczliwe dla starszych osob, pokoje fajnie urzadzone, dbaja o czystosc itd, jedzenie tez dobre
5/5
Zapewniają tutaj dobrą opiekę seniorom, jedzenie jest smaczne, duże porcje. Czysto, pokoje zadbane. Dobre warunki tu są i do tego pracuje miły personel.
5/5
nie można tutaj złego słowa powiedzieć o warunkach czy personelu więc polecam, wystawiam 5 gwiazdek, to moim zdaniem uczciwa ocena tego miejsca
5/5
Polecam Wasz oddział hospicyjno-paliatywny. Dziadek przebywał spędził tutaj swoje ostatnie 3 miesiące życia tutaj. Odwiedzałam go prawie codziennie i naprawdę troszczono się tutaj o niego. Był w ostatnim stadium raka, wyleczyć mógł go tylko cud, który nie nastąpił. Sama opiekować się nim nie mogłam więc jestem wdzięczna Wam, że otoczyliście go profesjonalną opiekę i ostatnie dni spędził w tak dobrych warunkach.
5/5
dziękuję za tyle serca okazanego mojej matce, pracują tu cudowne osoby, oby ktoś w życiu odwdzięczył się Wam taką samą dużą troską, jak Wy troszczycie się o podopiecznych, serdecznie polecam ten dom opieki.
5/5
Wszystko okej, dziadek zadowolony, warunki dobre ma, personel jest miły i pomocny.
3/5
Opieka może i dobra ale tylko komercyjnie , na NFZ lepiej się zastanowić i poszukać czegoś innego.
5/5
bardzo dobrze sobie tutaj radzą, nawet teraz w czasie epidemii, dom opieki godny polecania, szanują tutaj osoby starsze i dbają o nie
5/5
NAPRAWDĘ NIE MOŻNA NARZEKAĆ NA WARUNKI I PERSONEL TU PRACUJĄCY. MAM BLISKĄ OSOBĘ, Z KTÓRĄ MAM STAŁY KONTAKT WIĘC WIEM JAK JEST. JEST DOBRZE.
5/5
wszystko w porządku, nie mamy zastrzeżeń do opieki nad babcią
5/5
Wyjazd do pracy za granicą zmusił mnie do umieszczenia w tej placówce taty. Tata już był całkowicie niesamodzielny a zabrać go ze sobą nie mogłem. Tutaj zapewnili mu dobrą opiekę. Tata przebywa na NFZ, ale warunki naprawdę dobre są. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Ma kolegów, a to też ważne dla niego. Jest mu tu w miarę dobrze, chociaż wiadomo dom to nie jest, ale co zrobić. Starość się Panu Bogu nie udała.
5/5
Mama przebywała tutaj na oddziale paliatywnym ponad 10 miesięcy. Miała dobrą opiekę i za to bardzo dziękuję. Niestety była bardzo schorowana i nadziei na wyleczenie nie było. Cieszę się jednak, że ostatnie miesiące mogła spędzić tutaj, gdzie o nią zadbano.
Dodaj opinię

Adres:

Przytorowa 1, Nowy Dwór Mazowiecki

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN00:00-24:00
WT00:00-24:00
ŚR00:00-24:00
CZ00:00-24:00
PT00:00-24:00
SO00:00-24:00
ND00:00-24:00
NZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Dom Rodzinny" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy "Dom Rodzinny"