Prywatny Gabinet Ginekologiczny Danuta Perczyńska-Jankowska

Noskowskiego 1D
Konin
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
4 dni 604 416 245
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:00
WTnieczynne
ŚR08:00-12:00
CZ14:00-18:00
PTnieczynne
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka raka szyjki macicy
Gabinet-Konin
604 416 245

Opinie o Prywatny Gabinet Ginekologiczny Danuta Perczyńska-Jankowska

Dodaj opinię
5/5
Polecam serdecznie! Pani Doktor cały czas prowadziła moja ciąże ! Na każde pytanie z uśmiechem odpowiadała. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczył na każdej wizycie. Jest to lekarz z powołania który poświęca czas swoim pacjentom :) Jestem bardzo zadowolona :)
5/5
Pani Doktor Perczyńska jest świetnym lekarzem. Zawsze wysłucha. Nie bierze pieniędzy za usługi które można wykonać w ramach NFZ jak reszta prywatnych gabinetów w Koninie. Na każde pytanie odpowie, doradzi, porozmawia. Wspaniałe podejście do klientki. Polecam !
5/5
Polecam dr. Perczyńską ! Przemiła, zawsze uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do pacjenta odpowie na każde pytanie. Lekarza z powołania ☺
5/5
Człowiek Anioł. Pierwsza wizyta, bardzo dokładny wywiad,odpowiedzi na wyczerpujące pytania. Polecam każdej kobiecie trafić do takiego lekarza
5/5
Wizyta Prywatna, ceny rozsądne, dobra i rzetelna a przede wszystkim rzeczowy lekarz. Zdecydowanie jesteśmy z mężem zadowoleni.
5/5
Doktor Jankowska jest niesamowitym człowiekiem. Zawsze poświęca tyle czasu ile wymaga pacjentka. Odpowie na każde pytanie, wszystko wytłumaczy. Oprócz tego zawsze spokojna i uśmiechnięta. Pierwszy raz byłam u Pani doktor ponad dwa lata temu z polecenia i zawsze do niej wracam. Z ręką na sercu sama polecam!
5/5
Przemiła Pani Doktor wszystko wyjaśniła dokładnie i zrozumiale. Miła atmosfera i bez skrępowania
1/5
Lekarz niekompetentny. Mojej siostrze robiła cytologię. Telefonicznie oznajmiła ze wynik to dwójka. Na drugi dzień u innego lekarza dowiedziała się że ma nowotwór złośliwy co potwierdził onkolog. Dobrze że konsultowała się wcześniej z innymi lekarzem bo jest szansa że będzie żyła. Kobiety omijajcie te panią doktor szerokim łukiem.
1/5
Chciałam przestrzec wszystkie Panie przed wizytą w dr Perczynskiej-Jankowskiej. Otóż moja mama po zabiegu konizacji udała sie z wynikami do Pani,która postawiła diagnozę,że mama ma nowotwor zlosliwy szyjki macicy i wypisała skierowanie na operacje usunięcia macicy. Po konsultacji na oddziale ginekologicznym stwierdzono,że mama nie ma żadnego nowotworu i nie ma żadnych wskazań do operacji. Pani nie potrafi odczytać wyników badań. Naraziła moja mamę i cała rodzinę na niepotrzebny stres i nerwy,co mogło skończyć się tragicznie. Jak można postawić taka straszna diagnozę????
1/5
najgorsze babsko ginekolog... Wykonała mi cytologie gdzie okazało się że mam zła i muszę mieć zrobiony test HPV a ona nic nie zleciła oczywiście poszłam do ginekologa prywatnie do poznania. Ta baba nawet nie dojrzała ponad 6 cm torbiela w macicy jak można tego nie zobaczyć jak.... Nie polecam z całego serca .. czekam za wynikami badań z Poznania i raczej będziemy się sądzić za przeoczenie lekarskie poważnej rzeczy ... Jest poprostu najwidoczniej za stara na wykonywanie zawodu .. a ta jej położna czy asystentka pozalsie boże jeszcze gorsza... Jak zadzwoniłam i powiedziałam że jaka możliwością tego nie zauważyła i że dlaczego nie leczyła mnie ze złymi wynikami cytologii to zaczęła na mnie się drżeć że mam iść tam gdzie poszłam a nie teraz mieć pretensje do niej że torbiel to mi w miesiąc taki wielki musial urosnąć szkoda że jednej i drugiej przez tyle lat życia mózg nie urósł ...!! Nie polecam nie chodzcie tam bo stracicie zdrowie !!!!!!!!!
1/5
Mam za sobą wizytę i szczerze zastanawiam się skąd tyle pozytywnych opinii, naciąganie na badania, Pani Doktor nie widzi nic na USG, pomimo że inny ginekolog znalazł na USG nieprawidłowości.
1/5
Lekarz niekompetentny. Mojej siostrze robiła cytologię. Telefonicznie oznajmiła ze wynik to dwójka. Na drugi dzień u innego lekarza dowiedziała się że ma nowotwór złośliwy co potwierdził onkolog. Dobrze że konsultowała się wcześniej z innymi lekarzem bo jest szansa że będzie żyła. Kobiety omijajcie te panią doktor szerokim łukiem.
1/5
Nie polecam lekarza , ponieważ nie wykonuje podstawowych badań kobietom np USG. Lekarz nie wykonał u mojej siostry USG piersi i pominą USG narządów kobiecych po kilku dniach okazało się, że siostra ma guz jajnika 13 cm. A Pani Doktor po swoich badaniach twierdziła, że jest zdrowa . Guz lekarz rodzinny wyczuł palpacyjnie. Skandaliczne zachowanie lekarza.
Dodaj opinię

Adres:

Noskowskiego 1D, Konin

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-12:00
WTnieczynne
ŚR08:00-12:00
CZ14:00-18:00
PTnieczynne