Prywatna Praktyka Stomatologiczna Ewa Sas-Domaszewska

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatna Praktyka Stomatologiczna Ewa Sas-Domaszewska

Dodaj opinię
1/5
Najchętniej opisałabym tę panią wszędzie gdzie się da, za to jakie piekło zrobiła mi w jamie ustnej. Pani niekompetentnabi bardzo nieodpowiedzialna. Myśli, że zna się na wszystkim, a koniec końców nie potrafi wziąć odpowiedzialności za wyrządzoną ko dwukrotnie już krzywdę tego samego zęba - przedniego - trójkę. Wmówiła mi, że się umówiłyśmy i chamsko rozłączyła tłumacząc, że nie przyszlam na wizytę. Według mnie bała się dalej 'grzebac' w moim zębie po czym sprawiła, że byłam Opuchnieta z zakażeniem i nieprawidłowym wyczyszczeniu kanału. Znam dentystów, którzy na fundusz nie zrobili by większego bagna niż ta pani Domaszewska prywatnie. Strata moim pieniędzy i nerwów. Nie polecam i wszystkich ostrzegam. Nie dajcie się zwieść miłej i uśmiechniętej sylwetce tej pani. Moje ocena jest poniżej zera.

Adres:

Podwale 29, Góra
Prywatna Praktyka Stomatologiczna Ewa Sas-Domaszewska na mapie
Zdjęcie budynku Prywatna Praktyka Stomatologiczna Ewa Sas-Domaszewska