NZOZ Zdrowie Plus

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Wojciechowskiego 58
Warszawa
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ Zdrowie Plus

Dodaj opinię
1/5
Rejestracja internetowa wyłączona. Kontakt telefoniczny: "twoje połączenie nie może być zrealizowane" i tak całymi dniami od kilku tygodni. Mail bez odpowiedzi. Wizyta osobista: lekarki dwie lub trzy, pacjent w jednym gabinecie, w poczekalni pusto (ok, pandemia), do rejestracji tylko ja, ale i tak muszę czekać. Rejestratorki dwie, opryskliwe. Jedna stwierdza, że ich tu powinno być jeszcze o pięć więcej, a ona nie jest od obsługi pacjentów, bo ona tu pracuje na etacie - dosłownie! Później mówi też, że nie potrafi wydrukować dokumentu...
1/5
Witam. Przychodnia NZOZ przy ulicy Wojciechowskiego 58, kwalifikuje się do zamknięcia.
Brak profesjonalnych z powołania lekarzy, brak profesjonalnych pielęgniarek. Wulgarne, pretensjonalne zachowanie ze strony wszystkich pracowników przychodni w szczególności do starszych osób.
Notoryczny brak połączenia z przychodnia. Osobiście widziałam czekając dwie godziny na badanie jak panie z recepcji, chyba z premedytacją nie odbierają telefonów a jak już odbiorą odsyłają na SOR - masakra!! Na szczęście nie jestem już pacjentem tej placówki.

Moja rada dla pacjentów - składajcie skargi do Rzecznika Praw Pacjenta jeśli przychodnia ma służyć ludziom.
1/5
Zgadzam się całkowicie z opinią Pani Katarzyny i podpisuję się z pełną odpowiedzialnością pod tym co napisała Pani Katarzyna. Z tym że wpis Pani Katarzyny jest z 2021 a mój z 2023 roku. Jak widać nic przez ten czas się nie zmieniło w tej przychodni. A wręcz jest jeszcze gorzej. Obsługa pacjentów przez recepcjonistki🤦🏻‍♀️ jest wręcz bezczelna naganna nie mówiąc już o profesjonalności tych Pań. Zastanawiam się dlaczego te Panie tam jeszcze pracują. Powinny dawno być już zwolnione z pracy za tak wykonywaną swoją pracę. W końcu to służba zdrowia mająca nieść ludziom pomoc w chorobie. Mam nadzieję że już niedługo te osoby zostaną zdyskwalifikowane ze swoich stanowisk pracy. Życzę im tego.
1/5
Rzeczywiście to jakieś nieporozumienie że ta przychodnia jeszcze nie zniknęła z mapy Warszawy. Brak profesjonalizmu na każdym kroku: Panie w recepcji nie zorientowane jak działa system i niegrzeczne, lekarze "nie prowadzą pacjenta" . W czasie Covidu też absolutna ignorancja. Jedynym ratunkiem nocno-swiateczna opieka ale tak nie powinno być
Dodaj opinię

Adres:

Wojciechowskiego 58, Warszawa Ursus