Praktyka Lekarska Mirosław Wolski Specjalista Alergologii i Specjalista Chorób Płuc

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Grodzka 73
Wałbrzych
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Praktyka Lekarska Mirosław Wolski Specjalista Alergologii i Specjalista Chorób Płuc

Dodaj opinię
1/5
Z początku wszystko wyglądało w porządku, przez pierwsze sezony, miłym zaskoczeniem były małe kolejki (później miało się jasno wytłumaczyć dlaczego), jednak z czasem kiedy moja dolegliwość zaczęła się komplikować i Pan wolski musiał się wykazać czymś więcej niż tylko sczepieniem. Zaczęły się schody. Dla przykładu systematycznie co rok dostawałem uczulenia na skórze poprosiłem o jakąś maść, później zwróciłem uwagę, że co roku dostawałem inną maść, niby jeszcze nic złego w tym by nie było gdyby nie fakt, że maści miały sprzeczne działania. W ogóle to odczuwałem wrażenie, że w zasadzie mnie nie słuchał, wpatrzony monitor tylko udawał, diagnozę ograniczają do szablonu. Kiedy pytałem co mnie może uczulać słyszałem odpowiedzi – „różne rzeczy pylą” Takie ogólniki miały okazać się codziennością jeśli tylko pacjent ośmielił się wyjść za ramy podawania szczepionki. Recepty wypisywał raz z ulgą, a raz ze 100% odpłatności. Kiedy zwróciłem uwagę usłyszałem: - dzisiaj wypisałem już dużo recept. Kiedy dodałem co to za argument, usłyszałem, że NFZ się czepia, następnie padła długa litania jak ma ciężko, jako biedny lekarz w Polsce. Im dalej w czasie, tym coraz trudniej było dostać receptę z ulgą, coraz więcej było narzekania swój ciężki los i jak to znajomy X dobrze sobie żyję w stanach pracując w szpitalu 1 dzień w tygodniu. Zaczęło się robić coraz bardziej groteskowo. Obecnie w każdym tygodniu co najmniej kilka dni (jak nie tygodni) go nie ma. Co ma zrobić pacjent który dostał potężnego uczulenia? To już jego zmartwienie... Zawsze się tłumaczy, że nie może przyjmować więcej pacjentów bo NFZ mu nie zapłaci. Nigdy nie zapomnę, kiedy stwierdził, że mógł by pracować i za darmo, ale papier do drukarki i waciki są takie drogie. W zasadzie zgodność pieniędzy od NFZ-tu to jedyne na co zwraca uwagę. (kasa musi się zgadzać) Nigdy nie idzie pacjentowi na rękę. Wręcz lubuje się w piętrzeniu problemów.

Lekarz jest wyjątkowo niekompetentny i nie wrażliwy. Potrafił zamknąć drzwi do poradni pacjentowi przed nosem, i pójść do domu, argumentując że jest zmęczony. Nie uwierzył bym własnym oczom gdyby nie spotkało mnie samego to później. Chyba nie muszę dodawać, nie było jeszcze czasu na zamknięcie przychodni.
Szczytem było kiedy Ewuś nawalił zostałem po prostu wyrzucony z gabinetu, tak jakbym był jakimś kombinatorem bez ubezpieczenia, oczywiście fakt, że jestem pacjentem od 6 lat nie miał najmniejszego znaczenia, ani to, że dostałem mocnego uczulenia. (dobrze, że w aptece się zlitowali i dali mi odpowiedni lek).
Żeby nie być tak całkiem negatywnym i powiedzieć coś pozytywnego to trzeba przyznać, że ma całkiem elegancki gabinet (drogie komputerki, drukarki, mebelki niczego sobie, etc.) i jeśli z początku się ufa swojemu lekarzowi można odnieść wrażenie, że jest ok. choć tak naprawdę jego terapia bardziej szkodzi niż pomaga.

I to jest naprawdę nie przyzwoite, że tacy lekarze utrzymują w zawodzie mimo swoich wątpliwych kompetencji w każdej innej sytuacji, gdyby np. wizyty były odpłatne lub gdyby przychodnie, dbały o jakość swoich usług, tacy lekarze nie mieli by ani jednego pacjenta, (chyba najlepszym dowodem jest fakt, że doktor nie udziela wizyt prywatnych – oficjalnie że niby nie ma czasu) ale niestety ma umowę z NFZ, a pacjenci są w gruncie rzeczy skazani na „tak wysokie kompetencje”...

NAPRAWDĘ NIE PRZYZWOITE.
1/5
Wyjątkowo zły lekarz. Stanowczo nie polecam!
1/5
Nie polecam!
1/5
Stanowczo nie Polecam!
1/5
Wyjątkowo zły i nie kompetentny lekarz.
1/5
Bardzo niekompetentny. Unikać.
1/5
Wyjątkowo nieprzyjemny i niekompetentny lekarz
1/5
Cóż można powiedzieć? Ręce opadają. Brak jakiegokolwiek zaangażowania a do tego chamstwo
1/5
Nigdy nie spotkałam się z takim olewaniem przez lekarza!
1/5
Beznadziejny poziom. Szkodzi nie leczy! Nieprzyjemny i gburowaty!
5/5
Świetny specjalista. Kompetentny w porządku wobec pacjentów. Polecam
4/5
Fachowa obsługa. Właściwie jedyne, co można mu zarzucić, to niezrozumiała zbytnia niechęć to traktowania co bardziej niekulturalnych pacjentów bardziej per noga.
5/5
Wbrew wszystkim komentarzem to bardzo kulturalny i fachowy lekarz.
5/5
Bardzo kompetentny i keszcze bardziej doświadczony. Szczerze polecam bo potrafi pomóc i z wysypką u dorosłego i czymś poważniejszym u dziecka.
5/5
Zdecydowanie polecam. Po pewnych problemach z terminem rejestracji, trafiłem do Doktora. Zdecydowanie pomógł w moich problemach, do choroby i leczenia podszedł kompleksowo, miałem poczucie iż w końcu ktoś nie potraktował mnie "szablonowo" tylko zainteresował się problemem. Modyfikacja dotychczasowego leczenia przynosi już rezultaty. Doktor sympatyczny, choć nie wdaje się w dyskusje poza głównym celem wizyty. Jako pacjent bardziej oczekuję efektów niż koleżeńskich rozmów, więc pasuje mi, że ktoś skupia się na problemie i szanuje swój i mój czas. Pozostaje mi bardzo podziękować za profesjonalną pomoc.
4/5
Bardzo miły człowiek i fachowiec polecam bardzo.
5/5
Byłem u doktora w połowie grudnia. Potężna angina plus straszna wysypka na dłoniach. Myślałem, że to uczulenie na antybiotyk, zwłaszcza, że po kolejnej dawce zacząłem się bardzo źle czuć. Okazało się, że mam combo miesiąca- angina plus bostonka. Doktor to od razu wykrył. Pełen profesjonalizm, duuuża wiedza. Z pozoru nieistotne pytania okazują się potrzebne do diagnozy. Bez dopraszania się dostałem leki na swędzenie ( jak te krosty napierdalają....). Do tego leki na anginę. Polecam każdemu Doktora.
5/5
Konkret i kompetencja!
5/5
Pan Doktor mi pomugl. Inni nie chcieli -złoty człowiek.
5/5
Wbrew, niezrozumiałym dla mnie opiniom, polecam Pana doktora. Bardzo kompetentny, empatyczny lekarz. Bardzo szybko ustalił co mi dolega i zlecił skuteczną kurację. Oby więcej takich lekarzy!
5/5
Wyjątkowy fachowiec i specjalista w swojej dziedzinie. Polecam z całego serca.
5/5
Z dużym zaskoczeniem przeczytałam negatywne opinie o Panu Doktorowi. Nie potwierdzam i nie rozumiem skąd się wzięły. Leczę się u Pana Doktora od wielu lat, byłam odczulana z dobrym efektem. Mam wrażenie że dr Wolski obrywa za NFZ i stan polskiej służby zdrowia i durne "limity" ze strony NFZ.
Jak dla mnie super lekarz, zawsze miły, kompetentny i skuteczny.
5/5
Bez zarzutu.
5/5
Jak widzę zamieszczone serie po kilka ocen na 1 gwiazdkę w jednej dacie, zastanawiam się, jak smutne trzeba miec zycie zeby komuś psuć opinie w Internecie. Miałem okazję odwiedzić dr Wolskiego z wizytą kilkakrotnie, zarówno samemu jak i z dzieckiem i za każdym razem postawiona diagnoza okazywała się trafna. Fachowo i kompetentnie ten człowiek mi nie raz pomógł. Zasłużone 5 gwiazdek.
5/5
Serdecznie polecam Pana Doktora. Człowiek o wysokiej empatii, jako jedyny nie potraktował mojego problemu jako "kolejnego przypadku" do odębnienia. Wizyta trwala niemal 30 minut, Pan Doktor dokładnie zebrał wywiad, przeanalizował wyniki badań i co najważniejsze- zalecił skuteczną terapię. Pierwszy raz spotkałam lekarza, który zaoferował mi kompleksową pomoc i w sytuacji zaostrzenia choroby pokierował mnie do dalej do szpitala. Nie wiem, skąd takie negatywne opinie, jak poniżej- chyba od niezadowolonej konkurencji. Jak dla mnie- specjalista na 5+.
Dodaj opinię

Adres:

Grodzka 73, Wałbrzych