Prywatna Poliklinika "Na Grobli"

Pl Hirszfelda 1
Wrocław
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
35 dni71 338 00 78
Godziny otwarcia:
PN08:00-17:00
WT09:30-19:00
ŚR08:00-16:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-20:00
Poradnia urologiczna
Urolog
20 dni71 338 00 78
Godziny otwarcia:
PN09:00-14:00
WTnieczynne
ŚR15:30-20:00
CZ16:00-20:00
PTnieczynne

Opinie o Prywatna Poliklinika "Na Grobli"

Dodaj opinię
1/5
konia z rzędem temu kto się dodzwoni....
1/5
potwierdzam
3/5
To gdzie po tego konia ? udało mi sie za 1 razem ;]
3/5
Obsługa na rejestracji wiecznie obrażona na cały świat. Telefon odbieraja jak im się zachce. Ale wyposażenie gabinetów bardzo dobre.
2/5
Podzielam uwagi które tyczą sie Pań w rejestracji . Niby prywatna klinika a lekarze zachowują sie nie raz w sposób skandaliczny z muchami w nosie , a za wizytę płaci sie od 150 w gore w zależności od badań wiec nie małe pieniędze . Przeciętnie moim zdaniem .
1/5
Strasznie nieuprzejme panie z recepcji, lekarz odwołuje wizytę na 5 minut przed wizytą. Jest to niepoważne traktowanie pacjenta. Tym bardziej że człowiek za to płaci.miałam mieć usg ciąży , gdzie w ten sam dzień wyjeżdżałam. Kliniki to nie obchodzi bo prawdopodobnie dzisiaj innego lekarza nie bedzie. Tragedia nikomu nie polecam.
1/5
Lekarze świetni, profesjonalni, gorąco ich polecam. Natomiast "Panie" z recepcji OKROPNE,NIEUPRZEJME,NIEPOMOCNE, brak mi słów, pierwszy raz się spotkałam z tak fatalną obsługą, za wyjątkiem jednej młodej przemiłej Pani.
1/5
Niestety zraziła się brakiem możliwośći zarezerwowania wizyty prywatnej droga telefoniczną, nikt nie odbiera telefonu albo zaraz po odebraniu odkłada bezczelnie słuchawkę. Brak poszanowania dla drugiego człowieka
2/5
Nie znane położnej Rodo...opóźnienie ponad godzinę bez słowa przepraszam i informacji o tym fakcie po przyjściu do poczekalni ...
5/5
Mogę mówić o tym miejscu tylko dobrze
5/5
Bardzo dobra opieka medyczna.
2/5
Również uważam, że coś nie tak z recepcją. Mam bardzo niemiłe pierwsze wrażenie, nie wiem czy zdecyduję się na dalsze wizyty. Poza niemiłą konwersacją na wejściu, moja wizyta nie odbyła się o czasie ( czas byl dla mnie kluczowy w tym dniu). Warto dokładniej umawiać pacjentów, niż na jakiejkolwiek godziny. Może niektóre badania trwają 15 minut, ale nie moje i jak się okazało- nie pacjentki przede mną. Ceny moim zadaniem wysokie.
Lekarz, u którego miałam badanie bardzo rzeczowy i fachowy, to na ogromny plus i tylko to sprawia, że zastanawiam się nad kolejną wizytą.
1/5
Masakra żeby się dodzwonić.albo recepcjonistki nie ma lub kogoś rejestruje.nie polecam
2/5
Panie w rejestracji to dramat. Niemiłe i gburowate. Wizyta odbyła się z duzym opóźnieniem i w pośpiechu. Jestem nieco rozczarowana, bo zaplacilam ponad 300 zł za badanie a odbyło się szybko i mam wrażenie ze niedokładnie.
1/5
Może dobrze że macie problem z dodzwonieniem się tam bo to poradnia - a zwłaszcza dr Komarow - to totalna porażka. Pani dr jest niemiła, opryskliwa i niekompetentna. Chyba czas na rezygnacje z tej posady skoro na Usg pani dr nie może znaleźć 7tyg zarodka (tego samego dnia inny lekarz znalazł go bez problemu).
1/5
Koszmarna obsługa na recepcji!! Czekałam na lekarza godzinę!!! Nikomu nie polecam. Tragedia, a nie klinika prywatna
1/5
Pracownice recepcji trzymają poziom starych "piguł" rodem z PRL'u, wredne, nie pomocne, nie odbierają telefonu.

Spóźniliśmy się o 10 minut na wizytę i już nie zostaliśmy wpuszczeni do lekarza, za to jak lekarz się spóźnia o godzinę to jest ok :)

Panie na recepcji powiedziały, że nie będą z nami dyskutować i nas nie wpuszczą, pomimo że same przełożyły naszą wizytę na termin, na który nie mogliśmy zdążyć.

Wizyta była przy tym prywatna i dzięki postawie pani z recepcji klinika straciła 200zł.
Powodzenia i życzymy sukcesów z takimi pracownikami, którzy narażają swoją firmę ja realne straty finansowe :)
1/5
Przefatalna obsługa w recepcji młode panie bardzo nie uprzejme zachowują się jak by były właścicielkami tego miejsca zero empatii i wyrozumiałości jak by tu były za karę i robiły łaskę wszystkim. Na moje pytanie czy może pan doktor pozwoli mi wejść z mężem 70 lat pani powiedziała że pan doktor niema nic do powiedzenia, myślę że to niepotrzebnie wydane 200 zł nigdy więcej nie polecam tak naprawdę oceniam na 0

5/5
Bardzo miła obsługa w recepcji. Lekarze profesjonalni. Z pewnością jeszcze skorzystam z usług tej przychodni. Polecam! 5/5
1/5
Wizyta do kardiloga najpierw przeniesiena na inną godzinę ,następnie dostaję telefon ,że odwołana na ostatnia chwilę a ja bez leków przez kolejne dwa tygodnie jestem,zanim znajdę innego lekarza.
Wczesniej umawiałam się przez recepcję do onkologa, zapłaciłam za wizytę a lekarz okazał się być ginekologiem ale bez doświadczenia w onkologii,dramat i lekceważenie pacjentów przez recepcję.Nie polecam
1/5
Panie w rejestracji powinny zmienić pracę bo w tej wybitnie się nie sprawdzają.Wysoki brak kultury i każdy pacjent to wróg który przeszkadza im w pracy .
Dodaj opinię

Adres:

Pl Hirszfelda 1, Wrocław Powstańców Śląskich

Numer telefonu:

Prywatna Poliklinika "Na Grobli" na mapie
Zdjęcie budynku Prywatna Poliklinika "Na Grobli"