Ośrodek Medyczny Praktident

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Grabiszyńska 89
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Ośrodek Medyczny Praktident

Dodaj opinię
5/5
Polecam! :)
5/5
Zdecydowanie mogę polecić!!! Prowadzi mnie dr. Magdalena Kania, fachowy lekarz, bardzo sympatyczna osóbka :-) ! 5 gwiazdek!!!
1/5
Proszę omijac to miejsce z daleka choc swieci blichtrem od wejscia. Zdjecia panoramiczne wykonuje pan z recepcji niestety niedokladnie. Przed i po zabiegu namawiaja na zrobienie zdjecia za ktore kasuja duzo wiecej niz inne gabinety. Leczenie zeba w porzadku jesli nie ma powiklan, jak sa powiklania i bol, to raz ze wpieraja, ze przejdzie i namawiaja na umowienie sie u innego lekarza spoza Praktidentu bo nie maja terminow. Unikac zwlaszcza doktora Bandurskiego.
5/5
Polecam Pana doktora, ale nazwiska w sumie nie pamiętam, usunięcie kamienia i piaskowanie przebiegło bezboleśnie :)
5/5
Polecam, dostałem dość szybki termin, na miejscu robią zdjęcia rtg.
5/5
W sumie nie gabinet a klinika, jak dla mnie jest ok. czekałam na termin ok 2tyg, ,ale było warto :)
5/5
Polecam, rejestracja miła, nie to co w paru innych przychodniach - szybki termin, jestem już po wizycie - jest ok
5/5
super :) polecam - szybko i sprawnie - personel genialny :P
1/5
Nie polecam, robią z ludzi wariata, nie kończą leczenia i trzeba się o wszystko prosić
5/5
Polecam dr Wójtowicza - jego cierpliwość do tłumaczenia trudnego leczenia chyba nie ma granic, byłam zestresowana wchodząc, ale po wyjściu okazało się że te czasy złych dentystów chyba już minęły :P jest ok !
2/5
- brak znajomości podstawowej ustawy o świadczeniach opiece zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych, mylenie pojęć z nią związanych przez pracowników obsługujących rejestrację - minus
- możliwa rejestracja przez e-mail - plus
5/5
Czekałem, ale się doczekałem... poszło w moim wypadku dość sprawnie całe leczenie
1/5
Byłam z córką na przeglądzie i na lakowaniu zębów. Pan doktor zapewnił mnie, że córka ma wszystkie zęby zdrowe i wykonał lakowanie czterech szóstek. Miesiąc później córka zaczęła narzekać na ból zęba. Dwóch innych stomatologów potwierdziło, że ma próchnicę na dwóch zębach, a ponadto, że na żadnej z szóstek nie ma nawet śladu lakowania. Nie polecam
5/5
Jest ok, w obecnych warunkach przyjmują niemalże kosmicznie :)
5/5
Ok
1/5
Nie robią na NFZ
1/5
Dno, omijać szerokim łukiem. Jak ktoś tam trafi to radzę włączyć dyktafon na telefonie i nagrać ustalenie ceny usługi. Po wyjściu z gabinetu cena razy 2,5 nagle się robi, tak przekręcają klientów tutaj. Najpierw ustalajcie cenę z nagraniem tego a potem możecie ryzykować z kolesiami dla których stomatologua to tylko sposób na wyciągnięcie jak największej kasy. Czy warto dać leczyć takim ludziom zęby? Każdy sam zdecyduje. Nie polecam, cwaniaki nastawieni na kasę.
Dodaj opinię

Adres:

Grabiszyńska 89, Wrocław Przedmieście Świdnickie

Strona internetowa: