Prosta Stomatologia Paweł Pietrusewicz

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Pozioma 2a/3u
Białystok
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prosta Stomatologia Paweł Pietrusewicz

Dodaj opinię
5/5
Poleciła mi znajoma doktora Pawła. Dziś chodzi tam już cała moja rodzina. Czysto przyjemnie no i przede wszystkim profesjonalnie. Gdyby nie on chodziłabym już bez zęba jak mi doradzała moja.. dentystka. POLECAM.
5/5
Pekl mi zab. Diagnoza - do wyrwania. Kolezanka polecila mi doktora Pawla. Obejrzal pod mikroskopem, powiedzial ze nic nie obiecuje.. i tak chodze z zebem juz 4lata. Zawsze jak jestem w Polsce - obowiazkowy punkt odwiedzin - moj i calej rodziny. GORACO POLECAM WSZYSTKIM !
5/5
Pełny profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam.
5/5
Trafiłam do gabinetu Prosta stomatologia z polecenia kolezanki która wstawiała tam implanty. Mi zależało na poprawie wyglądu zębów, bo pracuję jako modelka. Po kilku wuzytach dr Paweł wypracował mi efekt, o który mi chodziło a różnica jest kolosalna. Generalnie bardzo polecam
5/5
Gabinet z podejściem do pacjenta. Personel starający się pomóc w każdej sytuacji. Lekarze przede wszystkim słuchają potrzeb pacjenta. Wszystko jest omawiane i tłumaczone. Ceny przystępne. Polecam.
5/5
Gabinet godny polecenia. Moje dziecko, rozgląda się za swoją ulubioną Panią Karolina. Doktor Paweł cierpliwie podchodzi do dzieci, tłumaczy, rozmawia, jest delikatny. Zawsze otrzymaliśmy pomoc nawet w najmniejszym problemie.
5/5
Najlepsze czyszczenie zębów w mieście. Z takim profesjonalizmem i dokładnością się jeszcze nie spotkałam. Polecam.
1/5
jak dla mnie porażka,zmieniłam gabinet i tyle,nastawieni na kasę co bardzo mi sie nie podoba,a już dr Bogumił to totalna pomylka,ręce sie mu trzęsą jak u studenta medycyny,cenisz swój czas i pieniądze to poszukaj kogoś kto solidnie podchodzi do tematu.
5/5
Bardzo polecam dr Bogumiła. Byłam u niego już kilka razy i zawsze mi wytłumaczy co będzie robił oraz ile zapłacę. Do dzieci ma anielską cierpliwość.
Nigdzie indziej w Białymstoku nie ma tak dobrego lekarza.
5/5
Gabinet nie przyjmuje na NFZ
Dodaj opinię

Adres:

Pozioma 2a/3u, Białystok Skorupy

Strona internetowa: