Opinie o Prudnickie Centrum Medyczne - NZOZ w Prudniku
Dodaj opinię
Maria
1/5
13-01-2022 08:57
Lekarka jest opryskliwa, nastawiona wrogo do pacjenta. Gdyby nie wdpomniany pacjent byłaby bezrobotna.
Corka
1/5
08-10-2025 11:56
Brak organizacji, tłumy pielęgniarek i personelu ale znaleźć lekarza graniczy z cudem. Uzyskanie informacji o stanie zdrowia czy terminie wypisu niemożliwe. Raz chcą leki raz nie, nikt nic nie wie. Ogólna porażka. Najchętniej bym tam nigdy nie wróciła. Chaos totalny, przy wypisie pacjenta nagle robią USG, tomografy...wypis po 5 dniach i to z laską