Oculomedica

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Broniewskiego 9
Bydgoszcz
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Oculomedica

Dodaj opinię
5/5
Mam przyjemność leczyć się w poradni okulistycznej oculomeduca.W swoim życiu chidziło się po różnych poradniach okulistycznych, ale ta oculomedica jest wyjątkowa.Pracuje tam wspaniały,przesympatyczny persinel. Oci sie poprosi to dla nikogo nie sprawia problemu,i wszyztko można się zapytać ima się wszystko wyjaśnione.Najwspanialsza poradnia okulistyczna na jaką mogłam trafić. Z całym sercem polecam. Pacjętka poradni Maria Kościnska
5/5
Super okulisci!!!
5/5
Babcia była tam operowana - jesteśmy bardzo zadowoleni. Mężowi w czerwu bardzo pogorszył się wzrok. Wysłałam go do OCulomedici. Miał wykonane badanie z kontrastem i SOCT a potem laser. Wzrok jest juz niemal prawidłowy. Gorąco polecam!!!!
5/5
Super atmosfera i pomocni lekarze. Panie w rejestracji bardzo miłe!
5/5
Fantastyczni lekrze i bardzo miłe i pomocne rejestratorki. Bardzo polecam.
5/5
Polecam! Bardzo sprawnie przeprowadzona operacja zaćmy!
5/5
Polecam.
5/5
Polecam. Najlepsi fachowcy od zaćmy.
1/5
Od rana próbuje isię dodzwonic cisza żaden z 3 numerów nie odpowiada wiecznie zajęte.Skandal
Dodaj opinię

Adres:

Broniewskiego 9, Bydgoszcz Błonie