1. Okulista
  2. Podlaskie
  3. Łapy

Poradnia Okulistyczna "Socius" - Okulista

Sikorskiego 26/3
Łapy
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
51 dni889 564 881
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WTnieczynne
ŚR09:30-18:00
CZnieczynne
PT08:00-16:00

Opinie o Poradnia Okulistyczna "Socius"

Dodaj opinię
1/5
Dlaczego jest tak dlugi czas oczekiwania na wizytr do okulisty tak nie powinno byc.
1/5
Poszłam z bratem, ponieważ łzawiły mu oczy, były czerwone i opuchnięte. Miałam skierowanie. Pani zarejestrowala. Przyjela wszystkich, ktorych zastalismy przychodzac, a nastepnie poprosila do lekarza 2 kolejne osoby, ktore przyszły PO NAS! Pani dała informacje ze lekarz przyjmuje po kolei.. Brak powagi i bezczelność.Wyszliśmy. Nie polecam nikomu, kto idzie z urazem. Chyba ze pani ktora wyznacza kolejnosc, jest znajomą :)
1/5
Dno dna
Tak to jest jak się nie ma konkurencji i można przyjmować bo szara masa i tak nie ma gdzie pójść. Obsługa nieprzyjemna. Jesteś intruzem a nie pacjentem w tym "ośrodku"
2/5
Bardzo nie przyjemna Pani recepcjonistka czy jak jej tam, strach odezwać się, jakby pracowała za karę. Co do lekarza podejście do dzieci ma dobre, badania wykonuje bez problemu.
5/5
Dziś właśnie byłam z bolącym okiem i zostałam bardzo uprzejmie i profesjonalnie potraktowana. Nie czekałam długo. Jestem zadowolona .
1/5
Takiego bydła to ja jeszcze nie spotkałem. Postawa pielęgniarki, a raczej tej cieciowej co wpuszcza do lekarza jest oburzająca. Przyjechałem z bolącym, przekrwionym i łzawiącym okiem, podejrzenie, że coś tam się wbiło. Wpuszczająca kazał mi się ustawić w kolejkę, choć jak wół napisane jest, że z kontuzją wchodzimy bez. Przyjęto wszystkich nie potrzebujących szybkiej pomocy a następnie ta szmata zaczęła prosić młodych panów na badania okulistyczne do prawa jazdy, którzy przyszli po mnie. Lekarza niestety nie zobaczyłem. Pojechałem szukać pomocy okulisty.
5/5
Jestem bardzo zadowolona byłam z córką Lekarz bardzo miły i wytłumaczył co i jak 🙂
3/5
Lekarz małowówny, jak się nie zapytasz to nie wiesz na co chorujesz.
1/5
lekarz gbur, personel bardzo nieprzyjemny. Więcej tam nie zajdę i nikomu nie polecam.
1/5
DNO!!!

Przyszłam z bolącym okiem i zostały przypisane mi złe krople przez które bardzo pogorszył mi się wzrok (lekarz nawet nie powiedział co jest przyczyną bólu oka).
Przyszłam po tygodniu i zostałam potraktowana jak śmieć - recepcjonistka z wielkim oburzeniem zapytała po co znów przyszłam skoro byłam tydzień temu... niby nie trzeba sie umawiac (dzwoniłam aby się umówić i usłyszałam, że nie trzeba) a nagle okazuje sie ze w kolejce sa osoby umówione i mam czekać ślepa na jedno oko!!!!!!!Dno! Lekarz nie podchodzi do swojej pracy na poważnie, gbur a recepcjonistka wielka dama od otwierania drzwi prostaczka i zachowuje sie jakby pracowała za karę!


ODRADZAM!

gdybym nie był umowiona prywatnie za kilka dni to nigdy bym tu ponownie nie przyszła a z tak dużym pogorszeniem wzroku nie mogę czekać!


Tragedia, dawno nie spotkałam osob ktorzy ignorowali by tak człowieka!
1/5
Czekałam 1 miesiąc na prywatną wizytę A jak przyszłam w umówionym terminie drzwi były zamknięte.
5/5
Świetny lekarz, podejście do problemu rzetelne i profesjonalne.Wizyty umawiane na konkretną godzinę.Brawo p.Doktorze!
Dodaj opinię

Adres:

Sikorskiego 26/3, Łapy

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-16:00
WTnieczynne
ŚR09:30-18:00
CZnieczynne
PT08:00-16:00
Poradnia Okulistyczna "Socius" na mapie
Widok z ulicy Poradnia Okulistyczna "Socius"