Prywatna Przychodnia Stomatologiczna- Maria Fiutak

Byczyńska 27
Kluczbork
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
9 dni77 418 52 30
Godziny otwarcia:
PN09:00-14:00
WT10:00-12:00
ŚRnieczynne
CZ09:00-14:00
PT13:00-18:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
9 dni77 418 52 30
Godziny rejestracji:
PN09:00-18:00
WT09:00-18:00
ŚR09:00-18:00
CZ09:00-18:00
PT09:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN09:00-18:00
WT09:00-16:00
ŚR09:00-18:00
CZ09:00-18:00
PT09:00-15:00
SO09:00-15:00

Opinie o Prywatna Przychodnia Stomatologiczna- Maria Fiutak

Dodaj opinię
1/5
W tej przychodni na NFZ zęba zamiast mi naprawić to mi go zepsuto, a teraz muszę wykonac leczenie kanałowe prywatnie za 300 zł. Pani powiedziala że mogę te leczenie kanalowe wykonać u nich prywatnie i nawet nie muszę czekać. Kpina. Jak będę go leczył to na pewno nie w tej przychodni Nie polecam.
1/5
Tragedia. Tyle w temacie.
1/5
Pani odmówiła zapisania na termin, bo jak to uarguentowala, bedzie miala za duzo papierkowej roboty (ubezpieczenie na zasw zus rmua) i powiedziala ze moge zapisac sie prywatnie bo nfz za duzo klopotu (serio)
3/5
Nie jest źle ale mogło by być lepiej.
5/5
Umiejętności mistrzowskie, a właściwie arcymistrzowskie. Pani Doktor podjęła się usunięcia zęba, którego nie chciało się podjąć czterech dentystów w dwu dużych miastach wojewódzkich ("a bo nie ma rentgena", "a bo nie ma narzędzi", "a bo nie ma czasu", miejsca, chęci, umiejętności itede). A jak się podjęła, to nawet nie wiem, kiedy było po wszystkim - takie dostałem znieczulenie (dla 100% chłopa - tak powiedziała). Zrobiła to "na kasę" - może moja rozpaczliwa i wykrzywiona bólem gęba była dobrym argumentem? Oczywiście podłoga w gabinecie brudna, bo czyścioszki z Poddupic Wielkich skutecznie omijają wycieraczkę i widać, że zapasy w błocie są ich narodowym sportem. Poza tym w tej przychodni SIĘ PRACUJE - przede mną i po mnie było po tuzinie takich samych śmierdzących paszcz - ciężko utrzymać czystość jak u Szelągowskiej do kamery. Skoro tak nisko oceniacie - to po jasną cholerę tam łazicie i blokujecie kolejkę mniej kapryśnym? Królewny i książęta chyba maja dość kasy, żeby sobie ząbki reperować Rue De Chantee w Paryżu? A może wy jesteście królewnami i książętami co im się jeszcze łapy dymią - od tego dynamitu, co was nim siłą od krowich cycków i świńskich ryjów oddzielono?
5/5
Jestem dziś po wizycie. Na NFZ. Same najlepsze wrażenia. Szczerze i gorąco polecam wszystkim potrzebującym pomocy. Fachowość na najwyższym poziomie. Pan doktor usuwał mi dwa zęby. Nic a nic nie bolało, nawet zastrzyk (w życiu nikt inny nie dał mi zastrzyków tak delikatnie i bezboleśnie, nic nie bolało podczas ukłucia, a Pan dr jeszcze uspokajał miłym i czułym głosem). Bardzo się bałam i tego nie dało się ukryć. Cały personel podszedł do tego ze zrozumieniem.
5/5
Jest tam wysokiej klasy specjalista, chirurg od rwania zębów, po prostu Mistrz !
1/5
Niestety pani nie zaaplikowała znieczulenia gdy bolał ząb (mocno, pewnie zapalenie) i miałem robionego na żywca. Nie wiem czy nie umiała tego zrobić, czy nie chciało się jej, czy oszczędzała, ale ból jakiego nie zapomnę. Nie polecam.
1/5
Do Maksymiliana. Widać pisał to pracownik gabinetu, jakaś pogarda z tymi książętami i wyzwiska od śmierdzących ryjów. Obrzydliwy jesteś. Tacy jak ty nigdy nie przyjmą krytyki, ideały, nic nie można wymagać, najlepiej toporem wyrywać zęba.
5/5
Jak zwykle wszystko ok, sprawnie, bez bólu i szybko, mimo, że tym razem rwał nie pan doktor a pani doktor. Piękna, młoda i fachowiec. Wspaniałe podejście do pacjenta, wypytanie o choroby, z jakimi się zmaga i jakie bierze leki (zwłaszcza te rozrzedzające krew). Pełny profesjonalizm. Jestem zadowolona i polecam.
5/5
Jestem zadowolony
5/5
Naprawdę wykwalifikowana kadra wspaniałych lekarzy. Przyjęli z problemem nawet w sobotę. Można w pełni im zaufać, są świetni.
5/5
Poziom bardzo wysoki i pełny profesjonalizm, polecam wszystkim. Lekarze wspaniali, bardzo mi pomogli.
5/5
Serdeczne podziękowania za pomoc i leczenie, szczerze polecam gabinet pani Marii Fiutak w Kluczborku. Było super, a zdaję sobie sprawę, że mogło być bardzo źle.
5/5
Od dziecka i po dziś dzień w leczeniu i profilaktyce polecam panią Marię! Również mistrzyni w usuwaniu zębów-dokładnie, sprawnie i bezboleśnie!
1/5
Nie mam dobrych wspomnień, bo pani doktor nie brała mnie poważnie. Bo pod zębem była ropa i ząb bardzo mnie bolał. Po wielokrotnych prośbach dopiero rozwierciła ząb i stwierdziła, że pod zębem jest ropa. A pielęgniarka w beszczelny sposób powiedziała wprost, że jak mi się nie podoba to mam w*********ć!!!
Naprawdę nie polecam tego gabinetu. Ten gabinet to po prostu porażka. Po takim zachowaniu, właśnie ludzie nie chcą i się boją chodzić do lekarzy.
5/5
To jedyny chirurg który tak sprawnie i bezboleśnie od lat leczy i usuwa zęby w naszej rodzinie i bardzo wielu znajomym. Umiejętności pani Fiutak to prawdziwie lekarz z powołania. BRAWO I STO LAT
1/5
Wyleczyłam ale siebie z tego gabinetu bo tylko to jest możliwe. To raczej nie jest gabinet tylko kpina z pacjenta.
1/5
Straszna przychodnia,najgorsza co znam. Pani doktor nawet newie co ma robić, a traktuje ludzi okropnie. Przez te przychodnie straciłam zaufanie do wszystkich lekarzy. Oni są po prostu nenormalni, sadisti!! Tylko pieniądz się liczy, nie człowiek. Katastrofa!! Nigdy więcej ta "niby przychodnia". Absolutnie nepolecam!!
Dodaj opinię

Adres:

Byczyńska 27, Kluczbork

Numer telefonu:

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna- Maria Fiutak na mapie
Zdjęcie budynku Prywatna Przychodnia Stomatologiczna- Maria Fiutak