Prywatna Praktyka Lekarska - Ewa Obremska-Zaleska w Toruniu

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Powstańców Śląskich 10
Toruń
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatna Praktyka Lekarska - Ewa Obremska-Zaleska w Toruniu

Dodaj opinię
4/5
Jest wspanialą lekarzem będzie dobrą Radną. Szkoda tych słabych wyników w wyborach samorządowych. Zaduźo jest samolubstwa nienawiść pychy. Nie rozmawia się wszystkimi ludźmi uczciwie
1/5
Nie polecam żadnych konkretnych badań
5/5
Pani Doktor była bardzo rzetelna i wszystko mi konkretnie wytłumaczyła. Badanie bardzo delikatne, wysoki standard obslugi wiec na pewno wrócę na wizytę kontrolną.
5/5
Polecam Panią Doktor! Zawsze doradzi, wysłucha, uspokoi i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Prawdziwy lekarz z powołania. Byłam u wielu lekarzy, ale dopiero u Pani Doktor miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach.
5/5
Byłam 2 tygodnie temu u pani doktor, I jeszcze nigdy nie zostałam tak rzetelnie zbadana. Spokojnie słuchała i była do tego uprzejma. Badanie było przeprowadzone na wysokim poziomie. Następnym razem również się wybiorę do pani Ewy Zaleskiej :)
5/5
Serdecznie polecam Panią Doktor, pełne zaangażowanie i życzliwość. Skutecznie pomogła mi zwalczyć wiele problemów związanych z byciem płci pięknej. Polecam z całego serca!
Dodaj opinię

Adres:

Powstańców Śląskich 10, Toruń Stawki
Prywatna Praktyka Lekarska - Ewa Obremska-Zaleska w Toruniu na mapie
Zdjęcie budynku Prywatna Praktyka Lekarska - Ewa Obremska-Zaleska w Toruniu