"Okulistyka" D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik

Żwirki i Wigury 17
Myślenice
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
43 dni 12 272 11 89
Godziny otwarcia:
PN07:00-12:00,13:00-14:00,15:00-17:00
WT07:00-11:00,12:00-14:00,16:00-17:00
ŚR07:00-13:00
CZ07:00-13:00
PT07:00-11:00
Poradnia okulistyczna dla dzieci
Okulista
33 dni 12 272 11 89
Godziny otwarcia:
PN14:00-14:30
WT12:30-17:00
ŚR07:30-11:30
CZ07:30-11:30
PT07:30-08:00,13:00-13:30

Opinie o "Okulistyka" D.Stepczenko-Jach, M.Kocowska Jamroży, R.Wójcik

Dodaj opinię
1/5
Witam , tragiczna rejestracja nie można się dodzwonić (dlaczego zatrudniona pani nie odbiera telefonu ??? )
1/5
Dlaczego nikt nie odbiera telefonów? Trzeci dzień usiłuję się .dodzwonić. To skandal.
1/5
Rejestracja tylko telefoniczna a nikt nie odbiera, normalnie żałosne i za co oni biorą pieniądze!!!!
Ocena 1 bo nie można mniej!
1/5
Pani doktor Jach po przeprowadzeniu badania oznajmiła że nie przepisze okularów ponieważ ona tu pracuje za 1700 zł i jak chce okulary to muszę przyjść prywatnie na wizytę.
1/5
Pani Doktor bardzo nie miła.
Odmówiła pilnej wizyty prywatnej, po czym powiedziała, że nie będzie się dostosowywać do pacjentów i się rozłączyła.
1/5
Doktor D.J. była mila tylko w gabinecie prywatnym u siebie .Całe leczenie kontynuowane na NFZ dalej z konsekwencją praktycznie nie leczenia tylko przedłużania wizyt. W konsekwencji tych wizyt zostaliśmy wyrzuceni z gabinetu. Dobrze , że trafiliśmy potem po opiekę Dr.Wójcika i potem do Dr. hab. Wylęgała w Katowicach .
1/5
Kto tam pracuje
Nie można się dodzwonić!!!!!!!
Nikt nie odbiera telefonu
O
1/5
Mój 76 letni, schorowany ojciec miał ustalony termin , biorę wolne w pracy, przyjeżdżam i całuję klamkę , ponieważ gabinety nie czynne i nikt nie raczył nas poinformować . Mam nadzieję , że panie z rejestracji w końcu zostaną pociągnięte do odpowiedzialności.
1/5
Codziennie po kilkadziesiąt razy od 3tyg próbuje się dodzwonić i nikt łaskawie nie podniesie słuchawki...
0/5 gwiazdek
1/5
Nie ma szans się dodzwonić. Można dzwonić cały dzień i nic. Albo nikt nie odbiera albo "zajęte". Rejestratorka cały czas siedzi przy telefonie, ciężko jej rękę wyciągnąć by odebrać telefon.
2/5
Nie wiem czemu ale na ten numer co jest podany nie można się dodzwonic tak jak by był wyłączony czy ktoś może mi.powiedziec czemu tak jest
1/5
Bardzo nie miła lekarka,opryskliwa nie ma szans na zadanie nawet jednego pytania ,mówi krótko nie wyjaśniając,nic, nie pozwala o co kolwiek zapytać ,wyrzuca pacjenta z gabinetu ,tak przyjmuje na NfZ być może jak pójdzie sie prywatnie to ma inny stosunek ,bo na Nfz tragedia ,nie polecam!!!!
Dodaj opinię

Adres:

Żwirki i Wigury 17, Myślenice

Numer telefonu: