Prywatna Praktyka Lekarska "Dens" Michał Łyszentij

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatna Praktyka Lekarska "Dens" Michał Łyszentij

Dodaj opinię
3/5
Bardzo przyjemny stomatolog zna się na tym co robi jeżeli chodzi o usunięcie zębów niestety nie wiem jak pod względem leczenia
5/5
W gabinecie przyjmuje ojciec i syn. Z tego co zaobserwowałam to ojciec protezy oraz cięższe przypadki a syn lżejsze :)
Polecam gorąco obu.
Po raz pierwszy trafiłam z bolącym zębem. Inna dentystka na bolący 3 dni ząb, po obejrzeniu zdjęcia stwierdziła, że kanałówka źle zrobiona i teraz nie da rady - poboli i w końcu przejdzie. A jakby się ruszyło to ząb się rozwali. I mam jechać na przeciwbólach.
Szukałam więc innego dentysty i trafiłam do nich, jeszcze na Asnyka. Tutaj (ojciec) rozwiercił, wyczyścił, zalepił i jeszcze parę lat ząb posłużył :) Bez bólu. A jak się w końcu ułamał to koronka i dalej funkcjonuje.
Po doleczeniu zębów teraz chodzę głównie na kontrole i drobne naprawy.

Biorą niedrogo, robią dobrze, a i mama w rejestracji bardzo sympatyczna ;)
5/5
Polecam gorąco!
5/5
pan doktor MICHAL jest najwspanialszym dentysta na swiecie! Po wizycie u NIEGO wrocila mi wiara w czlowieka i lekarzy. Adres do doktora dostalam od mojej ulubionej PANI DOKTOR ANI GRECZANIKOWEJ . WYKONUJE ON prace gorsza od hydraulika a nawet tego pana od kanalow . I choc trzeba mu placic to sa pieniadze niewspolmierne z jego praca!Wiecej trzeba zaplacic fryzjerce lub kosmetyczce.JESTESCIE WSPANIALA RODZINA I ZYCZE ZDROWIA
5/5
Panicznie boje się dentysty już od dziecka, pewien czas temu byłam u Pana na wyrwaniu 7demki, strasznie się bałam,ale lekarz profesjonalny ,miły i miał wielką cierpliwość do mnie i do mojego strachu, uspokajał mnie żartował-chwila moment i ząbka nie było. Polecam bardzo Pana lekarza.
W gabinecie super atmosfera ,konkurencyjne ceny i na pewno jeszcze tam wrócę.!
5/5
Ja również dołączam się do w/w opinii.Gdybym wcześniej dowiedziała się o ich istnieniu,na pewno nie przechodziła bym tych katorg i utraty zębów.Wielki szacunek dla całej przesympatycznej rodziny.Dziękuję
4/5
Ostatnio ceny za usługi wzrosły i są niekiedy wyższe jak u rodzimych dentystów co napewno kiedyś odbije się na ilości klientów.
5/5
Moj ukochany dentysta,zaden inny.
5/5
Super obsługa dostępne ceny,,,tam tylko warto zostawić parę złoty
3/5
Byłam z polecenia dentysta dobry ale ceny nie koniecznie. Za wyrwanie zęba 250zł
to chyba cena nie jest
konkurencyjna jak piszą niektórzy na tym forum.
5/5
Wspaniali lekarze👍👍. Polecam
1/5
Wielokrotnie od wielu lat leczyłam żeby u doktora gdy miał gabinet na ul. Asnyka a teraz na Rolniczej. Dawniej bardzo go chwaliłam dziś cofam moją opinię .
Udałam się do doktora z silnym bólem zęba i opuchlizną.
Niestety doktor mnie przyjął bo nie byłam zarejestrowana.
Myślę,że już w Polsce dorobił się za dużo bo tak traktuje nas ..
Ostrzegam innych.
5/5
Byłam dzisiaj na wizycie u p.doktora i akurat trafiłam w ręce Taty p.Michała... człowiek anioł, nigdzie nie czułam się tak bezpiecznie jak tutaj. Ciągłe uspokajanie ze strony pana doktora było cudowne, mimo że dentysta to był czas na żarty i to w bardzo dużej mierze pomogło się uspokoić. Dlatego polecam z czystym sumieniem i wrócę tam z wielką przyjemnością.
5/5
Najlepszy bez dwóch zdań!😀 ,bardzo miła atmosfera ,naprawił mi niezły bałagan 😉
Dodaj opinię

Adres:

Rolnicza 1, Legnica