Praktyka Lekarza Rodzinnego - Grażyna Chomicz

Mosiężna 35/3-4
Wrocław
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
71 792 30 01
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
71 792 30 01
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej
71 792 30 01
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-09:00
ŚR08:00-08:55
CZnieczynne
PT08:00-08:55

Opinie o Praktyka Lekarza Rodzinnego - Grażyna Chomicz

Dodaj opinię
1/5
Niestety nie da się dodzwonić. Panie w rejestracji najwyraźniej używają telefonu tylko do rozmów wychodzących. Albo mamy sygnał zajętości, albo nikt nie odbiera. Żenada!
5/5
W lipcu przychodnia byla nieczynna i dlatego nikt nie odbierał.
1/5
Należąc do drugiej praktyki mieszczącej się na ulicy Mosiężnej w tym samym budynku, nie ma możliwości przepisania się do praktyki dr Chomicz. Przy zapisywaniu do praktyki stosuję się rejonizację, która nie powinna mieć miejsca. Jestem bardzo niezadowolona z potraktowania.
1/5
7:30 rejestracja . 7:35 brak miejsc. W srody nie dla dorosłych tylko dzieci. Porażka. 2 gabinety to wszystko. Cudem jest dostaniem się.
1/5
Poziom kultury jednej z pań pielęgniarek-rejestratorek jest żenujący. Byłam świadkiem bulwersującego komentarza na temat zachowania jednej z pacjentek w obecności osób czekających na wizytę. Pielęgniarka używając wielokrotnie i głośno nazwiska pacjentki opowiadała, jak chora ją "opiernicza, wszystkich wykorzystuje i jest nie do zniesienia". To nie pierwszy raz, gdy ta pielęgniarka pozwala sobie na niestosowne uwagi przy rejestracji telefonicznej i złośliwe komentarze do koleżanki, co słyszą oczekujący do laboratorium. Pani nie widzi nic niewłaściwego w swoim zachowaniu, co świadczy wyłącznie o jej poziomie.
4/5
Na szczęście praktyka lekarska dr Chomicz, z której usług korzystamy z córką od lat zapewnia świadczenia zdrowotne na najwyższym poziomie oraz życzliwą opiekę całego personelu
(z jednym niestety niechlubnym wyjątkiem w osobie pani rejestratorki).
5/5
Pani doktor Chomicz jest osobą bardzo empatyczną i świetnym fachowcem. Leczyłem się u niej jeszcze na ulicy Stalowej jakieś 10 lat temu. Mam szczęście być pod opieką pani doktor, nigdy mnie nie zawiodła.
5/5
Jestem od wielu lat pacjentką Pani dr Grażyny Chomicz, jest przede wszystkim fachowcem, (zawsze trafne diagnozy) a nade wszystko osobą empatyczną, cierpliwą - szczególnie dla seniorów).
5/5
Jestem pacjentem praktyki od niedawna,szczerze polecam,rodzinna atmosfera ,każdy problem można rozwiązać .Kiedyś bylem pacjentem dość dużej przychodni i dziś widzę ogromną różnicę w możliwości odbycia wizyty lekarskiej ....nie ma nawet porównania.Nie jestem anonimowym chorym ...Podziękować Paniom w rejestracji , rejestracja prowadzona wzorowo biorąc pod uwagę fakt wystepowania zwiekszonej ilosci zachorowan.Polecam calym sercem ...
1/5
Od ponad 20 lat chodziłam do tej lekarz. Chodziłam, bo już ją pożegnałam a zaraz za mną, cała moja rodzin. Nasza cierpliwość i wyrozumiałość dla tej lekarz skończyła się. Wiele lat temu chwaliłam ją bardzo ale odkąd zaczęła prowadzić praktykę lekarza rodzinnego,to pieniądze zaczęły być ważniejsze od pacjenta. Notorycznie się spóźnia,co rozbija godziny wyznaczonej wizyty. Wdaje się w ploty z niektórymi pacjentami( słychać przez drzwi) co wydłuża czas oczekiwania. Ma cholerny problem z wypisaniem skierowania gdzie kolwiek. Mam 50 lat, a ona nigdy nie widzi podstaw, by wypisać skierowanie choćby po to, by człowiek mógł się przebatać profilaktycznie np z powodu chorób dziedzicznych. A wtedy gdy diagnoza jest prosta i łatwa w leczeniu, jak np problem z trądzikiem, to kieruję do dermatologa, by ten wypisał głupią maść na pryszcze. Problem z wypisaniem recepty ogromny, mimo zaleceń lekarzy specjalistów lub na podstawie wypisów ze szpitala. Szpital w epikryzie pisze o stałym leczeniu lekami lub wykonywaniu stałych badań np moczu, kończą się leki, trzeba zrobić badanie a ona zamiast wypisać receptę i skierowanie kieruje do szpitala. W szpitalu pukają się w głowę i kierują do rodzinnego. Zarejestrować się telefonicznie, nie ma szans.Trzeba zasuwać o 7 rano by się zarejestrować. O punkcie poboru (laboratorium analityczne) nawet szkoda wspominać. Koszmar! Kto ma gdzie ucieka z tej przychodni. Niestety zostają tylko starzy ludzie, przez zasiedzenie i przyzwyczajenie. Nie polecam, wręcz odradzam.
-
1/5
Od wielu lat korzystam z usług tej przychodni, niestety z roku na rok coraz gorzej. Na szczęście nie choruje często, więc rzadko zaglądam do przychodni ale od momentu gdy mam się zariestrować to już mam nerwy, bo wiem że będzie coś nie tak. Dziśaj poszłam po południu, bo czuję, że choróbsko się rozkręca,a jakaś młoda siksa "pani doktor" ( z polecenia dr Chomicz) jeden dzień zwolnienia mi dała ,bo chorować powinnam od poniedziałku do piątku. Pecha miałem, że się w czwartek rozchorowałam.
Jeden dzień to ja sobie mogłam urlop wziąć, a paracetamol i kropelki do nosa , które mi zaleciła sama sobie kupić mogę bez dyplomu lekarza. Wieczór przyszedł a mnie już uszy bolą, zatoki zawalone, cały człowiek obolały.Dodzwonić się nie można, więc zasuwa człowiek chory, by o 7.30 zarejestrować się np. na 8 i siedzisz zasmarany z gorączą, bo pani dr Chomicz, jakby nigdy nic na 9 przychodzi. Zawsze ma problem by wypisać receptę lub skierować na badania, mimo zaleceń lekarza specjalisty o kontynuowaniu badań i leczenia w rejonie. Moja cierpliwość się skończyła.
Czas najwyższy uciakać z tej przychodni.
5/5
Jestem wraz z moją rodziną , pod opieką - Dr.Grażyny Chomicz
od wielu lat. Jest to lekarz z powołania , zawsze służący fachowa pomocą , poradą. Nigdy nie zdarzyło mi się abym poczuła się zbyta lub zapomniana i pozostawiona z problemem zdrowotnym sama.Jest to lekarz oddany swoim podopiecznym prawie bezgranicznie. Zawsze ma czas na wysłuchanie i otoczenie człowieka dużym sercem i pełna empatią. Wystawiam najwyższą ocenę dla wielkiego serducha i ciepła płynącego z niewielkiej osoby Pani doktor.
Serdecznie dziękuję i życzę wielu lat w zdrowiu i mocy.
1/5
Chodzę tam od lat, ale niestety zmieniło się na gorsze. Gdzieś w tej całej pracy przychodni pacjent stał się problemem. A to przecież dla niego istnieje ta praktyka. Jestem zawiedziony.
.
1/5
Przychodnia spada n psy. Leczę się od lat u dr Chomicz ale bardzo trudno się do nie dostać. Telefonicznie nie ma szans. Trzeba przyjechać z samego rana . Dezinformacja. Pani w rejestracji każe dzwonić na następny dzień ale jak się dzwoni to już nie ma miejsca. Pielegniarka- rejestratorka to jakiś koszmar. Wydziera się, komentuje. Jest opryskliwa i bezczelna...Sama jestem położną i gdybym tak się zachowywała w pracy już dawno dostałabym wypowiedzenie .
2/5
Bardzo trudno się zarejestrować na dany dzień, bo jeden telefon ciągle zajęty od rana to za mało. Natomiast kiedy się już człowiek dodzwoni to nie ma miejsc, mimo, że jest się chorym i trzeba przyjść mimo wszystko do tej przychodni. Mało tego lekarka nie miała na tyle DOBREJ WOLI, żeby mi wystawić zwolnienie dwa dni wstecz, chociaż jest to dopuszczalne, bo boi się ZUS u.Dr Chomicz też mi nie chciała wystawić skierowania do Sanatorium, mimo, że mogłaby, bo też boi się ZUS u. To jakiś odstaszacz albo wymówka. Trzeba uciekać z takiej przychodni, w której lekarz nie jest dla pacjenta, tylko odwrotnie. Porażka jakaś, żeby człowiek, który jest chory nie mógł w danym dniu dostać się do lekarza a później musiał brać urlop na chorobę.
1/5
Dzwoniłam przed chwilą do ZUS u i powiedzieli.mi, że nie ma żadnego sprzeciwu tej instytucji na wystawienie zwolnienia dwa dni wstecz. Jest to normalne i oczywiste zwł jak nie można sue dodzwonić albo zabrakło miejsca . Tak, że w tym przypadku po prostu lekarka nie wywiązała się ze swojego przywileju w stronę pacjenta. Porażający brak empatii.
1/5
To jest skandal jak arogancką osobą jest zatrudniona w tej placówce jedna z jestratorek. Nikt nie odbiera telefonów, z dr Chomicz nie ma żadnego kontaktu !!!!. zarejestrować sie nie da, lekarze są antypatyczni, dr Świder boi się NFZ tu !! Nie mówiąc o tym, że rejestruje się 4 osoby na godzinę, gdzie można by było dwa razy więcej. Pewnie lekarze mają stawkę godzinową i nie zależy im na przyjmowaniu większej ilości pacjentow, nawet obłożnie chorych !!! To jest placówka godna pożałowania.
1/5
Placówka masakryczna. Nikt nie odbiera telefonu, ciągle włącza się szczekaczka nagrana pół roku temu, że placówka jest zamknięta!!! Rejestratorka ordynarna do granic możliwości. Rejestruje się 4 pacjentow na godzinę, gdzie przyjmuje się ich w ciągu 15 min, resztę czasu zmarnowane. Ja byłam tak chora, że nie mogłam wstać z łóżka i musiałam wziąć urlop z pracy, bo dr Świder nie wystawiła zwolnienia na 2 dni wstecz, mimo, że nie było miejsca dla mnie aby mnie przyjąć w odpowiednim czasie. Dr Chomicz niedostępna dla pacjentow, nie odbiera maili. Dramat. Uciekać z takiej Praktyki jak najdalej.
Dodaj opinię

Adres:

Mosiężna 35/3-4, Wrocław Gajowice

Numer telefonu: