Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Praktyka Stomatologiczna Marta Cieślicka
Dodaj opinię
Kinga
5/5
17-02-2021 16:23
Polecam serdecznie! Kilka minut i po sprawie. W dodatku panie bardzo spokojne, opanowane, profesjonalne :)
Adam
1/5
03-11-2021 14:55
Ktoś kto odebrał podany tu numer był bezczelny i bardzo nie kulturalny więc zwyczajnie w świecie nie polecam.
Klaudia
5/5
24-03-2022 15:25
Szybko i sprawnie wyrwana górna 8. polecam.
Magdalena
5/5
26-02-2024 12:36
Bardzo polecam Pania Doktor, pelen profesjonalizm, wyrwałam u niej 2 górne osemki, wszystko szybciutko i bezboleśnie, zero komplikacji, szkoda że Pani Doktor wyrywa tylko górne osemki, ale i tak warto, kto szuka odpowiedniej osoby i obawia się samego zabiegu nie zawiedzie się, polecam! :)
Jadwiga
5/5
04-04-2024 15:29
Pani doktor i pani asystentka bardzo miłe i uprzejme .Osemka usunięta błyskawicznie i bezboleśnie ,polecam .Jeszcze raz bardzo dziękuję J.K.