NZOZ "Zawidawie"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wejherowska 28/bud 4
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Zawidawie"

Dodaj opinię
4/5
można się dodzwonić, a to już coś. Obsługa miła, a co dalej, zobaczymy
5/5
potwierdzam to co napisała pani Małgorzata i byłam na wizycie u lekarz bez kolejki , wyznaczona godzina się zgadza z przyjęciem
1/5
nie można się dodzwonic tylko traci się pieniądze na oczekiwanie które nie dochodzi do skutku
1/5
A przy rozmowie ze mną rzucili słuchawkę.
1/5
Dodzwonić czasem się da i nawet umówić na wizytę - płatną! na swoją kolej czekaliśmy godzinę pomimo, że byliśmy umówieni na konkretną godzinę, a pani doktor tylko "taki dziwny dzień". Wizyta u Pani okulistki kosztuje co najmniej 160zł - nie liczcie na to, że na jednej wizycie się skończy, bo przecież 80zł za 15min porady lekarza to stanowczo za mało.
1/5
Dodzwonić można się bez najmniejszych problemów, najbliższy termin wizyty za ROK (12.2016)!!! Na moje stwierdzenie, że można się przekręcić w tym czasie, odp to zwolni Pan kolejkę. Mają poczucie humoru ;)
5/5
Dodzwoniłam się. Termin za 15 dni.
1/5
Właśnie się dodzwoniłam, czekałam od nr 6, ale nikt nie poniósł słuchawki.Odczekałam długa chwilkę i nic. Chyba okres urlopowy
1/5
Ten okres oczekiwania na wizytę u kardiologa na NFZ to nieprawda.Mój mąż od grudnia 2015 czeka na taką wizytę.Mają dzwonić jak przyjdzie jego kolejka.O nie łączy.tym,który jest w kolejce można się dowiedzieć wyłącznie osobiście,bo z rejestracją przy ul.Wejherowskiej Pani z rejestracji ACZ
1/5
46??? jedna wielka bzdura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE MA ŻADNYCH MIEJSC WOLNYCH !!! NIE REJESTRUJĄ !!!
1/5
Pisze 3dni a w rzeczywistości BRAK MIEJSC! Nic dodać nic ująć
1/5
TO NIE PRAWDA NOWYCH PAN PROFESOR NIE PRZYJMUJE NA SKIEROWANIE TYLKO PRYWATNIE ZA PIENIĄDZE TAKIE TO NFZ
1/5
Naciągacze kosztem pacjenta. Na NFZ najbliższe terminy od października, wcześniej są od razu ale tylko płatne ekstra od ręki.
Dodaj opinię

Adres:

Wejherowska 28/bud 4, Wrocław

Strona internetowa:

NZOZ "Zawidawie" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Zawidawie"