Prywatna Klinika Psychiatryczna Inventiva

Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Oddział psychiatryczny (ogólny) 53 dni42 614 26 23
Zespół leczenia środowiskowego (domowego)42 614 26 23
Godziny otwarcia:
PN09:00-11:00,18:00-20:00
WT09:00-12:00,18:00-20:00
ŚR13:00-19:00
CZ09:00-12:00,18:00-20:00
PT09:00-12:00,18:00-20:00

Opinie o Prywatna Klinika Psychiatryczna Inventiva

Dodaj opinię
5/5
Poddałem się detoksowi, uczestniczyłem w programie dla AA. Nie piję już 6 miesiąc. Dziękuję.
5/5
Gdyby nie pomoc lekarzy specjalistów z tej kliniki, depresja i stany lękowe wykończyłyby mnie. Pod okiem fachowej opieki po kilku tygodniach zaczęłam na nowo odnajdywać siebie i sens życia. Żałuję tylko tego, że tak długo zwlekałam z decyzją o leczeniu. Jeśli borykacie się z depresją, nie zastanawiajcie się, tylko szukajcie pomocy natychmiast. Polecam z całego serca.
1/5
Działają wg utartego schematu. Każdy poważniejszy problem rozwiązują za pomocą środków uspokajających. Zdecydowanie nie polecam. Byłem na długiej, zamkniętej terapii i prawie natychmiast wróciłem do picia.
1/5
A do tego terapeuci, których nie mogę znaleźć na liście posiadających certyfikat w zakresie terapii uzależnień. Sprawdź sam: http://www.parpa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=316&Itemid=209
1/5
Ponadto możesz jeszcze, tak jak ja, dostać jako współlokatora osobę chorą psychicznie - ciężka depresja albo schizofrenia. Zwłaszcza to ostatnie było dla mnie przeżyciem. Ale chyba nie o to mi chodziło
5/5
Dziwią mnie negatywne komentarze które tu widzę...leczyłam się w inventivie z depresji i nie mogę powiedzieć złego słowa na ośrodek czy samych lekarzy. wręcz przeciwnie, jestem im z całego serca wdzięczna ile pracy i trudu włożyli w to aby pomóc mi wyjść z depresji.
1/5
W negatywnych opiniach są fakty: 1) kadra o niepotwierdzonych kwalifikacjach, 2) umieszczanie osób bez zaburzeń psychicznych (alkoholików, takich jak ja) z osobami z ciężkimi zaburzeniami w jednym pokoju. Dorzućmy: 3) dwa stoły na jadalni-dla lepszych pacjentów, którzy płacą i dla tych z NFZ, 4) brak JAKIEGOKOLWIEK sprzętu, który pomógłby w sytuacji zagrażającej zdrowiu lub życiu - widziałem - jedyne, co wtedy robią, to dzwonią po karetkę. Środki psychotropowe, nasenne i uspokajające w dużych ilościach - oto całe "leczenie" w tej klinice. TO SĄ FAKTY!
5/5
Miałam poważną nerwicę, chodziłam po wielu terapiach, ale dopiero w Inventivie trafiłam na lekarzy, którzy pomogli mi się wyleczyć. Dlatego bardzo polecam tę klinikę, bo są skuteczni. Od roku nie mam nawrotów.
4/5
trafiłam z nerwicą jak Paulina jakies pół roku temu, było już mega źle, bo nie mogłam z domu wychodzić od razu mi było duszno i miałam nudności, a do tego wcześniej byłam na terapii grupowej, która mi nic nie dała oprócz tego, że miałam ataki paniki podczas terapii. dopiero w inventivie trafiłam na taki zespół, który nauczył mnie radzić z zaburzeniami psychosomatycznymi.
5/5
jestem właśnie po odtruciu w klinice, czuję się świetnie. Bardzo pomogła mi dobra atmosfera, spokój i życzliwość kardy lekarskiej i pielęgniarskiej.
Niekorzystne wpisy z pewnością są robione przez konkurencje, no takie czasy.
POLECAM!
1/5
Kilka lat temu w trakcie trwania studiów magisterskich poszłam do tej kliniki z zapytaniem czy mogliby przyjąć mnie na praktyki, które w tamtym czasie musiałam odbyć, personel jakiś wystraszony i cichociemny, drzwi otwierane z klucza z wielkim oporem nie mówiąc o wstrętnym założycielu i jego mężu przywiezionym z Holandii (tak tak, dobrze kojarzycie o co chodzi...) którzy nie dali mi nawet dojść do słowa tylko wyrzucili jak śmiecia, w efekcie czego wyszłam stamtąd i jak małe dziecko wyjąc całą drogę poszłam do domu, jak dla mnie to jakaś przykrywka a nie prawdziwa klinika...
5/5
Od kilku lat regularnie tu przyjeżdżam i jestem bardzo zadowolony. Każde odtrucie robię tylko w Tuszynie. Znakomita i fachowa opieka, super żarcie, cisza i spokój.
5/5
Bardzo dziękuję za pomoc. Jestem już po najgorszym okresie w swoim życiu i dzięki klinice Inventiva żyję nadal.
Pobyt wspominam bardzo mile.
4/5
Jestem bardzo zadowolony z leczenia (odtrucie i odwyk).
Mile wspominam pobyt, ale mam nadzieję, że nie będę musial znowu korzystac.
Jesli zapije, to tylko ta klinika. Bywałem w innych miejscach, ale to była pomyłka.
5/5
Najwyższy standard w Polsce, gdzie byłam.
Konkurencja kliniki lub niezadowoleni psychopaci piszą bzdury, albo chcą wyciągnąć pieniądze- tak robią różne pismaki.
Mój przykład potwierdza bardzo dobre opinie, zaprzecza pomówieniom.
Anna.
5/5
Jak poszłem do tej kliniki to mis ię nie podobało, że tak nudno i spokojnie. Potem to doceniłem i jestem po terapi i nie piję już rok.
4/5
też jestem zadowolony
jest OK
5/5
Po terapii wróciłam do normalnego życia.
Jak ktoś chce, to otrzyma pomoc, a jak jest psychopatom co sam nie wie czego chce, to mu ani psychotroby ani sylimarol nie pomoże.
Bardzo pozytywnie oceniam miejsce, spokój, wyżywienie.
1/5
Szczerze Bardzo NIE POLECAM!
Nigdy w życiu nikt nie zawiódł mojego zaufania. Moja mama cierpi na głęboką depresje.
Trafiła do "kliniki w Tuszynie", przyjęcie niestety niezbyt miłe. Pierwsza sprawa kasa, dopiero potem jakieś zadatkowe informacje na temat leczenia, lekarze niemili. Bardzo się obawiałem o bezpieczeństwo mamy, ze względu na lekceważące podejście do stanu zdrowia mamy. Ostrzegaliśmy iż mama miała za sobą 2 próby samobójcze. Pomimo dużych wątpliwościach zgodziliśmy się zostawić mamę na 4 tygodnie. Przez tydzień pobytu lekarze nie postawili diagnozy, mówili wszystko to co sami wiemy i kazali czekać. Mama dostawała leki które przepisał oddział psychiatryczny w którym mama była raptem 2 dni (przed przewiezieniem do kliniki w Tuszynie). Po tygodniu spędzonym w Klinice mama podjęła kolejna próbę samobójczą. Podczas zajęć na powietrzu mama oderwała się od grupy spokojnie poszła do swojego pokoju bez nadzoru, zabrała sznurek... i cud sprawił że przeżyła. Trafiła z połamanym kręgosłupem do pobliskiego szpitala. Po telefonie z kliniki już wiedziałem co się stało nie musieli mi podawać szczegółów. Oczywiście nic nie wiedzieli na temat stanu zdrowia mamy, twierdzili że ma poobijaną miednice. Ja będąc na 2 końcu polski wskoczyłem w auto i pognałem co sił, w międzyczasie dzwoniąc na SOR do szpitala w którym leżała. Diagnoza zwaliła mnie prawie z nóg. Połamany kręgosłup w 7 miejscach. Po dotarciu na miejsce jakże się zdziwiłem że mama leżała sama bez żadnej opieki ze strony kliniki! Musieliśmy się wszystkim zająć sami, klinika nie dostarczyła nawet wypisu pacjenta! Zadzwoni łaskawie po 7 h zapytać o stan zdrowia mamy. Po wszystkim mama została przewieziona do normalnego publicznego szpitala w naszej okolicy, doznałem kolejnego szoku jak cieple można zająć się człowiekiem z tak ciężkim problemem. Diagnoza postawiona od razu, zmienione leki (tamte kompletnie nie trafione, kompetencja lekarzy w Tuszynie bez komentarza...). Pomimo tego że mama jest w naprawdę nie najlepszym stanie (przykuta do łóżka na 2 miesiące) to mam nadzieje że jakoś w rodzinie przeżyjemy tą "tragedie Tuszyńską". W życiu nie przeżyłem czegoś tak strasznego, nie mogę w to uwierzyć jak niekompetentni mogą być lekarze i personel. Do prawdziwej tragedii brakowało bardzo mało, cud sprawił że stało się inaczej. Pieniądze zdrowia mojej mamie nie przywrócą ale napisałem aby ostrzec inne osoby. Nie chciałbym żeby mój największy wróg przeżył to co ja przeżyłem z Tuszynem.
5/5
Pełen profesjonalizm.
Znakomite warunki, jak w na Polskę, lokalowe, wyżywienie.
Proszę nie słuchać histerycznej grupki, która i tak nigdy nie będzie z niczego zadowolona.
Jak ktoś wymaga wyłącznej pielęgniarki do opieki, powinien za nią zapłacić, a nie potem bzdurki wypisywać.
4/5
jestem po terapii i bardzo mi pomogło
wreszcie namuwili mnie na terapię, a nie sam detoks i to mi pomogło, więc bardzo polecam
5/5
Przed 2 laty korzystałem z tego Ośrodka.
Początkowo moje nastawienie było negatywne lub obojętne. Większość decyzji podjęła za mnie rodzina, to oni mnie tam umieścili. Dzięki personelowi kliniki nie nawiałem, jak miałem w planach. Luźna atmosfera i swoboda spowodowały, że zacząłem myśleć o sobie i że to mnie ma zależeć na zdrowiu, a nie doktorom czy terapeutce.
Gorliwie zacząłem słuchać rad. Podejście zupełnie inne niż gdzieś indziej, znałem już te bajki. A tu zostało to tak powiedziane, że była to kropka nad 'i". Od tej pory podróżuje, załatwiam interesy i nikt mnie nie namówi na mały kieliszek, od którego wszystko się zaczyna.
Przez 2 lata zaoszczędziłem 4-5 razy tyle ile wydałem na leczenie w tym ośrodku, nie wspomnę już o zdrowiu.
PS. polecam unikalny detoks w Tuszynie- nie żałują leków, nawet jak upierdliwie domagałem się kolejnej dawki po 30 minutach od poprzedniej= inaczej uciekłbym z pewnością w 2 dobie.
Byłem na innych detoxach ale zniechęcały mnie do dalszej terapii.
Trzeba się zawziąć, przeboleć te parę dni i dziękować Bogu za każdy dzień nowego życia.
Gorąco polecam.
5/5
Każdy ma prawo oceniać efekty po pobycie w Klinice... więc dorzucam od siebie, na przekór niektórym powyższym negatywnym komentarzom, że osobiście leczył mnie specjalista - psychiatra, profesjonalny, długą i żmudną drogę przeszliśmy z doborem leków. Prowadził długo moją terapię po pobycie i naprawdę nie wiem, czy ktoś inny miał szansę zrobić to lepiej. Dziękuję.
1/5
Tu mozna wyspać sie i zjeśc za cięzkie pieniądze.Opieka psychiatry żadna
5/5
Coś mi tu nie gra w tych tzw. opiniach. Jeśli taka zła ta klinika- to czemu ludzie nie chcą do innych szpitali i czekają kolejny raz po 6 miesięcy na NFZ?
Moja teściowa bardzo sobie chwali od kilku lat tam jeździ. Z przerażeniem patrzy jak nie ma miejsc w Tuszynie i wiozą ją do innego szpitala.
Jeden psychopata niewyleczony, no trudno, mało to takich?
5/5
Aktualnie tu przebywa kończę detoks i zaczynam terapię.Jupo jednym dniu stanąłem na nogach, lekó ani uwagi na Ciebie nie żałuja. Czas zmienic życie na trzeźwiecjące:)
5/5
Chciałabym podzielić się swoimi obserwacjami. Długo wachałam się przed przyjazdem do tego szpitala z powodu negatywnych opinii. Ale zasięgnęłam języka od ludzi, którzy tam byli lub od lekarzy - ich pacjenci też tam byli. Okazało się, że w 90 % negattwne opinie są 'sponsorowane' albo piszą je psychopaci- takich zawsze pełno. Niektórzy też chcą na małe pieniądze dostać 'duże' leczenie- ale na tym świecie nic za darmo. Zdaje sobie sprawę, że jak nie płacę za pielęgniarkę i lekarza indywidualnego, to nie można tego oczekiwać.
Moja matka już 2 razy była leczona w ciężkiej psychozie w Tuszynie, z dobrym wynikiem, podobało sie jej podejście lekarzy i psychologa. Była w wielu szpitalach i tzw. klinikach- a wychodziła źle nastawiona do leczenia i zaras odstawiała leki.
Po Tuszynie leki brała regularnie przez 3 lata, a odstawiła je po nawowach jej koleżanek i lekarza domowego, który sugerował, że 'wątroba się rozwali'. Jakoś przez 10 lat się nie rozwaliła, a odstawianie leków rozwla głowę.
Jestem bardzo wdzięczna, ze teraz jeździmy tam sporadycznie - bo mieszkamy za daleko- ale z penością jak będzie kolejny nawrót choroby, to jedziemy do Inventy bo to jedyne miejsce godne załufania.
5/5
Przed samym przyjazdem czytaliśmy opinie o tym szpitalu i jak to bywa na Polskich stronach niestety klinika ma bardzo dużo skrajnych opinii, zarówno tych dobrych jak i tych złych. Polecam więc opinie kogoś kto ukończył leczenie i okres po szpitalny, niż histerycznych synalków... Myśmy się odważyli i dlatego właśnie wybraliśmy ten szpital po rozmowie z naszymi lekarzami na rejonie. Jednym zdaniem polecam ten szpital z czystym sumieniem. Oczywiście jeśli jest to kogoś pierwszy pobyt w prywatnym szpitalu, to może być to dla niego szokiem i pewne reguły po prostu trzeba przyjąć za regułę, że wszystko ma swoją cenę- pielęgniarki przy łóżku jak się nie opłaciło, to nie można tego wymagać- TAK JUŻ JEST na świecie - komuna się skończyła. Ale My nic rażącego nie zauważyliśmy, pozostali pacjenci, sądzę, że też byli zadowoleni. Pokój duży, byliśmy z córką cały czas. Dwa pełnowymiarowe łóżka. Dodatkowo było pomieszczenie gdzie była szafa i lodówka, ubikacja, łazienka. Codziennie ktoś sprzątał bardzo porządnie. Jedzenie: Nie ma bardzo dużego wyboru, ale nie było też czegoś takiego, że nic nie smakowało. Jedzenie polskie, dla nas smaczne.
Zarówno dla mnie jak i dla córki były rozmowy z psychiatrami i psychologiem lub terapeutą. Obsługa: Nie było z nią żadnych problemów. Pielęgniarki na każde zawołanie, uśmiechnięte i życzliwe.
Pieniądze nie takie wielkie- proszę porównać ceny w Paryżu lub w Chicago - tam za 3 dni tyle się płaci. Ale chyba wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy - my już tak.
Bardzo polecam.
5/5
Jestem bardzo zadowolony z rzetelnie prowadzonej terapii i detoksu.
Jestem za.
5/5
Ja też jestem pozytywnie zaskoczona jak wysoki poziom ma klinika, uprzejmość lekarzy i pelegniarek, fachowość i profesjonalizm.
Zgadzam się, że paru psychopatów mieliście i piszą potem - tak jest zawsze. Nie przejmować się i tak trzymać!
5/5
Jestem bardzo zadowolona z terapii i detoksu.
5/5
Dziękujemy za fachowy detoks męża/ojca...
To dobrze, że można na Was liczyć i na przyjęcie w tak okropnym stanie. W Dubiu nam odmówili, nie mówiąc o tzw. państwowych szpitalach.
Szkoda kasy NFZ na te państwowe oddziały- maskara!
4/5
Detoks pierwsza klasa, ziąb na korytarzu jak diabli, nie wiem skąd biorą te jedzenie ale po 3 dniach pobytu miałem jeszcze zatrucie pokarmowe. Może to pojedynczy przypadek, ale na słowo zapraszam na posiłek domyśliłem się dlaczego ludzie kiedyś modlili się przed jedzeniem. Co do leczenia- nie mam zastrzeżeń. Oprócz jednej pielęgniarki- ale co człowiek to charakter.
5/5
Je też jeztem zadowlony. Jak bym miał kasę to chętnie bym sobie ze 2 miesiące pobył tam.
Jedzenie aż za dobre- jak się najadłem na początku też się zesrałem, ale przez kolejne 4 tygodnie, jak już jadłem z głowom to było OK.
Bardzo polecam.
1/5
Witam Byłem w klinice 28 dni po próbie samobójczej co mnie kosztowało prawie 12 000 zł.Niestety klinika nie spełniła moich oczekiwań odnośnie leczenia.Personel nie jest wykwalifikowany, pielęgniarki to są albo emerytki dorabiające do emerytury albo dorabiające osoby pracujące w innych szpitalach.Cały szef kliniki to brak słów.Raz poszedłem zgłosić że mi pilot od tv nie działał to szef mi powiedział żebym nie rzucał pilotem, myślałem że mu w łeb przyłoje, tyle kasy wziął i takie teksty ?. Nie polecam. Pamiętajcie że to jest klinika i ze szpitalem nie ma nic wspólnego
5/5
A ja po leczeniu depresji, pracuje rok i nie mam nawrotow. Jestem bardzo zadowolony z terapeutow i lekarzy. Faktycznie sa czasami cwaniaki, ale tak zawsze.
Znakomicie dobrane leki.
5/5
Pełen profesjonalizm. Znakomite warunki lokalowe i super wyżywienie.
Znakomite pielęgniarki, terapeuci i lekarze. Opieka 1sza klasa!
1/5
Byłem tu na detoxie i szczerze nie polecam cały czas szprycuja lekami i chodzisz otepiepialy żeby mieli tylko spokój. Za tą kasę liczyliczem na osobny pokój lub chociaż łazienkę. Zawiodłem się.
5/5
Jestem bardzo adowolony I szczerze polecam. Detoks super klasa, a ile lekow kto dostaje, to na zyczenie klienta. Sa tacy, ktorych niczym nie moga powalic, biora Relanium bez oporu i potem glupoty pisza.
Przemile pielegniarki.
Jedzenie domowe, pyszne, bez ograniczen (sa tez tacy co sie nachlali i potem sie zesrali- to tez wina kliniki?) hehehehe
5/5
Zgadzam sie, bardzo dobry detoks. Nie pije od 6 miesiecy.
Opieka bez zarzutu. Cisza I spokoj, a nie jak w Pabianicach...czerwona sala czy zielona a I tak samo dziadostwo.
5/5
Zgadzam sie - super
5/5
Jestem zadowolony z rzetelnej opieki i terapii.
Polecam.
1/5
Kasa kasa kasa. Nie warto. Tyle że przyjmują po alkoholu i nic więcej. Obsługa oki
5/5
Super detoks. Warunki i obsługa super. Szkoda, że przyjmują jak leci- powinna być wyższa cena i odpowiednia selekcja.
1/5
Nie ma co czytać tych opinii. Każdy może dodać co chce. Nic nie wiem o tej klinice i mogę sobie tutaj pisać co mi się podoba.
Szkoda bo chciałem zdobyć informacje a to jest źródło niewiarygodne.
5/5
uratowali mi życie, wielokrotnie
1/5
Klinika tak klinika oszustów nic więcej najważniejsze wziąć kasę i żeby klient wypisał się na żądanie jak najszybciej a na start dostaje 300 kaucji !!!!!!
5/5
Jestem bardzo zadowolony. Super detoks.
5/5
Super detoks
5/5
OK
Dodaj opinię

Adres:

Polna 16/20, Tuszyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-11:00,18:00-20:00
WT09:00-12:00,18:00-20:00
ŚR13:00-19:00
CZ09:00-12:00,18:00-20:00
PT09:00-12:00,18:00-20:00
Prywatna Klinika Psychiatryczna Inventiva na mapie
Zdjęcie budynku Prywatna Klinika Psychiatryczna Inventiva