Prywatna Praktyka Stomatologiczna Grzegorz Spychalski

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
II AWP 10
Bogatynia
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatna Praktyka Stomatologiczna Grzegorz Spychalski

Dodaj opinię
1/5
Zdecydowanie lekarz nie godny zaufania. Nie polecam wizyty u niego nikomu. Leczylam u tego Pana 3 zeby i zaden nie zostal poprawnie wykonany w dodatku przez jego szybka chec zarobku w trakcie kanalowego leczenia (bez wykonania zdjecia rentgenowskiego) przewiercil mi zeba na wylot przez co wydostala sie trucizna i spowodowala martwice dziasla czyli problem do konca zycia.
5/5
Zdecydowanie polecam!
U Doktora usunęłam ósemki. Po każdym z zabiegów Doktor dzwonił aby zapytać jak się czuję.
Zabiegi przebiegały bezbolesnie!
Wszyatko goiło się jak należy.
Dodatkowo atmosfera panująca w gabinecie - jak najbardziej na plus- miło, sympatycznie i (mimo okoliczności) bardzo wesoło.
5/5
Zawsze z rozwagą wysłucha problemu związane z bólem zęba wyleczy i opisze zawsze tor leczenia.Lekarz jakich mało w Bogatyni Polecam
5/5
Usuwalam u doktora Spychalski ego górna osemke i wspominam ta wizytę niesamowicie ponieważ podczas wyrwania zeba nie zdążyłam nawet zauważyć że już owego zęba nie mam a doktor zrobił to w niesamowicie szybkim tempie i po poprzednich moich doświadczeniach na fotelu u innego dentysty nie sądziłam że można to zrobić tak szybko i sprawnie po prostu nie do wiary
5/5
W jakie dni i godziny doktor przyjmuje na nfz
Dodaj opinię

Adres:

II AWP 10, Bogatynia