Perio Anna Walacik

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Krzemieniecka 18a/l5
Lubin
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Perio Anna Walacik

Dodaj opinię
5/5
Bardzo przyjazna atmosfera, leczenie praktycznie bez bólu i profesjonalnie.
5/5
Wspaniała atmosfera, cudowna doktor, leczenie bez bólu,mam 1000% zaufania do profesjonalizmu leczenia.
5/5
Jestem diabetykiem ,wiadomo jak bardzo cukrzyca osłabia uzębienie ,pani doktor uratowała mi kilka zębów, chciała je uratować a nie wyrywać, zęby służą mi do dzisiaj a to już dobrych kilka lat minęło, dziękuję pani doktor za to że jest i mogę jej całkowicie zaufać co do metod leczenia.
5/5
Jestem mamą siedmiolatka, jakiś czas temu w trakcie pobytu w Polsce trafiłam z dzieckiem do pani doktor, diagnoza była trafiona w dziesiątkę, dzięki niej moje dziecko uniknęło pewno wielu powikłań w postaci stanów zapalnych.Mile zostałam przyjęta,doktor poświęciła dużo czasu żeby mi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Miałam szczęście i intuicję że wybrałam ten gabinet.Polecam wszystkim mamom siedmiolatków .
Dodaj opinię

Adres:

Krzemieniecka 18a/l5, Lubin
Perio Anna Walacik na mapie
Zdjęcie budynku Perio Anna Walacik