Adres:
Ceramiczna 22a, Chełm
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Hospicjum domowe | 82 307 03 30 | ||||
| Hospicjum domowe dla dzieci | 82 307 03 30 | ||||
| Oddział dzienny psychiatryczny rehabilitacyjny dla dzieci | 71 dni | 533 444 503 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN11:00-21:15 WT11:00-21:15 ŚR12:00-21:15 CZ12:00-21:15 PT08:30-21:15 |
|||||
| Poradnia psychologiczna dla dzieci
Psycholog |
11 dni | 533 444 503 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN10:00-20:00 WT08:00-20:00 ŚR09:00-20:30 CZ08:30-20:00 PT09:00-20:00 |
|||||
| Poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci
Psychiatra, Psycholog |
173 dni | 533 444 503 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00,12:00-18:00 WT08:00-19:30,12:00-19:00 ŚR08:00-20:00,12:00-20:00 CZ08:00-20:00,12:00-18:00 PT08:00-20:30,12:00-18:00 SO08:00-11:00 |
|||||
| Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej dla dzieci
Rehabilitacja |
23 dni | 82 307 03 30 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00,12:00-20:00 WT07:00-20:00,12:00-20:00 ŚR07:00-20:30,12:00-20:00 CZ07:00-20:00,12:00-20:00 PT07:00-20:30,12:00-20:00 SO07:00-20:30 |
|||||
Dzieci czasem urywane są ze szkoły aby być na rehabilitacji, a tracą i lekcje i rehabilitację ponieważ nie raz zdarzyło się siedzieć i czekać na specjalistów, którzy nie przyszli. Opinie są płatne a nie powinny być. Mam prawo bezpłatnie pisemnie powiedzieć się o stanie zdrowia i postępach terapii dziecka.
Nierzetelne wykonywanie usług opiniowania oraz brak uważności w koordynowaniu ruchu specjalistów w poczekalni.
Naciągani jesteśmy na składki podpisując kartę z datami nawet za dni kiedy dziecka nie było. Terapeuci będą mieli zapłacone za godziny kiedy usługi nie świadczyli a rodziny w ten sposób traktowane tracą cenńy czas, bo mogłyby w tym czasie rehabilitować dziecko w innej placówce.
Usługi świadczone przez Pie-med Plus niestety straciły na jakości porównując ich jakość sprzed kilku lat wstecz.
Panie w rejestracji mają często nie łatwe zadanie, aby spełnić możliwości petentów.
W zeszłym roku, zajęcia również były w porządku, niestety nie pamiętam po kilku miesięcznej przerwie z kim.
Dobrą terapeutką jest tam również mgr Holuk.
Bardzo dziękujemy za dotychczasową rehabilitację Alicji.
Widzimy efekty.