Prywatny Gabinet Dentystyczno-Ortodontyczny Samorek Hanna

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Prywatny Gabinet Dentystyczno-Ortodontyczny Samorek Hanna

Dodaj opinię
1/5
Od tygodnia próbuję dodzwonić się do gabinetu i umówić dziecko na wizytę, niestety jak do tej pory bezskutecznie.
1/5
Nigdy więcej tam nie pójdę, bez mojej zgody wydawała zęba mojemu 10 letniemu dziecku. Gdy zaczął płakać zaczęła krzyczeć ,że jak z byle powodu płacze, wszystko go boli to cytuję."najpierw zaczniesz od rana brać tabletki przeciwbólowe później alkohol i narkotyki, chcesz tak skończyć "tak mówi ortodonta do dziecka.Przez tą starą małpę moje dziecko teraz boi się dentysty, wcześniej nigdy nie było problemu.
1/5
Ja również nigdy więcej tam nie pójdę, byłam umówiona na odcisk aparatu ruchomego, po przybyciu na godzinę siódmą rano " Pani doktor" oznajmiła że dziecko ma wejść samo bo inaczej nie będzie robić odcisku, moje dziecko bardzo się przestraszyło, jest nieśmiałe , nie chciało samo wejść ja powiedziałam że wchodzę z dzieckiem , na to Pani doktor, że nie ma mowy albo samo wchodzi albo nie robi aparatu po czym przed nosem bezczelnie zamknęła drzwi. dziecko było przerażone zachowaniem lekarza. Ja nie wiele zastanawiając się zabrałam dziecko i wróciłyśmy do domu. Uważam że takie zachowanie na pewno nie przystoi wykształconej "Pani doktor" to nie epoka starożytna do dzieci trzeba mieć podejście a nie je zastraszać. dziecko moje boi NIE POLECAM!!
1/5
przeciez ona jest nadgryziona zebem czasu, ma skleroze i czasami daje jakies debilne komentarze mi kazała samemu rozkrecac aparat co dwa tygodnie, ale moze to i lepiej bo nie musze sie na nią wku..c, swoją drogą jak syn był mały i nie chciał myc zebów to stratszyłem samorkowa, że to taka straszna baba z kombinerkami i mu wyrwie zeby, działalo,, ale kaj na razie gorna szczena mu się poprawia, tyle ze sam rozkrecam aparat i raz na poł roku do niej ide
Dodaj opinię

Adres:

Bema 6/303, Lubin
Prywatny Gabinet Dentystyczno-Ortodontyczny Samorek Hanna na mapie
Zdjęcie budynku Prywatny Gabinet Dentystyczno-Ortodontyczny Samorek Hanna