1. Laryngolog
  2. Podkarpackie
  3. Dębica

Pryw. Gab. Lekarz Otolaryngologiczny Jarosław Jankowski

Krakowska 94e
Dębica
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
14 dni 501 684 220
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00

Opinie o Pryw. Gab. Lekarz Otolaryngologiczny Jarosław Jankowski

Dodaj opinię
1/5
Doktor jest nie sympatyczny i był opriskliwy..
I nie zdiagnozował poprawnie..
1/5
nie polecam nikomu pan doktorek jest prze gburowaty to i tak bardzo łagodne okreslenie
5/5
Bardzo profesjonalne podejście doktora do małego 3- letniego dziecka, dobry sprzęt i wiedza jak go obsługiwać, widać że doktor z pasją. Szczerze polecam, W Tarnowie, 100 tysięcznym mieście brak takich specjalistów.
5/5
Bardzo dobry lekarz ,ma podejście do pacjenta.Profesjonalnie wykonuje wszystkie badania.Byłam wczoraj u lekarza Jankowskiego i jestem bardzo zadowolona.Pani rejestratorka jest również bardzo miła.Polecam pana doktora.Proszę nie czytać tych bzdur co niektórzy wypisują.
1/5
Lekarz do kitu.

Na wstępie potraktował mnie z góry. Wizyta trwała nie całe 5 minut i zostałem skierowany na zupełnie niepotrzebny zabieg.
Zajrzał do nosa, zignorował o czym mówiłem, wypisał kwitek i do widzenia. W szpitalu mnie pytano na jakiej podstawie zostałem skierowany skoro nie zrobiono żadnych badań ani "zdjęć".

Biorąc pod uwagę terminy zabiegów, straciłem rok czasu przez jego brak kompetencji.

NIE POLECAM.
1/5
Lekarz niekompetentny. Leczył mnie rok czasu na zapalenie zatok. Na każde pytanie odpowiadał opryskliwie bo nie radził sobie z leczeniem. 2 tomografie po drugiej stan był taki ze zatoki były całe zajęte. Wylądowałam w szpitalu na zabieg. Kiedy wróciłam do niego bo niestety objawy wróciły nie udzielił mi pomocy i wielce obrażony kazał mi jechać do szpitala w którym był zabieg. Nigdy więcej wizyty u niego.
1/5
Opryskliwy. Jak masz skierowane na gardlo a nie daj Boże boli Cię ucho to juz nie zajrzy do ucha. Zwjasz sie z bólu a on ci mówi że nie popatrzy.
5/5
Bardzo gorąco polecam Pana Doktora. Bardzo dokładne badanie jamy nosa, krtani, endoskop, w celu wykluczenia czegoś, czego bardzo się obawiałem. Niezwykle dokładne badanie! Poza poziomem merytorycznym bardzo mnie podniósł na duchu, a tego wcale nie musi!
5/5
Bardzo miły i kompetentny lekarz polecam
1/5
Wizyta wczoraj. Nie dość, że doktor jest niekulturalny (co można byłoby przeżyć) ale na domiar złego nie jest dobrym fachowcem. Przepisał niewłaściwe, najdroższe z możliwych leki, które są nieskuteczne. Traktował mnie jak zło konieczne . Leczy bo musi? Nie musi, jest trochę innych zawodów, w których nie trzeba mieć kontaktu z ludźmi. Oburzające jest i zachowanie i podejście i brak kompetencji. co na to uczciwość zawodowa?
1/5
Lekarz bardzo arogancki Nieprzyjemny w rozmowie Paradoksalnie wrogo nastowiony do pacjenta
Nie uprzejmy Nie polecam tego pseudospecjslisty
1/5
Najgorszy lekarz jakiego spotkałam! Doprowadził moje zatoki do takiego stanu, że musiałam mieć operację. Niemiły, niekontaktowy, zero wiedzy, opryskliwy. Uciekać z daleka!
1/5
Brak kultury osobistej, niewłaściwe zachowania i odzywki, nieprawidłowa diagnoza
1/5
Nie wyobrażam sobie jak osoba na stanowisku lekarza może pozwalać sobie na taki brak elementarnych wartości moralnych , gdzie etyka lekarska . Liczą się tylko pieniądze a nie pomoc człowiekowi .
Już nie wspominając o Pani w blond włosach która pracuje na rejestracji brak kultury mało powiedziane ... ! Wystosuje skargę do Narodowego Funduszu Zdrowia.
NIE POLECAM
1/5
Nieuprzejmy wręcz chamski dla pacjentów. Ostatni raz tam byłem.
5/5
Mój tato miał planowany termin wizyty. Niestety wcześniej wystąpił silny ból uszu. Zadzwoniłam, poprosiłam o zmianę daty terminu na wcześniejszy. Pani w rejestracji wyraziła zgodę, za co chciałabym w imieniu taty bardzo, bardzo podziękować. Pani w rejestracji i Panu doktorowi bardzo dziękujemy za fachową i szybką pomoc. Polecam!
3/5
Doktor jest bardzo miły i fachowy , ale tylko wtedy , gdy jest prywatna wizyta. Gdy byłam z synem na fundusz to był chamski i nieprzyjemny, aż strach iść znów.
1/5
Lekarz do którego jeśli przyjdzie się z dzieckiem to powie- dziecko nie potrafi współpracować i niestety nie jestem w stanie nic zrobić( a wystarczyłoby tylko miłe podejście lekarza do małego pacjenta). A jeśli przyjdzie ktoś po 50-tce to stwierdzi " w tym wieku niestety nie wszystko jest w pełni sprawne"
1/5
Nie polceam nikomu! Lekarz nie potrafi odnosić się do pacjenta z szacunkiem, niechętnie odpowiada na zadane pytania(chyba ma za wysokie ego!).
1/5
Nie polecam nikomu!
1/5
Lekarz z Dębicy,nie jest laryngologiem dziecięcym ,a wykonuje zabiegi w gabinecie,na które wymagany jest szpital,nie wiem,czy pazerność czy brak kompetencji oraz wiedzy
2/5
Z opiniami na temat chamstwa się nie zgodzę , ale jeśli chodzi o pomoc z nosem to odradzam widać ze lekarz się nie zna i nie umie pomóc a bierze 150zł masakra , ludzie do niego chodzą tylko dla tego że nie ma gdzie w Dębicy pójść lepiej pojechać np. do Rzeszowa
1/5
Nie polecam tego pana ponieważ przyjechałam przed godziną 14 z córką zapytać czy przyjmie ja w pilnej sprawie ( ciało obce w nosku) to zostałam odprawiona z odpowiedzią ze niestety ale pan doktor juz konczy pracę i wychodzi prosze jechać na Rzeszów.
1/5
Aroganckie podejscie do pacjenta,pacjenci do niego ida tylko dlatego ,ze w miescie deficyt laryngologow i nie maja wyjscia.
1/5
Niestety - mamy kolejny przykład , że wykształcenie nie idzie w parze z kulturą . Obleśny cham i burak . Został uchowany , a nie wychowany . I pomyśleć , że ta patologia zrobiła wykształcenie za nasze podatki . Koszmar .
5/5
Polecam wizytę u Pana doktora
Miły i dokładnie wszystko sprawdził
1/5
UCIEKAĆ OD TEGO "LEKARZA"! Nie potrafi zdiagnozować choroby! Dzięki temu panu mam parę miesięcy opóźnienia w leczeniu, gdzie choroba już tak postąpiła, że leki przeciwbólowe nie pomagają! Zacznę od tego, że nawet nie chciało mu się otworzyć badań, płytek! Jak już namówiłam i łaskawie na nie spojrzał, stwierdził że NIC NIE WIDZI I ODESŁAŁ DO DOMU Z LEKAMI NA KATAR!!! Na szczęście poszłam do innego lekarza prywatnie, który natychmiast sięgnął po badania i zdiagnozował problem. Okazało się że muszę mieć operację i kilka zabiegów!!!
1/5
Nie polecam. Moja mama została potraktowana jak przysłowiowy śmieć tylko dlatego, że poszła na fundusz. Jego pierwsze pytanie: A bo pani na fundusz przyszła?? I obraza majestatu. Omijajcie go szerokim łukiem. Człowiek pazerny bez powołania. Tylko pieniądze się dla niego liczą. Ma szczęście, że mnie nie ma w Polsce w tej chwili.
1/5
2022-08-11 Lekarz miły tylko na NFZ i tylko jak ma czas. Na NFZ lepiej iść do kogoś innego. Lekarz pierwszego kontaktu stwierdził anginę ropną i skierował do laryngologa na usunięcie ropy. Pan Jankowski ropy nie usunął bo jej nie zobaczył u chorego, wymyślił inną chorobę i wypisał skierowanie na badania. Z gorączkującym chorym pojechaliśmy do szpitala na badania i okazało się, że skierowanie jest wadliwe. Wrócono do pana doktora, który zdziwił się że nie rozumieją w szpitalu tego co wypisał (brakowało kilu określeń wymazu), chory już mdlał. Na pytanie czy można wrócić z wynikami po 14-tej, pan doktor stwierdził, że po 14-tej na NFZ już nie przyjmuje. Na pytanie czy następnego dnia można przyjść bo chory cierpi, powiedział że jutro go nie ma. Na pytanie czy prywatnie dzisiaj lub jutro można skonsultować z nim wyniki padła odpowiedź, że trzeba umówić wizytę, ale pierwszy wolny termin jest za 6 dni. Chory się dusi i nie może nic jeść - bardzo fajnie, bo dla pana doktora pacjent to tylko utrudnienie w zarabianiu. Kilka lat temu na moją tomografię nawet nie spojrzał, byłam na NFZ, ale już mojego męża obsłużył super, bo mąż prywatnie czyścił uszy. Jaja nieprzeciętne jak się zachowuje ten lekarz, zupełnie jakby go ktoś zmusił to tej pracy. Jako informatyk, gdybym zachowywała się jak pan Jankowski, powinnam powiedzieć użytkownikowi, który przyszedł do mnie po pomoc z niedziałającym komputerem, aby poszedł go zatankować olejem na Orlenie, a jak to nie pomoże, to skieruję go na konsultacje do okulisty bo pewnie wyklinał format.
Być może że pacjentów traktuje losowo, jednych obsłuży miło i ma z tego miłe opinie, a na innych odreagowuje „ciężki los” lekarza pogardą. Etos pracy lekarza gdzieś mu zginął po drodze. Chcesz być potraktowany jak śmieć, idź do pana doktora na NFZ z ciężkim przypadkiem. Mam nadzieję, że ta opinia da panu doktorowi tyle do myślenia, że zacznie pacjentów traktować jak ludzi, z pełną kulturą i szacunkiem. Ktoś może sobie pomyśleć, że na niemiłe traktowanie najwyraźniej pacjent zasłużył, jednak jak to możliwe, żeby pocztą pantoflową szła o nim zła informacja? Z 9-ciu moich znajomych, którzy u niego byli, aż 5 osób mi go odradzało, mimo to poszłam te kilka lat do niego i pozostał mi niesmak. 3 osoby miały zdanie - „jest jaki jest, idź do innego”, a tylko jedna go polecała gorąco, ale ta jedna osoba zawsze podlizuje się lekarzom. Czyli gość jest „ciężko trafić na jego dobry humor, trzeba mieć farta”. Opinie o tym lekarzu, jakie były w Internecie, odłożyłam na bok, żeby się nie sugerować czyimiś uprzedzeniami. Dałam mu szansę, ale gość potraktował mnie tak jak nuworysz traktuje usługodawcę.
Do płukania uszu nie na NFZ, do prywatnych wizyt w prostych przypadkach, polecam,
ale na NFZ czy z ciężkimi przypadkami mogę go polecić tylko z zastrzeżeniem takim „ jak lubisz sobie utrudniać lub uprzykrzać życie, to idź do tego lekarza i zwiększ sobie szanse na kłopoty zdrowotne”. Panu doktorowi życzę, żeby tak samo traktowali go ludzie jak on ich traktuje.
Szkoda, że nie ma ujemnych gwiazdek.
1/5
Lekarz jest typowym chamem, który traktuje ludzi z góry i obraża od samego wejścia przez próg. Ten człowiek nie powinien być nazywany lekarzem. Naskoczył na moją mamę, że nie powinna przychodzić na NFZ, wydarł się że nie potrzebnie robiła sobie operację na oba uszy (zalecenie innego lekarza, operację bardzo jej polepszyły słuch), był niemiły i wredny przez całą wizytę. Prostak i cham!
5/5
Pan Doktor postawił właściwą diagnozę i leczenie zakończyło się sukcesem. Córka ma 3latka. Wystarczy poćwiczyć w domu zabawę w lekarza i badanie nie jest niczym strasznym, wręcz przeciwnie. Dziecko leczone prytwanie. Pozdrawiam
5/5
Nie wierzcie w te negatywne opinie -człowiek idzie wystraszony ale na całe szczęście okazuje się ze to normalny lekarz i robi to co do niego należy Ja nie mam żadnych zastrzeżeń
1/5
Zero podejścia do dzieci. Chamski niemiły ! Nie polecam
1/5
Jestem w stanie uwierzyć w każdą negatywną opinię na temat tego "doktora".
Kilka lat temu Mój Tato usłyszał od tego Pana, że wymyśla sobie chorobę. 2 min w gabinecie, kasa zgarnięta. Parę miesięcy później Tato zmarł na "wymyślonego" raka przełyku.
1/5
Lekarz bardzo nie uprzejmy,chamski. Nie można nic powiedzieć, bo opryskliwie dogaduje. Niestety dał złe leki, nie robi sobie nic z powagi sytuacji. Bardzo nie polecam.
5/5
Pan Jankowski - lekarz z dużym doświadczeniem i miłym podejściem do pacjenta, a w tym rzeczowy, konkretny i fachowy. Z gabinetu wyszłam się z uśmiechem. Najważniejsze, że uleczył przyczynę mojego zaniepokojenia i usłyszałam świat na nowo. Nie ufajmy opiniom negatywnym, każdy ma inne odczucia, ważna jest pomocna diagnoza. Polecam każdemu.
1/5
Drugi po Bogu, nie zapomnijcie wytrzeć butów , gbur to mało powiedziane
1/5
od małego myślałam że skoro jest się lekarzem to dlatego że ma się chęci pomagania innym natomiast doktor Jankowski lubi być zwykłym chamem dla swoich pacjentów którzy przychodzą na fundusz, prywatnie jest zupełnie inny ale czy wtedy też umie pomóc to inna bajka (nie, nie umie)
Dodaj opinię

Adres:

Krakowska 94e, Dębica

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN14:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00