Praktyka Lekarzy Rodzinnych Krzysztof Inglot i Jacek Mittelstaedt

Stanisława Worcella 5a
Wrocław
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza Rodzinnego
71 342 96 60
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Rodzinnej
71 342 96 60
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Rodzinnej
71 342 96 60
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Praktyka Lekarzy Rodzinnych Krzysztof Inglot i Jacek Mittelstaedt

Dodaj opinię
1/5
Pielęgniarki są niekompetentne, Obgaduja innych pacjentów " podstawiaja im swinie" są żałosne, myślą że wszystko im wolno!!.? OBSŁUGA KIEPSKA!!! RADZĘ WAM LUDZIE TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD PRZYCHODNI NA WORCELLA, IĆCIE GDZIE INDZIEJ DO INNEJ PRZYCHODNI, NP. NA BONIFRATROW, NA PIOTRA SKARGI, ITD. TO WE WROCLAWIU JEST TA PRZYCHODNI NA WORCELLA.
1/5
Zgadzam się pielęgniarki zachowują się jakby miały tam pracować za karę.
4/5
Szczepieniami zajmuje się cudowna i ciepła pani pielęgniarka. Zawsze można porozmawiać i dostać rzetelne informacje. Pan doktor małomówny, ale nigdy nie było problemów z diagnoza!
1/5
Przychodnia to jakaś kpina. Cyrk na kółkach. Zaczynając od pań, które siedzą "na recepcji". Jak pani, która nie jest lekarzem może udzielić teleporady i przepisać receptę na środki przeciwbólowe?! Totalnie nieodpowiedzialne. Pan doktor Mittelstaedt po teleporadzie i wywiadzie z pacjentem postawił diagnozę grypy (bo ta dzisiaj jest przecież w cenie) gdzie nic na to nie wskazywało. Dziś pacjent leczy się w szpitalu. Dziękuję bardzo panie doktorze! Mam nadzieję, że NFZ przyjrzy się tej chorej przychodni
1/5
Totalna kpina!! od kilku dni nie można się dodzwonić.Odkładają słuchawkę i cały czas jest zajęte.
Gdyby było inaczej dostałabym wcześniej zwrotkę,że użytkownik zakończył rozmowę a nie o godzinie np: 17:46 tuż przed zamknięciem !!Pani doktor wcześniej udzielając porady telefonicznej pomyliła dawkowanie antybiotyku!! Nie wspomnę ,że panie z recepcji leczą telefonicznie !!
1/5
Niestety, wszystkie negatywne opinie o tej przychodni to prawda. W sytuacji kiedy mamy pandemię, pacjent jest skazany na teleporadę, na którą może się zarejestrować tylko w ciągu półtorej godziny jednego dnia. Czyli praktycznie niemożliwością się jest dodzwonić. Jak już się dodzwonisz, to loteria, czy pani ma czas czy akurat zapomni o tobie, odłoży słuchawkę i przez 20 minut przysłuchujesz się jak panie plotkują sobie w najlepsze o wszystkim i o niczym. Ciekawe ile osób nie mogło się dodzwonić z tego powodu, bo obstawiam, że to nie była jednorazowa sytuacja? Niestety byliśmy zmuszeni udać się do przychodni osobiście w celu zarejestrowania, ponieważ kontakt telefoniczny jest niemożliwy. Panie zdziwione i obrażone, że ktoś im w ogóle wytknął całą sytuację, zaczęły opowiadać że były zajęte obowiązkami. Przypominam, że słyszeliśmy jak one były zajęte przez te 20 minut!.
1/5
Do przychodni nie można się dodzwonić, ciągle zajęte, jak się trafi wolny sygnał, to nikt nie odbiera. Po 9.30 łatwiej się dodzwonić, ale pani z rejestracji radosnym głosem oświadcza, że już nie ma miejsca i należy dzwonić następnego dnia. Dzwonisz tak codzienne i za każdym razem to samo... Może należy zmienić organizację przychodni, skoro Pani w rejestracji nie potrafi sobie poradzić z rejestracją pacjentów? Dziwnym trafem zawsze jest problem z tą samą panią...
1/5
Muszę się wypisać z tej przychodni. Uzyskanie czegokolwiek z tego miejsca graniczy z cudem. Panie są śmiertelnie obrażone gdy próbuje się uzyskać jakiekolwiek badanie na NFZ. Plotkowanie i obgadywanie pacjentów:(szczególnie starsze osoby w stylu tu cyt. wiedźma)jest karygodne. Zero kompetencji, zero szacunku do pacjenta, nie polecam!!!
5/5
Pan doktor jest bardzo kompetentnym i doświadczonym lekarzem ,diagnozuje trafnie i odpowiedzialnie,bulwersują mnie powyższe opinie.A co do pań--hmm...
1/5
Przychodnia to dramat. Mam duże zastrzeżenia, co do pań "pracujących" w rejstracji. Dodzwonienie się do przychodni to jak wygrana głównej nagrody w totolotka. Niekompetencja i nieporadność tych kobiet jest porażająca. Niektóre panie, a zwłaszcza jedna myślą,że pozjadały wszystkie rozumy. Stawiają swoje diagnozy, co jest niedopuszczalne. Niestety jestem zmuszona zmienić przychodnię i to właśnie ze względu na pielęgniarki. Zaznaczę tylko, że wszystkie uwagi dotyczą personelu pomocniczego do pracy pana doktora nie mam zastrzeżeń, małomówny ale kompetentny. Nie polecam. Nie mam czasu i cierpliwości wisieć tydzień na telefonie,żeby w ogóle któraś z pań raczyła odebrać.
1/5
Korzystam z praktyki od 24lat z lekarzy jestem zadowolona. Nie chodzę i nie zawracam głowy bez powodu. Dziś pojechałam skonsultować wyniki,które zrobiłam prywatnie .Drzwi przychodni otworzył mi jakiś stary zaniedbany babsztyl. Nie bardzo wiem kto.Sprzątaczka? Pielęgniarka? Rejestratorka? Brak fartucha i identyfikatora. Dowiedziałam się , ze z lekarzem nie porozmawiam. Nie dość,ze pyskowała,ze mam się nie zbliżać bo nie chce ode mnie dostać nie wiadomo czego to przeglądnęła wyniki badań i stwierdziła,ze nic mi nie jest. Mimo,iż były opinie lekarzy specjalistów. Druga podstarzała modelka tez do końca nie wiadomo kto bo nie zauwazylam ani fartucha ani identyfikatora darła pysk z rejestracji,ze mam przejść na dietę dla cukrzyków. Chciała skserować wyniki badań dla lekarza ale jak zobaczyła,ze mam ich więcej to stwierdziła,ze maja czarno/białe ksero i odesłała mnie do punktu ksero który znajduje się w pobliżu. Dwie stare leniwe lampucery,którym wydaje się,ze są mądrzejsze od lekarzy. Wredne babiszony ,moze ktoś powinien je uświadomić, ze przychodnia jest dla pacjentów a ich wypłaty wypłacane są z naszych składek. A jak im się nie podoba to niech siedzą w domu na dupie i nie wkurwiaja i tak chorych pacjentów. W ich recepcji brakuje tylko kurwy i tańczącego pingwina,wtedy cyrk bylby kompletny.
5/5
Zgadzam sie z powyzsza opinia , od kilku lat jestem pacjentem tej przychodni ,lekarze sa super,mili I uprzejmi a co najwazniejsze prawidlowo stawiaja diagnozy ale personel w rejestracji to wielka porazka,robia to co chca,dodzwonic sie nie mozna ,wystarczy poczekac na poczekalni to mozna ocenic ich prace,jedna z rejestratorek to powinna zastapic ministra zdrowia -sama podejmuje decyzje ,wystawia recepty I rzadzi sie jak u siebie.kierownik przychodni dawno powinien zatrudnic personel ktory bedzie odpowiedni w rejestracji a nie panie z.czasow komuny ktore pracuja tylko dla wyplaty a w takich miejscach to najwazniejszy jest pacjent.dla lekarzy 5 gwiazdek a dla rejestracji zakaz pracy na tachich stanowiskach
1/5
Dokładnie tak. Wredne stare babiszony psują opinie lekarzom. Przychodnia jest dla pacjentów. To nie kawiarenka gdzie komunistyczne rejestratorki popijają kawe i obgadują pacjentów. Ktoś powinien w końcu zrobić z nimi porządek i zatrudnić pielęgniarki którym chce się pracować.
1/5
Zdecydowanie wszystkie opinie dotyczące rejestracji są w 100% prawdziwe.
Dodzwonić się do rejestracji jest cudem, próbując od samego rana około 9,20 już nie ma wolnych miejsc w danym dniu, a na kolejne nie rejestrują, więc na następny dzień taka sama sytuacja i tak przez cały tydzień. Panie, jak już raczą odebrać telefon, odkładają słuchawkę, a w tle słychać jak to one są "zapracowane". Pomijam fakt, że same próbują leczyć, o wszystko muszą wypytać, a przy skierowaniu na badanie kwasu moczowego pani z rejestracji żąda moczu (badanie z krwi) zupełny brak kompetencji !!!!
5/5
Jestem bardzo zadowolony z leczenia w tej przychodni p dr Sylwia jankowska oraz p doktor to naprawdę profesjonaliści oboje z żoną się leczymy i jest wszystko tak jak powinno być są skierowania.na badania specjalistyczne i t d oraz troska ze strony personelu podziękowania Ryszard z żoną Grażyną i
1/5
Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami dotyczacymi recepcji.Porazka i zero kultury .Lekarz p Jacek przemily.Nie wiem czy wie co wyrabiaja te baby z piekla rodem!
1/5
Recepcja w tej przychodni to jakaś masakra, proponuję żeby panie pielęgniarki otworzyły własne gabinety, utrudniają dostęp do lekarza i same leczą, pacjenci z covid nie mają szans na teleporade, w końcu wydarzy się jakaś tragedia ale nikt nie poniesie konsekwencji
1/5
Zgadzam się ze wszystkimi złymi opiniamii na temat pań recepcjonistek .Jedna z nich zresztą jest żoną pana doktora M i dlatego system jest nie do ruszenia.
3/5
Pomyśleć, że dopóki pielęgniarkami zawiadowała Św. Pamięci Teresa Geppert, przychodzenie tam było przyjemnością, później to już równia pochyła... w powietrzu wisi komunistyczne "CZEGO?!!"
Szkoda, bo Dr, Jacek jest kompetentny niezwykle.
Dodaj opinię

Adres:

Stanisława Worcella 5a, Wrocław Przedmieście Oławskie

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00