"Onko-Dent" G.L.Słomian

Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Hospicjum domowe32 469 04 25
Poradnia medycyny paliatywnej 0 dni32 469 04 25
Godziny otwarcia:
PN15:00-17:30
WTnieczynne
ŚR15:30-18:00
CZ14:00-16:30
PTnieczynne
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
4 dni32 434 73 03
Godziny otwarcia:
PN09:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR09:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00
Świadczenia onkologiczne
Poradnia Onkologiczna
62 dni32 469 04 25
Godziny otwarcia:
PN17:30-21:30
WT15:30-21:30
ŚR07:30-11:30,15:30-21:30
CZ15:30-20:00
PT15:00-16:00

Opinie o "Onko-Dent" G.L.Słomian

Dodaj opinię
5/5
Profesjonalna i miła obsługa.
1/5
Korzystałam zarówno z poradni stomatologicznej , jak i onkologicznej (z obu kilkakrotnie).
Obsługa miła... i poza sympatyczną aparycją recepcjonistek nic pozytywnego powiedzieć nie mogę.
U stomatologa zapisują na godziny a czekałam zawsze minimum godzine w poczekalni, bywało, że i dwie, więc po co zapisy na konkretną godzinę? Podobnie u onkologa.
Dodzwonić się do rejestracji onkologicznej nie sposób. Czekając na wizytę w poczekalni wiem dlaczego... bo Pani rejestratorka wykonując pracę biurową telefonu po prostu nie odbiera... Hmmm... Też pracuję przy biurku i gdy dzwoni telefon to musze go odebrać odrywając się od obecnie wykonywanej czynności... A tam, u onkologa telefon po prostu dzwoni, a Pani w recepcji pozostaje niewzruszona :)
Nadrzędnym jednak problemem według mnie jest brak kompetencji. Błędne informacje, podawane przez Panią z onkologii, która profesjonalizmem nie grzeszy. Pacjent upewnia się i zwraca uwagę na daną kwestię, a ona trzyma się "swojego" zdania", które jednak potem okazuje się pomyłką. To może tak czasem posłuchać pacjenta ?
U stomatologa natomiast - jeśli ktoś się wybiera proszę szerokim łukiem omijać doktor Annę Glanc. Byłam kilkakrotnie, teoretycznie wyleczyła mi ząbki, a praktycznie "naprawiałam" je potem u innego stomatologa. Wcześniej jednak korzystając z tzw.reklamacji, która w istocie nic nie pomogła...
Dentystów w Żorach mamy od groma, więc warto szukać gdzieś, gdzie zęby naprawdę wyleczą, no i nie trzeba czekać dwóch godzin w poczekalni (ja dentystę zmieniłam i jestem bardzo zadowolona).
Onkolog, no cóż jedyny w Żorach, zatem trzeba dzwonić do upadłego by się zarejestrować, a jeśli Pani z recepcji mówi, że na NFZ już nie ma miejsc i chcemy iść prywatnie, bierzmy PARAGON !!! zawsze, bezwględnie!
1/5
Recepcjonistki u stomatologa sympatyczne. Kadra lekarska nie. Jak ognia unikają podania znieczulenia dziecku. Mimo iż reklamują się bezbolesnym komputerowym znieczuleniem. Mimo wielokrotnej prośby, nie chcieli tego użyć na moim dziecku. Nie bo nie. Do tej pory dziecko nie bało się stomatologów, teraz wpada w panikę, bo takie atrakcje mu zafundowali na ul. Centralnej. Próbowałem rozmawiać z kadrą lekarską jednak są tak butni i pewni swojego, że odpuściłem. Znieczulenie podają cytuje: "w ostateczności". Oraz cytuje: "nie wiadomo czy będzie boleć"... Gdzie tu logika?
1/5
Panie w recepcji sympatyczne, natomiast Pani doktor Glanc nie polecam, typowa blondynka. Zero komunikacji z pacjentem, nie patrzy na estetykę zęba tylko byle by zrobić i skasować. Robi swoje jak uważa nie bierze pod uwage, uwag pacjenta. Kompletnie minęła się z powolaniem. Omijajcie ja szerokim łukiem.
2/5
Siedzę sobie w poczekalni onkologicznej i czekam na wizytę (już drugą godzinę). Telefon w tym czasie dzwonił kilkanaście razy. Pani w rejestracji zajęta papierami ale co ważniejsze plotkami ze sprzątaczka odebrała co najwyżej dwa razy ... I jeszcze do tego jakby robiła to na siłę...A ja się nigdy dodzwonić nie mogę...
1/5
Przychodnia to jakiś żart - na wizytę czeka się kilka tygodni. Kiedy przyjeżdża się na umówioną godzinę okazuje się, że trzeba jeszcze 1-2h czekać. Po co Wam numery telefonów klientów skoro z nich nie korzystacie? Po co umawiacie na wizytę skoro się tego nie trzymacie? Jak dla mnie średniowiecze....
1/5
Czy ktoś w końcu odbierze ten telefon w rejestracji na dole?
1/5
Pani na "dole" nie odbiera telefonów, za to swoje prywatne sprawy omawia bardzo długo.( Tydzień próbowałam umówić się na biopsję).
Dodaj opinię

Adres:

Centralna 17, Żory

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa:

"Onko-Dent" G.L.Słomian na mapie
Zdjęcie budynku "Onko-Dent" G.L.Słomian