Prywatna Praktyka Stomatologiczna Cezary Węgrzyn

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wolności 1
Bystrzyca
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatna Praktyka Stomatologiczna Cezary Węgrzyn

Dodaj opinię
5/5
Pan doktor bardzo konkretny, sympatyczny, zaangażowany i co przy tym wszystkim bardzo ważne - nie nastawiony na zarobek jak większość lekarzy. Potwierdzeniem niech będzie chociażby to, że przy rejestracji nie ma różnicy czy na NFZ czy prywatnie - jest jedna kolejka!
Terminy bardzo szybkie jak na stomatologa (do 2tyg. max!), do tego godziny przyjęć dla osób pracujących rewelacyjne! (poniedziałek, czwartek 12:00 - 20:00; wtorek, środa 10:00 - 18:00 ; piątek 10:00-15:00).
Jeśli się chce na NFZ to wszystko co się da jest na NFZ - bez naciągania na "lepsze" znieczulenie płatne dodatkowo itp. Za naprawę zęba i czyszczenie nie zapłaciłam ani grosza!
Poleciła mi go znajoma której cala rodzina korzysta z usług Pana Doktora, wcześniej słyszałam o innych osobach które też bardzo chwaliły a teraz ja sama z czystym sumieniem potwierdzam że Pan Doktor to profesjonalista z powołania i SERDECZNIE POLECAM!!

Adres:

Wolności 1, Bystrzyca