Poradnia Ginekologiczno-Położnicza "K na Żeromskiego" Plewka

Stefana Żeromskiego 18A
Wodzisław Śląski
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni 32 455 25 65
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-16:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-17:00
PT12:00-17:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-18:00
WT08:00-17:00
ŚR12:00-19:00
CZ08:00-17:00
PT12:00-17:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Położniczo-Ginekologiczna
32 455 25 65

Opinie o Poradnia Ginekologiczno-Położnicza "K na Żeromskiego" Plewka

Dodaj opinię
5/5
Bardzo sympatyczny lekarz polecam
5/5
W tym samym dniu rejestracja i wizyta gdzie w innych przychodniach trzeba czekac miesiac. Bardzo mily, konkretny lekarz, polecam kobietom w kazdym wieku.
5/5
Chodzę do tej przychodni już 14 lat, zawsze jestem zadowolona ,nigdy nie mialam problemu z rejestracją. Wizyta i rejestracja w jednym dniu. Lekarz bardzo konkretny i sympatyczny, pani w recepcji również miła. Polecam wszystkim kobietom !!!!
5/5
Polecam kobietom Pana doktora Plewke, 16 lat chodzę i uważam że to dobry fachowiec , nie zmieniłabym lekarza, jak dla mnie to naprawdę dobry profesjonalista.
5/5
Poradnia godna polecenia ,chodzę do Poradni K już z druga ciąża i jestem mega zadowolona.
5/5
Co prawda byłam u tego lekarza na 1 wizycie , miło się zaskoczyłam
Pani w rejestracji przemiła a sam doktor wysłuchał mnie , wyjaśnił mi na czym polega mój problem , przepisał mi odpowiednie leki
Pomimo przeczytanych wielu złych opinii jak na pierwszą wizytę nie dałabym sobie powiedzieć złego słowa
Bardzo ogromny plus to wizyty w ten sam dzień rejestracji gdzie teraz dostać się do ginekologa na NFZ graniczy z cudem
5/5
Bardzo miły i sympatyczny lekarz . Pani pielęgniarka również . Wizyta od ręki, dzwonisz umawiasz godzinę i w tym samym dniu.
5/5
Bardzo Polecam !!!
5/5
Dzięki Panu doktorowi Plewce udało mi się pokonać moje bóle brzucha , które nie były normalne . Chodziłam od doktora do doktora z myślą że właśnie to prywatnie potraktują mnie jak człowieka i powiedzą co jest na rzeczy . Pan doktor Plewka wszystko mi wytłumaczył zrobił badania krwi , na markery itd . Moje niepowodzenia ciąża prowadziły do depresji , lecz Pan doktor zobaczył na USG dużego guza w jajniku . W ciągu dwóch tygodni wszystko się działo tak szybko , zostałam przyjęta na oddział w Raciborzu na operację. Całe szczęście że to właśnie Pan doktor Plewka zobaczył u mnie coś złego i zareagował , nie to co inni mówili że" taka moja natura" " nic z tym nie robimy " Niestety jajnik mam usunięty bo było fatalnie . Dzięki Panu doktorowi Plewce teraz mam nadzieję na lepsze jutro i że skończy się teraz to upragniona ciąża . Ściskam mocno Pana Doktora Plewke :)
5/5
Polecam! bardzo sympatyczny i doświadczony lekarz. Przemiła położna, która zawsze służy pomocą. Wizyta w tym samym dniu co rejestracja.
1/5
Lekarz odomówił prowadzenia ciąży z powodu ciąży wyższego ryzyka. Jestem po udarze. Brak możliwości wpuszczenia partnera aby zobaczyć dziecko na usg. Nie jestem zadowolona. Nie polecam. No oczyłam się gorsza i bardzo źle po takiej wizycie. Więc jeśli macie jakiś problem to nie macie na co liczyć u tego lekarza
5/5
Czy lekarz przyjmuje prywatnie czy na NFZ?
Dodaj opinię

Adres:

Stefana Żeromskiego 18A, Wodzisław Śląski

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-17:00
ŚR12:00-19:00
CZ08:00-17:00
PT12:00-17:00
PN08:00-18:00
WT08:00-16:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-17:00
PT12:00-17:00