Orlich Gniazd 8/13
Warszawa
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
106 dni22 861 93 79
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT09:00-18:00
ŚR14:00-18:00
CZ09:00-18:00,19:00-22:00
PT08:00-18:00

Opinie o Okomed

Dodaj opinię
1/5
Firma bardzo nie solidna.Dostałem skierowanie do szpitala ATTIS na 14.08.2013r.Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wiadomości potwierzającej.Po moich tel.zaproponowano nowy termin 20maja2014r. a następnie ponownie nieznany termin i operację w Grójcu lub Chrzanowie.W firmie OKOMED nie ma z kim rozmawiać i nie odbierają tel.Urażony pacjent Jerzy Tracz 603871811
1/5
Bardzo niesolidna firma w zakresie operacji zaćmy.
Moja mama miała dobraną soczewkę na początku grudnia 2013r. W lutym 2014r. udałam się osobiście (telefonów nikt nie odbiera) na ul. Orlich Gniazd, aby dowiedzieć się o terminie operacji. Okazało się, że osoby kwalifikowane w tej przychodni nie będą operowane w Warszawie, może być Chrzanów w Wielkopolsce. Jeżeli chcą być operowane w Warszawie, to muszą zapisać się gdzieś indziej i ponownie przejść kwalifikację. Nikt nie był "uprzejmy" poinformować o zaistniałych zmianach, W związku z tym można było jeszcze bardzo długoczekać na operację, która by się nie odbyła. Uważam, że jest to bardzo lekceważący stosunek do pacjentów: osób starszych, mniej sprawnych fizycznie, w związku z chorobą oczu. Córka pacjentki 502 462 930
1/5
W 2013 roku miałam w Okomedzie robioną operację na zaćmę. Wszystko poszło sprawnie, w styczniu zakwalifikowano mnie na operacje drugiego oka.Niestety dziś dowiedziałam się, że nie robią zabiegów na fundusz tylko prywatnie.
1/5
W październiku 2013 zakwalifikowano mnie na operację zaćmy w drugim oku i otrzymałam skierowanie do szpitala ATTIS na Górczewskiej . 21 marca 2014 dowiedziałam się, że operację mogę mieć w ATTISIE, jeżeli przejdę tam ponownie kwalifikację. Dopiero w maju mogę telefonować do ATTISU, żeby zarejestrować się do okulisty! Pytam - po cholerę ta druga kwalifikacja? Gdzie teraz OKOMED kieruje pacjentów z zaćmą na operację w ramach funduszu? Dlaczego zostawił na lodzie pacjentów, których zakwalifikował?

1/5
Zgadzam się z powyższymi - omijać szerokim łukiem. I w ogromnej mierze na ocenę rzutuje fatalna praca jednej recepcjonistki. Nie potrafi umówić wizyty, można przyjechać na zaplanowaną operację i dowiedzieć się, że jej nie ma, a cały proces weryfikacji (ok. roku czasu) trzeba przejść od nowa, bo szanowna pani zawaliła i chcąc ukryć swoją niekompetencję. Na wizytę umówioną na konkretną godzinę można swobodnie przyjść z godzinnym opóźnieniem, bo i tak nie potrafi odnaleźć karty, a poza tym na jedną godzinę może być umówionych kilka osób.
1/5
Przychodnia Oko med to jakieś nieporozumienie.Od dwóch lat umawiała i przekładała wizyty recepcjonistka,umawiała po dwie ,trzy osoby na jedną godzinę.W pażdzierniku moja mama została zakwalifikowana wreszcie na operację zaćmy.Miała odbyć się w Grójcu w marcu.Mama wykupiła leki,zrobiła prywatnie badania ale operacja nie odbyła się.Po prostu w Grójcu mama nie była umówiona.Nikt nawet nie poinformował o tym,Dopiero ja chcąc dowiedzieć się szczegółów zadzwoniłam do Grójca.Poza tym wszystko co napisali moi poprzednicy to prawda.Moja 77 letnia mama przeszła przez to wszystko i nie ma nic.Musi w innym szpitalu przechodzić wszystko od początku,Od nowa ustawić się w kolejkę.Chorzy starsi ludzie zostali oszukani.
1/5
Okomed po prostu pozostawił pacjentów samych sobie nawet ich nie informując o tym, że nie będzie operacji. Moja mama miała w lipcu ubiegłego roku operację w Attisie, kwalifikacja robiona w Okomedzie i wszystko było w najlepszym porządku. Kwalifikacja na drugie oko bardzo mocno się przeciągała, trudno było o nowy termin wizyty po tym jak jeden z lekarzy nas "olał" ale w końcu się udało. Opóźnienia były bardzo duże, na drugiej wizycie w listopadzie ponad 2 h czekania, teraz też nas nikt nie poinformował, że operacji nie będzie a kwalifikacja była w listopadzie, sama zadzwoniłam zapytać co się dzieje (dlaczego jeszcze nie został wyznaczony termin operacji) i okazało się, że muszę umawiać się w Attisie na całą procedurę od nowa, tyle tylko, że do końca roku już nie zapisują. Ja czuję się zniesmaczona a mama rozczarowana, bo osobie, która ma 72 lata trudno zrozumieć i pogodzić się z tym, że została oszukana w tak ważnej dla siebie sprawie.
1/5
Podobna sytuacja spotkała moją mamę. Po 3 wizytach i 8 miesiącach oczekiwania na zabieg zaćmy poinformowano ,że należy jeszcze raz się zapisać i przejść proces kwalifikacji.
NIE POLECAM !!!
1/5
Niestety muszę potwierdzić niepochlebne opinie na temat przychodni Oko Med przy ul. Orlich Gniazd w Warszawie. Moja mama przeszła kwalifikacje, wykupiła leki i nie doczekała się telefonu z informacją, że wszystko to trzeba powtarzać, ale już gdzie indziej.
Gdybym nie zadzwoniła w lutym, nawet by o tym nie wiedziała i do tej pory czekała na termin operacji. Szkoda straconego czasu i pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam.
1/5
Lekarz permanentnie się spóźnia do pracy co najmniej o godzinę, wkracza do poczekalni bez słowa przepraszam. To po co zapisywać pacjentów na godzinę 8:00 skoro lekarz codziennie zaczyna pracę o godz. 9:00 ,a że pacjenci zapisywani są co 15 minut więc tak naprawdę do gabinetu wchodzi się po ponad 2 godzinach czekania. Skandal. Czy udają, że nie wiedzą czy nie jest to dla nich problemem. Przyjeżdżają tu ludzie z całej Polski i nikt się z nimi nie liczy. Znajomy przywiózł z Olsztyna 80 letnią matkę i czekała w poczekalni prawie 4 godziny. Co na to NFZ, z którym podpisano umowę. Może warto by się temu przyjrzeć i rozwiązać umowę z tak nierzetelną placówką , ą może wystarczyłoby ich zdyscyplinować. Może ktoś w końcu zobaczy problem. Przecież nas za darmo nikt tam nie leczy, bo płacimy składkę zdrowotną i to od każdego uzyskanego dochodu . A w przypadku niektórych, dobrze zarabiających nie są to małe pieniądze. Za te pieniądze mogłabym leczyć się prywatnie i to lekarz na mnie by czekał , a nie odwrotnie.
3/5
Minusem jest, że lekarz Dyjecińska się prawie zawsze spóźnia. Ludzie czekają i nawet nie usłyszą słowa przepraszam. Każdy ma swoje obowiązki i powinien wejść o ustalonej godzinie +/- 30 min.
Plusem to, że terminy na kontrole po zaćmie są krótkie. Pani w recepcji zawsze stara się znaleźć godzinę i dzień pasujący pacjentowi.

Janina
5/5
Pani Doktor Pawluczyk-Dyjecińska bardzo miła i kompetentna osobą, nigdy nie spotkałam się z sytuacja, gdzie lekceważy pacjenta, a leczę się u pani doktor prawie 2 lata. Jak i również chciałabym podziękować Pani w rejestracji. Zawsze znajduję przyzwoity termin konsultacji i nie jest to tylko moja opinia. Z czystym sumieniem polecam tę przychodnię.
5/5
W 2014 roku miałam w Okomedzie robioną operację na zaćmę. Wszystko poszło sprawnie, w lutym zakwalifikowano mnie na operacje drugiego oka. Po odbyciu drugiej kwalifikacji po wizycie od razu dostałam dosyc szybko termin operacji. Jestem bardzo zadowolona, od strony administracyjnej i medycznej.


Agata
5/5
W 2014 roku miałam w Okomedzie robioną operację na zaćmę. Wszystko poszło sprawnie, w lutym zakwalifikowano mnie na operacje drugiego oka. Po odbyciu drugiej kwalifikacji po wizycie OD RAZU dostałam dosyc szybko termin operacji. Jestem bardzo zadowolona, od strony administracyjnej i medycznej.


Agata
5/5
Witam. Byłam operowana u pana doktora Kamińskiego. nic dodać nic ująć polecam tego specjalistę.
5/5
Przychodnia zmienia się na lepsze. Nowe Panie w recepcji są bardzo miłe. Przyjmują nowi lekarze. Pani dr Piwowarczyk bardzo miła, sympatyczna i zna się na rzeczy. Polecam, Marian
5/5
Wszystko ok. Polecam dr Piwowarczyk.
5/5
Doskonała ocena wzroku przez dr. Wasiaka i bezbłędne wykonanie zabiegów przez lek. okulistę-operatora dr. Kamińskiego. Pierwszy zabieg 24.05.2016 drugi 18.10.2016r. Obaj są bezbłędni !!!
5/5
Nie zgadzam się z poprzednimi opiniami.
Dzięki tej przychodni i pani dr Kowalskiej nie straciłam wzroku.
Zajęto się mną wspaniale.
Rejestratorka pani Luiza kompetentna. Cóż może poradzić jeżeli lekarze się spóźniają.
Polecam i dziekuję
1/5
Beznadzieja, recepcjonistka stara sie umowic wszyskich na jedna godzien. Mała klitka do prania grubych pieniedzy !!! Masakra !!! Odradzam nie polecam
1/5
wlasciciel jest egoista sam mysli o sobie nie polecam
1/5
no no no szkoda ze niema swojego zdania brak obycia
Dodaj opinię

Adres:

Orlich Gniazd 8/13, Warszawa Bemowo

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT09:00-18:00
ŚR14:00-18:00
CZ09:00-18:00,19:00-22:00
PT08:00-18:00
Okomed na mapie
Zdjęcie budynku Okomed