1. Stomatolog
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Toruń

Prywatne Centrum Dentystyczne - Ewa Staruch-Jasińska - Stomatolog

Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
7 dni56 663 41 31
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WT10:00-14:00
ŚR10:00-14:00
CZ10:00-14:00
PT10:00-14:00

Opinie o Prywatne Centrum Dentystyczne - Ewa Staruch-Jasińska

Dodaj opinię
5/5
Jeśli jest potrzeba ratowania mojego zęba to natychmiast bięgnę do tej Pani Doktor. I dzieje się tak od kilkunastu lat. A ponieważ kłopoty z zębami mam odkąd pojawiły się mleczaki, czyli od prawie 55 lat, to i psychicznie bardzo źle znosiłam kiedyś takie wizyty. To się zmieniło odkąd siadłam poraz pierwszy na fotelu u tej Pani Doktor. Dzięki niej nadal mam wszystkie moje zęby!!! Jest niezwykle delikatna, bardzo dokładna, używa najlepszych dostępnych preparatów. Potrafi też ratować zęby poprzez ustawienie zgryzu, a zatem wykonuje zabiegi protetyczne. Ciągle się też doucza, biorąc udział w konferencjach. Mogłabym tak jeszcze długo wyliczać zalety i umiejętności Pani Doktor. Polecam bardzo, gdyż nie wyobrażam sobie wizyty w innym gabinecie!!!
5/5
Najlepsza Pani Doktor w Toruniu! Odkąd tylko po raz pierwszy do niej trafiłam to Pani doktor stała się moim numerem jeden! Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Wszak zawsze bałam się wizyty u dentysty tak teraz idę spokojnie :)
5/5
Jestem po pierwszej wizycie u tej Pani doktor. Zdecydowanie polecam, przemiła dentystka, która nie różnicuje pacjentów na tych przychodzących prywatnie, a na nfz.
1/5
Wybrałam się do p. Ewy Staruch-Jasińskiej zasięgając wcześniej opinii internetowej, która była oczywiście pozytywna. Pierwsza wizyta na NFZ, kontrolna po której zdecydowałam się na dalsze prywatne leczenie. Pani była bardzo miła, mówiła co robi na każdym kroku. Druga wizyta: Na wejściu zdążyłam powiedzieć jedynie na którą byłam umówiona, wywiad został kompletnie pominięty, a mi kazano jak najszybciej usiąść na fotelu. Przed pracą wcześniej wspomnianej już dentystki zdążyłam jedynie powiedzieć, że nic mnie nie bolał wcześniej rozwiercony przez nią ząb i ukruszył mi się kawałek lekarstwa, który nałożyła mi wcześniej, jednak i to nie spotkało się większym zainteresowaniem. Dentystka przeszła do pracy nie mówiąc mi nic co robi. Narzekała jedynie, że nie może założyć tej metalowej formy. Po całym zabiegu zapytała czy wszystko pasuje, jednak na początku nie poczułam źle uzupełnionego zęba (normalna sprawa), plecami do mnie jedynie powiedziała, że materiały których użyła były słabe. Zapytałam się zdziwiona ile płacę, bo byłam umówiona przez nią samą na wizytę prywatną. Dentystka z rozczarowaniem zaznajomiła mnie z zasadami, że wcześniej trzeba powiedzieć czy prywatnie czy na NFZ odbywa się cała wizyta. Byłam w szoku, że brak wywiadu i zainteresowania pacjentem to norma. Zapytałam się w takim razie co teraz można zrobić przez jej błąd. Zaproponowała mi wyskrobanie obecnej i wymianę na tą z materiałów lepszych - prywatnych, na które pierwotnie byłam umówiona, przy czym dodała że ta pewnie niedługo mi wypadnie bo miała ją ciężko założyć. W trakcie rozmowy stwierdziłam, że przeszkadza mi to co zrobiła mi p. Ewa i poprosiłam o poprawę. Dopiero wtedy praca nad zębem była nieco bardziej dokładniejsza i delikatniejsza. Po zejściu z fotela zostałam umówiona na kolejny termin, aby dokonać wymiany plomby, jednak po tak nieprzyjemnym i nieprofesjonalnym doświadczeniu w wykonaniu p. Ewy zdecydowanie nie powtórzę wizyty na jej fotelu. Sama udam się w poszukiwaniu lepszego dentysty i polecam tak każdemu. Wniosek: jesteś dobrym pacjentem, gdy za Twoimi zębami kryje się Twój portfel.
5/5
Pani Natalio , każdy mój pacjent czy komercyjny czy leczony w ramach NFZ jest traktowany z jednakowym szacunkiem, a z pewnością nie odwracam się nigdy plecami do rozmówcy i wszystkie istotne informacje przekazuję nie przy unicie tylko przy biurku,i przenigdy nie użyłabym określenia ,,wyskrobać",więc albo nie jest Pani moją pacjentką albo stres zmienił perspektywę postrzegania .Ja oferuję empatię pacjentą niezależnie od portfela.Ewa Staruch Jasińska
5/5
Najlepsza Pani doktor na świecie
5/5
Pani dr Ewa to bardzo dokładna doktor,poświęca się w 100 procentach swojej pracy,A zespòł który z nią pracuję jest przemiły,pozdrawiam panią Anię asystentkę, kochana kobieta.Dodam że jest dobrze wyposarzony gabinet RTG .
5/5
Witam polecam panią doktor,jest kobietą cudowną ,z powołania lekarz stomatologii,dokładna,sumienna .polecam na 200%.
5/5
Pani doktor Ewa profesjonalna w swoim fachu.pozdrawiam serdecznie cały zespòł.
5/5
Dziękuję wszystkim pacjentom za zaufanie w tym szczególnym czasie.Dokładam wszelkich sił aby zabiegi były bezpieczne pod względem epidemiologicznym.Pozdrawiam serdecznie.Ewa Jasińska
Dodaj opinię

Adres:

Żelazna 8, Toruń

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN14:00-18:00
WT10:00-14:00
ŚR10:00-14:00
CZ10:00-14:00
PT10:00-14:00
Prywatne Centrum Dentystyczne - Ewa Staruch-Jasińska na mapie
Widok z ulicy Prywatne Centrum Dentystyczne - Ewa Staruch-Jasińska