Adres:
Paukszty 57, Olsztyn
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja |
381 dni | +89 89 670 63 08 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:30-18:00 WT07:30-18:00 ŚR07:30-18:00 CZ07:30-18:00 PT07:30-18:00 |
|||||
| Pielęgniarska opieka długoterminowa domowa | +89 89 670 63 08 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00 WT08:00-20:00 ŚR08:00-20:00 CZ08:00-20:00 PT08:00-20:00 SO12:25-20:00 |
|||||
| Poradnia diabetologiczna
Diabetolog |
151 dni | +89 89 670 63 08 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PNnieczynne WT14:30-18:00 ŚRnieczynne CZnieczynne PTnieczynne |
|||||
| Poradnia leczenia zeza | 0 dni | 89 670 63 08 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:30-18:00 WT07:30-18:00 ŚR07:30-18:00 CZ07:30-18:00 PT07:30-18:00 |
|||||
| Poradnia okulistyczna
Okulista |
231 dni | +89 89 670 63 08 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN09:00-18:00 WT08:30-18:00 ŚR09:00-18:00 CZ13:00-18:00 PT09:00-18:00 |
|||||
| Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog |
45 dni | +89 89 670 63 08 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00 WT14:00-18:00 ŚR15:00-18:30 CZnieczynne PTnieczynne |
|||||
| Poradnia stomatologiczna
Stomatolog |
21 dni | 89 670 63 08 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00 WT12:00-18:00 ŚR09:00-15:00 CZ09:00-15:00 PT09:00-15:00 |
|||||
| Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja |
0 dni | +89 89 670 63 08 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza |
+89 89 670 63 08 | |
Krzysztof
Tam poprostu czy przyjmą czy nie mają pacjentów? Dzienne Domy, DPS
Obsługa profesjonalna. Polecam również lekarza ginekologa .Facet bardzo zna się na fachu, na dzień dobry przy wizycie badanie USG. Polecam Panią doktor POZ, bardzo skrupulatnie podchodzi do zawodu, na wstępie wizyty robi wywiad z pacjentem, zleca odpowiednie badania a następnie dokonuje diagnozy.
Nie wiem skąd tyle złych opinii, ale może wedle zasady ,,kto z czym do kogo wychodzi, to do Ciebie wraca!!🤔🙂
Pani doktor Beata bardzo profesjonalna okulistka, bardzo miła i kompetentna. Obsługa przy rejestracji miła i życzliwa.
Polecam