Poradnia Stomatologiczna

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Maklakiewicza 3
Mszczonów
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Poradnia Stomatologiczna

Dodaj opinię
1/5
Pani doktor leczyła zęby córce .
Trzy i dwa lata temu.Niestety pod plombami zęby nadal się psuły.
Dwa zęby nie udało się uratować.
U obecnej Pani stomatolog ,która leczy zniszczone zęby istnieje dokumentacja.Pragnę nadmienić,że
Pani doktor leczyła córce zęby w ramach reklamacji , jak widać z fatalnym skutkiem.
5/5
Pan Piotr Kaniut to najlepszy dentysta i fachowiec jakiego spotkałam. Mam dosyć zaniedbane zęby oraz poważną wadę zgryzu ale postanowiłam się przełamać. Musiałam mieć robione dwie koronki na mocno zniszczonych piątkach. W innych gabinetach słyszałam, że nic z tego, że implanty. Pan Piotr wykonał doskonałą robotę - mam odbudowane zęby przed leczeniem ortodontycznym. Jestem bardzo zadowolona i już nie mogę doczekać się leczenia ortodontycznego u Pani Kasi Starskiej, która również przyjmuje w tej klinice. Pani Kasia dała mi nadzieję, że mogę mieć "normalny" zgryz. POLECAM KAŻDEMU KTO SIĘ BOI I WSTYDZI!!!
5/5
Witam.
Od 6 lat współpracuję z Lekarzami z tych placówek.Zanim rozpocznę leczenie ortodontyczne na rtg m.in pantomograficznym sprawdzam stan uzębienia.Nigdy nie spotkałam się z próchnicą wynikającą z niedoczyszczenia zębów przez Lekarzy. Oczywiście próchnica powierzchni stycznych i owszem ALE ta wynika z braku nitkowania zębów po posiłkach a nie interwencji Lekarza.Z tego co Pan opisuje zęby były mocno zniszczone i powikłane próchnica głęboką.(takie zęby zawsze gorzej rokują ) Zęby zdrowe powinny być kontrolowane co 3- 6 m-cy (zależy to od wieku i stanu zdrowia Pacjenta) a nie po 2-3 latach. Właściwa dieta,fluoryzacja ,wizyty kontrolne co 3-6 m-cy mogły uchronić Pana Córkę przed takimi powikłaniami.
5/5
Moje dzieci były leczone przez dr Ewę od dzieciństwa.Są już dorosłe i dzięki opiece od 'małego' dziś nie wiedzą co to ból zęba. poszłam z nimi do dentysty jak wyszły pierwsze mleczaki,tak też robi dziś moja córka z wnuczką.
5/5
Miałem wyrywane zęby.Bałem się bardzo bo nie byłem u dentysty dawno. Nic nie bolało ,czekam teraz na wygojenie i zrobienie protezki
1/5
Miałam tą nieprzyjemność być u stomatologa z dzieckiem przebarwienie, które miał na zębie zostało zbagatelizowane i kazano obserwować. Poszłam prywatnie do innego lekarza i dziecko spędziło na fotelu prawie godzinę, bo okazało się że jest tam bardzo duża próchnica. Nie polecam
1/5
W dniu 08.07.2019 korzystałem z usługi polegającej na wklejeniu sztyftu z koronką. Usługa trawala kilkanaście minut i polegalą na oczyszczeniu sztyftu i miejsca jego wklejenia.
Za taką usługę zapłaciłem 200 pln. Kilka dni później odpadła koronka (sztyft trzyma się).
Tym razem wklejenie wykonała pani Magdalena Teda; gabinet ul.Nowy Rynek 6 --koszt 50 pln.
Pani Magdalena stwierdziła, że wklejenie sztyftu też kosztowałoby mnie tyle samo ...
To ta sama miejscowość czyli Mszczonów. Obie usługi były wykonywane natyhmiast czyli w tzw.
trybie awaryjnym. Nie wiem czy p.Kaniut jest dobrym fachowcem stomatologiem ale kieszenie czyści fachowo.
Dodaj opinię

Adres:

Maklakiewicza 3, Mszczonów
Poradnia Stomatologiczna na mapie
Zdjęcie budynku Poradnia Stomatologiczna