Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych "Med-Opor" NZOZ

Śniegockiego 15
Wrocław
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza Rodzinnego
71 363 54 19
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
71 363 54 19
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej
71 363 54 19
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych "Med-Opor" NZOZ

Dodaj opinię
1/5
Najgorsza przychodnia jaką znam.Jedna z lekarzy całkowicie pozbawiona empatii. Brak windy, brak podjazdów do wózków, opryskliwy personel (pani w rejestracji nie podnosi telefonu nawet jak nie jest zajęta.
1/5
Nie polecam, przede wszystkim doktor Herman, która nie szanuje pacjentów, nie potrafi wystawić poprawnie skierowania i śmieje się ze starszych osób. Przychodnia prezentuje zerowy poziom.
1/5
Absolutnie zgadzam się co do doktor Herman, traktuje pacjentów jak symulantów i naciągaczy na zwolnienia.
Nie potrafi rozpoznać choroby, leczy Gripexem , a okazuje się ,że to jest zapalenie płuc, w innym przypadku było zapalenie oskrzeli.
Czas może na jakieś zmiany. Nikt nie robi łaski w rejestracji, że przyjmuje mnie na konsultacje lekarskie.
Pracuję o wielu lat , płacę podatki i oczekuję szacunku i tego co mi się należy zgodnie z konstytucją
Moje ocena nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę
5/5
Jestem mile zaskoczony , pomimo tego że przyszedłem w ostatniej chwili zostałem przyjęty wysłuchany przez lekarza,udzielono mi wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie moje pytania rzeczowo,kompetentnie i dużą życzliwością udzielono mi porady lekarskiej .
5/5
Przyszłam z dzieckiem niezarejestrowana ale bylam zaniepokojona stanem córki pomimo braku miejsc i. wielu pacjentów okres zimowy ,pani w rejestracji uspokoiła mnie że córka zostanie przyjęta przez lekarza ,tylko trzeba chwilę poczekać .Rzeczywiście pani doktor przyjęła mnie z córką uspokoiła mnie zbadała dziecko przepisała leki i umówiła kontrolną wizytę . Wizyta była bardzo profesjonalna i odbyła się miłej atmosferze.Przychodnia kameralna , czysta, gabinety lekarskie przyjazne dzieciom .W obecnej sytuacji w poz o których słyszę od znajomych gorąco polecam tą placówkę
5/5
Dostałem receptę na leki bez refundacji wypisane przez specjalistę na wizycie na NFZ różnica w cenie z lekami refundowanymi to około 200pln podjechałem do przychodni Med-Opor do której się niedawno zapisałem byłem zrezygnowany ale licżyłem na pomoc , pani doktor skończyła już prace w przychodni i wyjeżdżała na wizyty domowe otrzymałem informacje w rejestracji ale proszę podejść do lekarza , pani doktor wróciła się do gabinetu wysłuchała mnie pomogła wytłumaczyła system refundacji i zmieniła cześć leków na refundowane miła , rzetelna pomoc i duża empatia to rzadkość w dzisiejszej rzeczywistości pacjenta jestem bardzo zadowolony .
5/5
W okresie okropnego koronawirusa przychodnia prowadzi głównie teleporady ale ja potrzebowałam dla mamy leżącej i schorowanej wizytę domowa i byłam ogromnie przerażona ze nikt mi nie udzieli pomocy zadzwoniłam kilka razy do rejestracji udało się pani doktor uspokoiła mnie przez telefon zebrała wszystkie informacjami stanie zdrowia mamy i powiedziała ze do 2 och godzin podjedzie na wizytę domową byłam bardzo zaskoczona i szczęśliwa zarazem bo wiedziałam od znajomych ze teraz lekarze nie robią wizyt w domach bardzo się ucieszyłam mama została zbadana dostaliśmy zalecenia wypisane recepty pani doktor na koniec wizyty życzyła nam dużo zdrowia Obecnie mama czuje się zdecydowanie lepiej pani doktor jeszcze 2 u krotnie dzwoniła do nas z pytaniem jak czuje się mama Jestem bardzo wdzięczna za całą pomoc leczenie i zaangażowanie Przychodnia godna polecenia !!!
5/5
Miło ,przyjemnie ,profesjonalnie polecam tą praktykę Poz
5/5
Niedawno się przeniosłem i miałem okazje skorzystać z usług przychodni już w czasie pandemii ,zadzwoniłem na teleporade Następnie pani doktor umówiła mi wizytę w praktyce za godzinę ,wykonano mi szybko i w pełni profesjonalnie pełną diagnostykę moich dolegliwości ,pobrano na miejscu badania zlecono usg brzucha wypisano leki ,życzono zdrowia i poinformowano że w razie jakiekolwiek pogorszenia stanu zdrowia mam się niezwłocznie kontaktować z przychodnią .
Mogę z czystym sercem polecić tę przychodnię innym Tak trzymać !!!
5/5
Profesjonalna pomoc lekarska miła sympatyczna obsługa pomimo że w pierwszej kolejności odbyła się teleporada a następnie zostałem zakwalifikowany przez lekarkę do wizyty osobistej po wizycie pobrano mi na miejscu wszystkie potrzebne wyniki badań oraz ekg wszystko odbywało się w zachowaniem pełnej ochrony osobistej czułem się bezpiecznie i komfortowo .Jestem bardzo zadowolony .
5/5
najpierw skorzystałem z teleporady potem zostałem zaproszony na wizytę do przychodni profesjonalna obsługa medyczna przychodnia po remoncie czysto schludnie i przede wszystkim komfort że nie musiałem czekać w jakiś kolejkach jestem zadowolony
5/5
Niedawno się tu przeniosłem szybko sprawnie profesjonalnie to czego oczekiwałem jestem zadowolony zwłaszcza z tego ze jest kameralnie polecam
5/5
Byłem nad morzem na urlopie zgubiłem leki stałe zadzwoniłem do przychodni i byłem bardzo zaskoczony telefon odebrała pani w rejestracji poprosiła żebym poczekał po wyjaśnieniu mojego problemu i w niespełna 4 y minuty z zegarkiem w ręku podała mi kod nowej recepty na moje leki pożegnała się ze mną życząc udanego urlopu .Jestem jeszcze pod wrażeniem ,polecam tą przychodnię
5/5
Jestem bardzo zadowolona z przychodni Med-Opor, należę od wielu lat i nigdy nie zostałam odesłana bez pomocy, nawet w dobie pandemii, polecam z czystym sumieniem tę przychodnię.
Dodaj opinię

Adres:

Śniegockiego 15, Wrocław Oporów

Numer telefonu: