Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Dobrzyńska 21/23
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu

Dodaj opinię
1/5
Trafiłam do nich z urazem stopy po rtg zostało stwierdzone skręcenie stopy lekarz który przyjmował zachowywał się jak by był za karę... Zalecił zimne okłady Altacet i tabletki przeciwbólowe i kontrola u lekarza poz nic niestety z tego nie pomagało a wręcz się pogorszyło udałam się do lekarza pierwszego kontaktu który był zdziwiony że nie zalecono usztywnienia,otrzymalam skierowanie do poradni i informacje ze gdyby ból był dalej silny to ponownie udać się na Dobrzyńska tak też uczyniłam po 3 h oczekiwania łaskawie zostałam przyjęta po czym Pan doktor nie raczył nawet spojrzeć na moją stopę stwierdzając że tak ma być. Nie polecam panuje tam totalna zbieczulica, lekarza nie rozumieją bólu pacjenta i podchodzą z totalna olewka!!
1/5
Pogotowie na Dobrzyńskiej to strata czasu. Lekarz nie potrafi nastawić zwichniętego barku i odsyła na SOR do nastepnej kolejki.
To "pogotowie" nie powinno istnieć.
Do tego remont i kurz totalny.
Pogotowie zorganizowano na 3 piętrze.
1/5
Kompletny brak szacunku dla pacjenta. Człowiek po operacji przychodzi po pomoc a lekarz śmieje się prosto w twarz i odsyła do domu, krzycząc że wymusza się na nim pomoc której on nie ma w obowiązku. Dno kompletne, nie otrzymacie tam pomocy.

Adres:

Dobrzyńska 21/23, Wrocław
Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu na mapie
Zdjęcie budynku Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu