Krasińskiego 16/2-3
Poznań
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni 61 845 49 33
Godziny otwarcia:
PN10:30-18:00
WT07:30-17:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-16:00
PT07:30-13:00

Opinie o Poradnia Ginekologiczna "Angra"

Dodaj opinię
5/5
Super Pani z rejestracj, zawsze miła i pomocna! Pani Jędrzejczyk jest bardzo delikatnym i wyrozumiałym,a co najwazniejsze kompetentym lekarzem. Gorrrrrąco polecam!
5/5
Polecam jak najbardziej! Wszystko poszło szybko i sprawnie. Pani w rejestracji bardzo miłai sympatyczna :) Pani drJędrzejczyk jest wspaniałym lekarzem!
4/5
Dr Jędrzejczyk jest wspaniałym lekarzem, jest bardzo miła i można z nią porozmawiać i się poradzić, niestety Pani z rejestracji wyjątkowo opyskliwa i niemiła dla młodszych (19 lat) pacjentek, przez to zapisywanie się na wizytę jest zawsze stresującym doświadczeniem.
1/5
Przy próbie umówienia się na wizytę Pani z recepcji podała 3 terminy po czym gdy dowiedziała się że żaden niestety mi nie pasuje powiedziała "to szkoda, do widzenia" i się rozłączyła. Przy takiej opryskliwości i braku poszanowania drugiej osoby jest wręcz niemożliwe umówić się na wizytę.
1/5
Dodzwonienie się graniczy z cudem...szkoda słów
4/5
Jeśli chodzi o rejestrację to raz miałam problem-po czym okazało się,że w tym czasie w rejestracji była Pani Dr 😆😆.Poza tym miła obsługa.Jeśli chodzi o Panie Dr -specyficzne,ale profesjonalne.
3/5
Pani doktor jest bardzo miła i profesjonalna. To lekarz godny polecenia. Natomiast Pani z recepcji jest bardzo opryskliwa. Nakrzyczała na mnie przez telefon gdy dopytywałam o USG ciąży. Trochę empatii i uprzejmości by nie zaszkodziło.
3/5
Pani dr. Jędrzejczyk jest cudowną lekarką, profesjonalną :) Natomiast rejestratorka pozostawia wiele do życzenia, sądząc po wieku jej standard obsługi i podejścia do klienta zatrzymał się w minionej epoce. Może pora na zmianę ? Dlatego daje 3/5, ponieważ pierwsze wrażenie na tej przychodni robi Pani z rejestracji i nie jest to dobre pierwsze wrażenie, gdyby nie to, że poszłam tam z polecenia, to będąc tak traktowana przez Panią w rejestracji wyszłabym stamtąd szybciej niż weszłam.
Pozdrawiam
5/5
Bardzo mila i profesjonalna jest Pani Anna. Polecam.
1/5
Niestety Pani Lekarz unika pobrania podstawowych badań laboratoryjnych na NFZ (wymaz z pochwy), ponieważ "i tak widzi, że wszystko dobrze", bez względu na dolegliwości u pacjentki.

Wymaz zrobiony prywatnie na własny(!!!) koszt wykrył infekcję, która wymaga antybiotykoterapii.

Pani Lekarz jest miła i przyjemna, ale za względu na powyżej napisane mogę wnioskować, że priorytetem jest kasa, a nie zdrowie kobiet.
1/5
Co do profesjonalizmu pani dr Jędrzejczyk...mam odmienne zdanie, nie zauważyła polipa w macicy, co zauważył inny lekarz po 8 dniach od wizyty u dr Jędrzejczyk. Odradzam.
3/5
PANI DOKTOR MILA ALE PANI Z RECEPCJI ZOSTAWIA WIELE DO ZYCZENIA
4/5
Pani doktor super, sprawia, że pomimo dość intymnej profesji pacjentki nie muszą się niczym stresować, dobre i dość bezpośrednie podejście.
Problem jest niestety z rejestracją telefoniczną, Pani proponuje jeden termin i rozmawia z wyraźnym niesmakiem w głosie, przez co można się zrazić. Gdyby nie to, że wykonałam milion telefonów żeby się umówić na nfz do ginekologa, a to było pierwsze miejsce gdzie ktokolwiek odebrał to bym dzwoniła dalej, a tak to olałam to i trafiłam na dobrą Panią ginekolog. Lepiej umawiać się osobiście bo jak się przychodzi to rejestratorka jest miła i normalna.
2/5
Byłam na wizycie raz, przebiegła ona standardowo, ale nieco od niechcenia. Pani Doktor nie wzięła pod uwagę moich dolegliwości, poprzednich wyników badań- założyła, że jest w porządku. Czy tak jest- nie wiem, bo odpuściłam nie chcąc natarczywie prosić o jakieś dodatkowe badania. Po roku chciałam udać się ponownie na wizytę kontrolną. Jednak po raz trzeci(przy pierwszych dwóch zacisnęłam zęby) na drodze stanęła Pani Rejestratorka (choć to zbyt duże słowo), wyjątkowo opryskliwa i prosta kobieta. Reprezentuje wiecznie żywy PRL, gdzie pacjent/człowiek nie ma żadnych praw. Owa Pani bez skrupułów podnosi głos i używa tonu, słów, którymi nie zwrócilabym się do psa, który bardzo nabroił. Brak kultury, ogłady. Poza tym Pani nie radzi sobie z obowiązkami i nie jest w stanie sprawdzić godziny umowionej miesiąc temu wizyty, bo nie ma na to czasu... Ja rozumiem, że na jej barkach spoczywa los świata i strasznie mi głupio, że zawracam głowę moją zagubioną kartką z godzina wizyty. Reasumując nie jestem w stanie skorzystać z wizyty, na którą czekałam miesiąc...
2/5
Pani doktor bardzo w porządku, niestety telefony odbiera Pani z recepcji a ta wypada zdecydowanie gorzej, przerywa rozmowę, jest niegrzeczna i bardzo mnie to zniechęca za każdym razem
1/5
Pani recepcjonistka bardzo nieuprzejma! Nie polecam.
4/5
Dr Jędrzejczyk mila i pomocna, na duży plus oceniam też czas oczekiwania na wizytę - jeszcze nigdy nie czekałam dłużej niż półtora tygodnia. Niestety Pani z rejestracji bardzo niemiła i opyskliwa, szczególnie dla młodszych dziewczyn, dla których wizyta u ginekologa to często większy stres. Jeśli ktoś ma możliwość to lepiej umawiać się osobiście, wtedy nieco łatwiej się z nią dogadać.
1/5
Zdecydowanie nie polecam. Pani z rejestracji bardzo niemiła , wręcz chamska, krzyczy przez telefon. Niczego się nie można dowiedzieć, bo "ona" nie ma czasu. Omijać szerokim łukiem to miejsce.
3/5
Pani doktor Kozłowska jest kompetentnym lekarzem, zawsze miła. Pani w rejestracji zniechęca pacjentki bardzo, krzyczy i jest opryskliwa w stosunku do pacjentek.
5/5
Doktor Kozłowska jest lekarką kompetentną, konkretną,rzeczową. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Nigdy też nie zdarzyło mi się trafić na kiepski humor Pani w rejestracji, także żadnych zastrzeżeń, miło i sympatycznie.
5/5
Doktor Jędrzejczyk super! Bardzo profesjonalna i wprowadza w gabinecie pozytywną atmosferę- bez stresu i skrępowania. Można zapytać się o wszystko i Pani doktor zawsze odpowie nawet na najgłupsze pytania.
Pani z rejestracji specyficzna ale nigdy nie była dla mnie niemiła .
2/5
Dodzwonić się tam, jak do prezydenta. A jak już Pani odbierze to burczy na pacjenta.
5/5
Jestem stałą pacjęntką doktor Jędrzejczyk. Prowadziła moją ciążę no i teraz jestem pod stałą kontrolą Profesjonalny, konkretny lekarz. Jeśli chodzi o Panią Jadzię z recepcji. Przemiła osoba. Zawsze pomocna, termin jeśli potrzebowałam zawsze się udało znaleźć. Polecam !!!
4/5
Pani dr Kozłowska godna polecenia, wyleczyla szybko i bezproblemowo nadzerke jednak rejestracja tam to tylko stres. Gwiazda mniej za rejestratorkę
2/5
Pani z rejestracji - masakra! Zero kultury osobistej opieki, nie wiem, kto zatrudnia takie osoby na stanowisko recepcjonistki, która ma kontakt z pacjentkami...
5/5
Doktor Jędrzejczyk super :) Konkretna, delikatna, wprowadza przyjemną atmosferę - zero powodu do stresu! Czas oczekiwania na wizytę także na plus, czekałam około tydzień.
Pani z rejestracji zdecydowanie zyskuje przy spotkaniu w rejestracji - przez telefon nie wydawała się być tak uśmiechnięta jak w rzeczywistości ;)
Polecam!
3/5
Kompleksowe podejście do zdrowia pacjenta, jednak mała opiekuńczość przy gadanu ginekologicznym i usg. Badanie było trochę bolesne, brak wyjaśnień w trakcie.

Bez problemu mogłam się umówić przez telefon, szybki termin tydzień później. Na miejscu szybkie przyjęcie bez kolejki.
Dodaj opinię

Adres:

Krasińskiego 16/2-3, Poznań Jeżyce

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN10:30-18:00
WT07:30-17:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-16:00
PT07:30-13:00