Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Sienkiewicza 58-60
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Polskie Centrum Zdrowia Instytut Medyczny

Dodaj opinię
1/5
masakra nikt nie odbiera!!!
1/5
Potwierdzam, wisiałem na słuchawce dłuższy czas i nic.
5/5
a ja od razu dodzwoniłam się na pierwszy podany nr do poradni chorób płuc ;)
1/5
nikt nie odbiera
1/5
pic na wodę z tym czasem oczekiwania, napisane 5 dni a przez tel mówią ze ponad miesiąc
1/5
Zalecam omijać PCZ. Pierwszy termin - lekarz nie przyszedł, wyznaczono termin zastępczy gdzie przyjmował pomiędzy innymi pacjentami, bałagan, zamieszanie i kłótnie na korytarzu. Drugiej wizyty już nie było bo pani w rejestracji wpisała mnie na inny dzień niż podała przy okienku. Pojechałem do przychodni i dowiedziałem się że miałem być trzy dni wcześniej!
1/5
Nikt nie odbiera.Bez sensu!!!
1/5
Brak uprzejmości ze strony recepcji, nie polecam.
1/5
brak uprzejmości, fakt, obsługa odsyła na inne numery, pogania, mamrocze, a jak czegoś nie rozumiem to się obraża - masakra.
1/5
Niepolecam miesiąc temu miałam zabieg I na początku już mało nie wróciłam do domu zabiegu nie skończona bol i strach rutyna gubi nikt nie zajrzał W wyniki z dnia poprzedniego strach tam iść
5/5
dodzwonilamsie odrazu
1/5
Przed chwilą usłyszałam , że do końca roku nie ma miejsc na fundusz.
1/5
Masakra bylem u ortopedy po wizycie chcialem zarejestrowac sie na nastepna ale uslyszalem w rejestraci ze niema miejsca bylem w marcu bylem wtej sprawie u pani kierowniczki pzychodni ale ona odrazu byla obrazona ze jak jawogule moge jej wpracy pzeszkadzac i zaczela oskarzac funduz zamiast sama prubowac rozwiazac problem jak ktos mial jakies niepzyjemne zdazenie z ta przychodnia i z paniami z rejestraci ikierownictwem to niek napisze
4/5
By się dodzwonić faktycznie trzeba trochę powisieć na słuchawce, ale dodzwoniłam się od razu. Miła rozmowa, niestety kolejka jest dłuższa niż podano w portalu.
1/5
czy jest szansa by się tam dodzwonić?
5/5
Bardzo zadowolona. Poszłam zapisać się na wizytę do ginekologa i już na drugi dzień mogła przyjść. Pani dr. Hapon przyjęła mnie profesjonalnie i umprzejmie. Serdecznie polecam .
1/5
Nie ma tam laryngologa
1/5
Udało mi się dodzwonić. Nie ma już laryngologa u nich
Dodaj opinię

Adres:

Sienkiewicza 58-60, Wrocław Ołbin