Otorynolaryngologia M&M Michał Bączek

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 06-02-2021.
Rzymowskiego 22
Białystok
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Otorynolaryngologia M&M Michał Bączek

Dodaj opinię
1/5
Brak tolerancji dla niepełnosprawności i Lekarz często złość
1/5
Brak słów chciałam przełożyć wizytę to jakieś pretensje kobieta była bardzo nie przyjemna kazała się tłumaczyć niby tylko do 12 godz czynne nie polecam
1/5
Nie polecam. Lekarz nie potrafi wyleczyć kataru od listopada - przez 5 miesięcy! Zadnych badań, tylko wypisyawla antybiotyki ( na katar).
Na domiar złego lekarka ostatnio przyjęła mnie będąc sama chora. Ledwo siedziała, i nic mówić nie mogła. W takim stanie nie powinna przyjmować.
5/5
Jestem mile zaskoczona - wyjątkowa kultura osobista -kompetencja ,aby więcej było takich lekarzy jak doktor Zajkowska-Łapuć .Polecam
5/5
Bardzo dobre podejście do pacjenta. Jako jedyna poradnia laryngologiczna w Białymstoku pomimo długiego czasu oczekiwania na wizytę zgodziła się przyjąć moją córkę na wizytę. Wszystkie inne poradnie laryngologiczne pomimo posiadanego skierowania z zaznaczeniem PILNE odmówiły konsultacji z lekarzem specjalistą.
Dodaj opinię

Adres:

Rzymowskiego 22, Białystok Nowe Miasto
Otorynolaryngologia M&M Michał Bączek na mapie
Widok z ulicy Otorynolaryngologia M&M Michał Bączek