Praktyka Lekarska Dentystyczna

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 16-02-2020.
Licealna 18
Opole
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Praktyka Lekarska Dentystyczna

Uwaga!

Prosimy o rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Co najmniej jeden z komentarzy na temat ośrodka jest napisany z tego samego adresu IP, którym posługuje się osoba podająca się za właściciela placówki i która prosiła nas o usunięcie jej danych osobowych. Opinie mogą wprowadzać w błąd. Podejrzewamy, że ich autor łamie prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.

Administratorzy

Dodaj opinię
1/5
nie polecam ten dentysta jest przysłowiowym sadysta!!! Przy wyrywaniu zeba podśpiewuje pod nosem . znieczulenie wogole nie zadzialalo nie przejela sie tym chciala chyba pobawic sie w rzeżnika . dopiero jak zlapalam ja za reke i poprostu ucieklam skierowala na chirurgie!!
5/5
super lekarz polecam
4/5
dobry specjalista swietnie usuwa zeby
5/5
fajny gabinet i mila pani doktor polecam
5/5
Kilka dni temu usuwałam u Pani doktor 2 zęby. Szybko i bez bólu, chociaż dwóch innych dentystów odsyłało mnie do chirurga.
Polecam !!!
Ps. Co do wpisu "ani" to albo hipochondryk albo
konkurencyjny dentysta.
4/5
Polecam. Miła Profesjonalna Obsługa
1/5
Zdecydowanie nie polecam, Chodziłam przez jakiś czas do Pani doktor, ale w końcu zdecydowałam się zmienić. Usunięcie kamienia nazębnego było bardzo bolesne(z użyciem dłuta, pilniczków - metoda już nie używana w dzisiejszych czasach). Myślałam że umrę z bólu na tym fotelu, dziąsła nie dość że mam wrażliwe to całe mi pokaleczyła, to jeszcze kamień nie został dobrze usunięty i miałam wrażenie że tymi dłutami i pilnikami niszczy moje zęby. A Pani doktor wmawiała mi że tak właśnie wygląda usuwanie kamienia i musi boleć, co jest kompletną bzdurą. No i jest jeszcze ząb, który muszę teraz leczyć kanałowo. Ząb który nie bolał, Pani doktor stwierdziła że trzeba leczyć, więc został "leczony" metodą oczywiście płatną wypełnienie kompozytowe, ale coś jej nie poszło. Ząb wcześniej mnie nie bolał, po ingerencji Pani doktor czułam że coś się z nim niedobrego dzieje. no i w końcu zaczął bardzo boleć i okazało sie że leczenie kanałowe jest konieczne. Jestem zła bo ten ząb mnie nie bolał, a niepotrzebna ingerencja Pani doktor doprowadziła do tego że teraz muszę leczyć tego zęba. a najlepsze jest to że zapłaciłam za to nie małe pieniądze tej Pani. Także nie polecam.
5/5
FAJNA PANI DOKTOR LECZENIE BEZ STRACHU I BOLU POLECAM
4/5
Chciałabym odpowiedzieć pani
Ani na nieobiektywna ocenę mojej osoby .
Pacjentka zapomniała wspomnieć o trzech poprzednich wizytach na których zostały usunięte cztery zeby(jeżeli było tak okrutnie to nikt przy zdrowych zmysłach nie wróciłby w takie miejsce)
Druga pacjentka pani
Magda prawdopodobnie pomyliła gabinety gdyż w moim gabinecie od początku jego istnienia do zabiegu usuwania kamienia nazebnego uzywam profesjonalnego sprzetu (skalera) nie posiadam starożytnych pilników i dłut pozdrawiam
5/5
Pani doktor jest bardzo miła usuwa zęby bezboleśnie pani Ania źle napisała chyba się pomyliła
jest pani dobrym lekarzem polecam na przyszłość!!!
5/5
Pani Ania chyba pomyliła lekarza. Pani doktor - pełen profesjonalizm, miła i uprzejma. Poleciła mi ją znajoma i po wielu latach zmieniłam stomatologa - teraz chodzę systematycznie, bez większego strachu.
POLECAM
5/5
Polecam !!
1/5
Jak poszłam na pierwszym razem wydawało mi się, że Pani doktor wie co robi, okazało się to mylne, gdyż poszłam z rwącym bólem zęba do innego dentysty okazało się, że Pani Katarzyna zrobiła mi takie luki , że wdało się zakażenie. Zęby nie było do końca zaplombowane. Ale czego się spodziewać na nfz.
Dodaj opinię

Adres:

Licealna 18, Opole