NZOZ Angra

Krasińskiego 16/2-3
Poznań
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni 61 845 49 33
Godziny otwarcia:
PN09:30-19:00
WT07:30-16:00
ŚR14:00-19:00
CZ08:30-16:00
PT07:30-13:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka raka szyjki macicy
NZOZ Poradnia Ginekologiczna :angra
61 845 49 33

Opinie o NZOZ Angra

Dodaj opinię
5/5
Super Pani z rejestracj, zawsze miła i pomocna! Pani Jędrzejczyk jest bardzo delikatnym i wyrozumiałym,a co najwazniejsze kompetentym lekarzem. Gorrrrrąco polecam!
5/5
Polecam jak najbardziej! Wszystko poszło szybko i sprawnie. Pani w rejestracji bardzo miłai sympatyczna :) Pani drJędrzejczyk jest wspaniałym lekarzem!
4/5
Dr Jędrzejczyk jest wspaniałym lekarzem, jest bardzo miła i można z nią porozmawiać i się poradzić, niestety Pani z rejestracji wyjątkowo opyskliwa i niemiła dla młodszych (19 lat) pacjentek, przez to zapisywanie się na wizytę jest zawsze stresującym doświadczeniem.
1/5
Przy próbie umówienia się na wizytę Pani z recepcji podała 3 terminy po czym gdy dowiedziała się że żaden niestety mi nie pasuje powiedziała "to szkoda, do widzenia" i się rozłączyła. Przy takiej opryskliwości i braku poszanowania drugiej osoby jest wręcz niemożliwe umówić się na wizytę.
1/5
Dodzwonienie się graniczy z cudem...szkoda słów
4/5
Jeśli chodzi o rejestrację to raz miałam problem-po czym okazało się,że w tym czasie w rejestracji była Pani Dr 😆😆.Poza tym miła obsługa.Jeśli chodzi o Panie Dr -specyficzne,ale profesjonalne.
3/5
Pani doktor jest bardzo miła i profesjonalna. To lekarz godny polecenia. Natomiast Pani z recepcji jest bardzo opryskliwa. Nakrzyczała na mnie przez telefon gdy dopytywałam o USG ciąży. Trochę empatii i uprzejmości by nie zaszkodziło.
3/5
Pani dr. Jędrzejczyk jest cudowną lekarką, profesjonalną :) Natomiast rejestratorka pozostawia wiele do życzenia, sądząc po wieku jej standard obsługi i podejścia do klienta zatrzymał się w minionej epoce. Może pora na zmianę ? Dlatego daje 3/5, ponieważ pierwsze wrażenie na tej przychodni robi Pani z rejestracji i nie jest to dobre pierwsze wrażenie, gdyby nie to, że poszłam tam z polecenia, to będąc tak traktowana przez Panią w rejestracji wyszłabym stamtąd szybciej niż weszłam.
Pozdrawiam
5/5
Bardzo mila i profesjonalna jest Pani Anna. Polecam.
1/5
Niestety Pani Lekarz unika pobrania podstawowych badań laboratoryjnych na NFZ (wymaz z pochwy), ponieważ "i tak widzi, że wszystko dobrze", bez względu na dolegliwości u pacjentki.

Wymaz zrobiony prywatnie na własny(!!!) koszt wykrył infekcję, która wymaga antybiotykoterapii.

Pani Lekarz jest miła i przyjemna, ale za względu na powyżej napisane mogę wnioskować, że priorytetem jest kasa, a nie zdrowie kobiet.
1/5
Co do profesjonalizmu pani dr Jędrzejczyk...mam odmienne zdanie, nie zauważyła polipa w macicy, co zauważył inny lekarz po 8 dniach od wizyty u dr Jędrzejczyk. Odradzam.
3/5
PANI DOKTOR MILA ALE PANI Z RECEPCJI ZOSTAWIA WIELE DO ZYCZENIA
4/5
Pani doktor super, sprawia, że pomimo dość intymnej profesji pacjentki nie muszą się niczym stresować, dobre i dość bezpośrednie podejście.
Problem jest niestety z rejestracją telefoniczną, Pani proponuje jeden termin i rozmawia z wyraźnym niesmakiem w głosie, przez co można się zrazić. Gdyby nie to, że wykonałam milion telefonów żeby się umówić na nfz do ginekologa, a to było pierwsze miejsce gdzie ktokolwiek odebrał to bym dzwoniła dalej, a tak to olałam to i trafiłam na dobrą Panią ginekolog. Lepiej umawiać się osobiście bo jak się przychodzi to rejestratorka jest miła i normalna.
2/5
Byłam na wizycie raz, przebiegła ona standardowo, ale nieco od niechcenia. Pani Doktor nie wzięła pod uwagę moich dolegliwości, poprzednich wyników badań- założyła, że jest w porządku. Czy tak jest- nie wiem, bo odpuściłam nie chcąc natarczywie prosić o jakieś dodatkowe badania. Po roku chciałam udać się ponownie na wizytę kontrolną. Jednak po raz trzeci(przy pierwszych dwóch zacisnęłam zęby) na drodze stanęła Pani Rejestratorka (choć to zbyt duże słowo), wyjątkowo opryskliwa i prosta kobieta. Reprezentuje wiecznie żywy PRL, gdzie pacjent/człowiek nie ma żadnych praw. Owa Pani bez skrupułów podnosi głos i używa tonu, słów, którymi nie zwrócilabym się do psa, który bardzo nabroił. Brak kultury, ogłady. Poza tym Pani nie radzi sobie z obowiązkami i nie jest w stanie sprawdzić godziny umowionej miesiąc temu wizyty, bo nie ma na to czasu... Ja rozumiem, że na jej barkach spoczywa los świata i strasznie mi głupio, że zawracam głowę moją zagubioną kartką z godzina wizyty. Reasumując nie jestem w stanie skorzystać z wizyty, na którą czekałam miesiąc...
2/5
Pani doktor bardzo w porządku, niestety telefony odbiera Pani z recepcji a ta wypada zdecydowanie gorzej, przerywa rozmowę, jest niegrzeczna i bardzo mnie to zniechęca za każdym razem
1/5
Pani recepcjonistka bardzo nieuprzejma! Nie polecam.
4/5
Dr Jędrzejczyk mila i pomocna, na duży plus oceniam też czas oczekiwania na wizytę - jeszcze nigdy nie czekałam dłużej niż półtora tygodnia. Niestety Pani z rejestracji bardzo niemiła i opyskliwa, szczególnie dla młodszych dziewczyn, dla których wizyta u ginekologa to często większy stres. Jeśli ktoś ma możliwość to lepiej umawiać się osobiście, wtedy nieco łatwiej się z nią dogadać.
1/5
Zdecydowanie nie polecam. Pani z rejestracji bardzo niemiła , wręcz chamska, krzyczy przez telefon. Niczego się nie można dowiedzieć, bo "ona" nie ma czasu. Omijać szerokim łukiem to miejsce.
3/5
Pani doktor Kozłowska jest kompetentnym lekarzem, zawsze miła. Pani w rejestracji zniechęca pacjentki bardzo, krzyczy i jest opryskliwa w stosunku do pacjentek.
5/5
Doktor Kozłowska jest lekarką kompetentną, konkretną,rzeczową. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Nigdy też nie zdarzyło mi się trafić na kiepski humor Pani w rejestracji, także żadnych zastrzeżeń, miło i sympatycznie.
5/5
Doktor Jędrzejczyk super! Bardzo profesjonalna i wprowadza w gabinecie pozytywną atmosferę- bez stresu i skrępowania. Można zapytać się o wszystko i Pani doktor zawsze odpowie nawet na najgłupsze pytania.
Pani z rejestracji specyficzna ale nigdy nie była dla mnie niemiła .
2/5
Dodzwonić się tam, jak do prezydenta. A jak już Pani odbierze to burczy na pacjenta.
5/5
Jestem stałą pacjęntką doktor Jędrzejczyk. Prowadziła moją ciążę no i teraz jestem pod stałą kontrolą Profesjonalny, konkretny lekarz. Jeśli chodzi o Panią Jadzię z recepcji. Przemiła osoba. Zawsze pomocna, termin jeśli potrzebowałam zawsze się udało znaleźć. Polecam !!!
4/5
Pani dr Kozłowska godna polecenia, wyleczyla szybko i bezproblemowo nadzerke jednak rejestracja tam to tylko stres. Gwiazda mniej za rejestratorkę
2/5
Pani z rejestracji - masakra! Zero kultury osobistej opieki, nie wiem, kto zatrudnia takie osoby na stanowisko recepcjonistki, która ma kontakt z pacjentkami...
5/5
Doktor Jędrzejczyk super :) Konkretna, delikatna, wprowadza przyjemną atmosferę - zero powodu do stresu! Czas oczekiwania na wizytę także na plus, czekałam około tydzień.
Pani z rejestracji zdecydowanie zyskuje przy spotkaniu w rejestracji - przez telefon nie wydawała się być tak uśmiechnięta jak w rzeczywistości ;)
Polecam!
3/5
Kompleksowe podejście do zdrowia pacjenta, jednak mała opiekuńczość przy gadanu ginekologicznym i usg. Badanie było trochę bolesne, brak wyjaśnień w trakcie.

Bez problemu mogłam się umówić przez telefon, szybki termin tydzień później. Na miejscu szybkie przyjęcie bez kolejki.
2/5
Dziś byłam ostatni raz w tej przychodni, a wszytko dzięki Pani recepcjonistce, która jest nieprofesjonalna, dwa tygodnie temu poszłam na umówioną wizytę na 15:30, co prawda byłam wcześniej,czyli o 14:40 , bo pojechałam zaraz po pracy, ale zawsze wchodziło się do gabinetu według kolejności przyjścia, więc za bardzo nie przywiązywałam wagi do umówionej godziny. Z uwagi na pandemię zostałam zatrzymana na progu drzwi poczekalni, gdzie byłam zapytana o nazwisko , po czym Pani rejestratorka zniesmaczona odpowiedziała, że przyszłam za wcześnie, Zaznaczam, że byłam sama , Pani rejestratorka pouczyła mnie,że mam teraz przychodzić na umówioną godzinę . Myślałam, że po pacjentce w gabinecie wejdę ja, Niestety, zaczęły się przychodzić pacjentki na umówione godziny przede mną , w związku z czym zostałam wyproszona na korytarz i poinformowana ,że mam czekać na swoją kolejkę, czyli na 15:30. W tym dniu miałam jeszcze dużo spraw do załatwienia i poprosiłam o przełożenie wizyty.Pani łaskawie przepisała mnie na termin dzisiejszy na 14:45. Grzecznie zjawiłam się o 14:40 , siedziały w korytarzu dwie pacjentki.jedna z pacjentek była na godzinę 15:00, czyli po mnie, ale weszła do gabinetu przede mną, siedziałam w poczekalni do 15:20 , po czym ubrałam się i wyszłam informując Panią recepcjonistkę,że robi sobie kpiny z ludzi, raz wpuszcza do gabinetu pacjentki wg godziny, raz wg kolejności przyjścia.Z Pani dr. Kozłowskiej byłam zawsze zadowolona, ale niestety muszę zrezygnować z tej przychodni z uwagi na niekompetentną recepcjonistkę.
5/5
Trafna diagnoza lekarza,szybkie leczenie. Bardzo dużym plusem są krótkie terminy, gdzie nie trzeba czekać miesiącami za wizytą.
1/5
Pani z recepcji jest bardzo niemiła, bark kultury osobistej... pacjentów traktuje jak nieproszonych gości, przez telefon ciężko się umówić na dogodny termin, ponieważ we wszystkim jest problem, odpowiada pół słówkami, nieprofesjonalne podejście do pacjenta pyta się np. a co się dzieje? A to chyba sprawa dość intymna... nie odpowiada na pytania, w poczekalni też brak jakich kolwiek zwrotów grzecznościowych proszę dziękuję dla niej nie istnieje...
1/5
Często w ogóle nie idzie się dodzwonić a jak już się dodzwonię to czeka atak Pani Recepcjonistki. Skutecznie zniechęca do wizyt w tej poradni. Siedząc w poczekalni i czekając na wizytę można zaobserwować jak często Pani "nie ma czasu " odebrać telefonu komentując pod nosem "czego dzwoni". Pani dr Jędrzejczyk niby ok ale przez ponad pół roku nie poradziła sobie z wyleczeniem stanu zapalnego...Także albo nabija sprzedaż leków firmom farmaceutycznym albo jest kiepskim lekarzem...
5/5
Jestem pacjentką p.Dr Kozłowskiej, pełen profesjonalizm,delikatne badanie, szczegółowo wyjaśnia stan podczas badania,zawsze do końca prowadzi pacjentkę,polecam gorąco
5/5
Od wielu lat jestem pacjentką dr Kozłowskiej. Bez zarzutu. Nie raz już mnie uratowała w trudnej sytuacji. Również szerokie grono innych pacjentek które trafiły tam z mojego polecenia. Słucha sugestii i dostosowuje leczenie do potrzeb. Dobiera bardzo skuteczną metodę leczenia w przypadku infekcji, czego nie mogę powiedzieć o innych ginekologach. W trakcie badania widzi rzeczy konieczne do leczenia operacyjnego, których nie widzą przez wiele lat inni ginekolodzy. Jest na bieżąco z nowościami w kwestii antykoncepcji.
Jest osobą konkretną, z tego mogą wynikać nieporozumienia z innymi pacjentkami.
Kontakt z recepcją też bez zarzutu. Powiedziałabym, że wręcz mamusina atmosfera. Znalezienie terminu też przebiega bez zarzutu. Przyznam, że dziwią mnie negatywne opinie o klinice.
1/5
Katastrofa. Pani doktor bardzo nieprzyjemna, krzykliwa, kłótliwa. Żona po krzykach Pani doktor odmówiła badania i poszła do domu. Szkoda bo była tam z polecenia. Szkoda, że na wizycie na NFZ lekarze są tacy paskudni.
1/5
Katastrofa. Pani doktor Jędrzejczyk bardzo nieprzyjemna, krzykliwa, kłótliwa. Żona po krzykach Pani doktor odmówiła badania i poszła do domu. Szkoda bo była tam z polecenia. Szkoda, że na wizycie na NFZ lekarze są tacy paskudni.
5/5
Bardzo jestem zadowolona z Pani doktor. Konkretna sympatyczna. Pani w rejestracji bardzo miła.
Polecam
1/5
Wczoraj byłam z wizytą u dr. Kozłowskiej, stwierdziła u mnie guza jajnika. Przeżyłam dramat, moja pierwsza wizyta u ginekologa i taka diagnoza, ale dla potwierdzenia poszłam następnego dnia do innego lekarza, ku mojemu zdziwieniu diagnoza była inna - brak guza, a lekarz zadał pytanie: co za konował stwierdził guza? I miał rację, to skandal , że dr. Kozłowska nie umie odczytać usg i zamiast poprosić pacjenta o bardziej szczegółowe badania, wydaje od razu "wyrok". Z daleka od tego lekarza!!!!
1/5
Czekając na umówiona wizytę, pani rejestratorka wykrzyczała: pani (MOJE IMIĘ I NAZWISKO), pani nie jest zaszczepiona!! + zbędne dyskutowanie na ten temat (oczywiście na glos). Abstrahując od tego, ze póki co szczepienia są dobrowolne, a oprócz zwykłej niechęci istnieją również realne przeciwwskazania, personel niemedyczny nie jest od przeprowadzania wywiadów medycznych to w jednej chwili wyciekły moje dane osobowe i wrażliwe, zważywszy na to, ze nie byłam jedyna pacjentka w przychodni.
Daleko idące zaniedbanie i brak wiedzy dotyczącej swoich praw i obowiązków- tak, rejestratorki medyczne również takowe obowiązują!
Jestem również lekarzem, dlatego doskonale znam obowiązek tajemnicy lekarskiej i RODO, które w tym miejscu najwyraźniej nie istnieją!
1/5
Pani Derezińska-Kozłowka przy grzybicy i nadżerce wykonała badania bardzo niedelikatnie, bez uprzedzenia, co będzie robić, bez komentarza po. Bolało mnie jeszcze następnego dnia i wizytę odpłakałam w domu. Pierwszy raz się spotykam z takim traktowaniem u ginekologa. Nie wydała mi skierowania na badania tylko odesłała mnie z karteczką na jakie badania kontrolne krwi ma mi wystawić skierowanie lekarz rodzinny! To są jakieś żarty! Do tego na wyniki cytologii czekałam 2 miesiące, ciągle zbywana, że jeszcze muszę poczekać. Tak sobie przez te 2 miesiące chodziłam nieświadoma zapalenia. Po otrzymaniu w końcu wyników cytologii, zamiast zalecić mi od razu leczenie przez telefon i wystawić ewentualną receptę, zaproponowała mi termin wizyty na dopiero następny tydzień.
1/5
Zarówno "miła inaczej" Pani na recepcji jak i dr. Jędrzejczyk pierwsze czym mnie przywitały to atak czemu jestem niezaszczepiona. Dodam, że jakim prawem recepcjonistka ma dostęp i jeszcze publicznie te informacje ujawnia w ogólnodostępnej recepcji. Gdyby nie to, że na wizycie bardzo mi zależało, to wyszłabym obróciwszy się na pięcie. P. dr. dodatkowo stwierdziła, że wysłałaby mnie na badania hormonalne do szpitala, ale że nie jestem zaszczepiona to nie mam pierwszeństwa....to chyba jakiś żart.
5/5
Bardzo polecam poradnię ginekologiczną. Pani z recepcji zawsze znajdzie dogodny termin dla pacjentki. Bardzo polecam Panią Dr. Kozłowską, która wykazuje pełne zaangażowanie pacjentem. Wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Jest bardzo sympatyczna i z poczuciem humoru. Wcześniej wizyty u ginekologa kojarzyły mi się z ogromnym stresem. Do Pani Dr. Kozłowskiej chodzę na badania bezstresowo i wychodzę z gabinetu z uśmiechem na twarzy. Polecam przychodnie i Panią Doktor każdej kobiecie jako stała pacjentka od ok 6 lat.
5/5
Od ponad 5 lat jestem pacjentką pani dr Kozłowskiej. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest kompetentnym lekarzem, który dokładnie wykonuje swoje obowiązki. Podczas wizyty wyjaśnia wszelkie wątpliwości i wykonuje badania z należytym zaangażowaniem. Co ważne, dużą wagę przywiązuje do profilaktyki i przypomina o badaniach okresowych. Z pomocą pani doktor udało mi się pozbyć uciążliwej infekcji w krótkim czasie. Co więcej, pani doktor jest po prostu sympatyczną osobą, wprowadza pozytywną atmosferę podczas wizyty, dzięki czemu przebiega ona bezstresowo. Jest też bardzo konkretna, co niesamowicie sobie cenię.
2/5
Pani doktor może i sympatyczna, ale zamiast wystawić skierowanie na badania odsyła do rodzinnego
1/5
Nie polecam! Dyskryminacja za brak szczepienia na covid, co jest indywidualna sprawa, zwroty do pacjenta w formie przekleństw to już naprawdę za dużo, pacjentka w ciąży z zamiarem prowadzenia ciąży! Usłyszałam że nie rozumie po co ja prowadzę ciążę skoro się nie szczepie! I że nie ma że mną o czym rozmawiać !
Uważam że cała ta przychodnia powinna zostać zgłoszona do NFZ . Skandal!
5/5
bardzo polecam, bardzo aktualne podejście do problemu, zrozumienie problemu pacjentki :))
5/5
Od lat jestem pacjentką dr Jędrzejczyk i nie zamierzam tego zmieniać. Pani doktor jest konkretna, dokładna, kompetentna, to po prostu dobry lekarz.
1/5
Nie polecam przychodni,szkoda czasu, nerwów i co najważniejsze zdrowia.
Ponad rok temu Pani Doktor dowiedziałam się że mam mięśniaki, małe do obserwacji ,po roku od diagnozy Pani doktor stwierdza że mam jednak torbiel na jajnikach, ale ona do końca nie jest pewna.Zostaje skierowana na badania markera , którego podwyższony poziom i tak nic nie mówi co to może być bo może być torbiel,mięśniak czy rak . Nastroszona, dostaje skierowanie do szpitala i do widzenia.
Brak podejścia do pacjenta,empatii i chęci niesienia pomocy.
Dodaj opinię

Adres:

Krasińskiego 16/2-3, Poznań Jeżyce

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:30-19:00
WT07:30-16:00
ŚR14:00-19:00
CZ08:30-16:00
PT07:30-13:00